schultz
1.2.2017
Kategorie: Politika

Pokud se Martin Schulz stane německým kancléřem, na východoevropské země použije sílu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK

Německá SPD se pod vedením Martina Schulze stane militantními stranou na prosazování multikulturalismu v Evropě.

Na nominačním sjezdu SPD, který se konal v pátek, Martin Schulz mimo jiné řekl:

Německo, pokud jde o pomoc jiným státům, je solidární. Také finančně. Německo je solidární, když se jiné země cítí v ohrožení a také s nimi sdílí sankce. Pokud je ale evropská solidarita některých členských států tak interpretována – při financování agrárních fondů nebo prostředků strukturální podpory, ano prosím …  Ale při solidaritě s lidmi, kteří utíkají … ne, děkuji. Pak musí budoucí vláda Spolkové republiky spojit otázku “solidarity politiky vůči uprchlíkům” s dalším plánováním financování z Evropských fondů. … Že nejsilnější představitel tohoto “odsolidarizování” Evropy je maďarský premiér Viktor Orbán. Ten, který jakoukoliv solidaritu s Německem v otázce politiky vůči uprchlíkům odmítá. CSU se mu dvoří a tleská mu. To je otevřený útok na zájmy Spolkové republiky Německo.

Martin Schulz však jen slibuje to, co říká již dlouhodobě. Před časem se vyjádřil, že pokud to nepůjde po dobrém, na země východní Evropy třeba přitlačit. Doslova řekl a  zdůraznil , že “to musí být vynucené silou.

Připomeňme si, co se vlastně v Evropě roce 2015 událo. Země, které měly dodržovat schengenské dohody, své povinnosti ignorovaly. Evropské elity naplněné humanismem kosmických rozměrů si vzaly za cíl pomáhat každému vždy a všude bez ohledu na okolnosti, možnosti a realitu. Uprchlíci se stali modlou, která byla nekritizovatelná a které muselo všechno ustoupit z cesty.

Nesměli jsme se ptát a dokonce náznaky hrozby byly interpretovány jako rasismus, nehumánnost a xenofobie. Ve skutečnosti se od začátku roku hromadily informace v prostředí tajných složek , že jde o organizovanou invazi s cílem zasít chaos a terorismus do srdce Evropy. Jakékoliv aktivity typu ochrana hranic byly vyhlášeny za porušení “evropských hodnot. A tak, když Merkelová otevřela stavidla pro “Syřany”, na cestu se vydali všichni.

Německo páchá iracionální dobro, které ve skutečnosti i tak nikomu nepomáhá. Jediným příspěvkem v této situaci je zavlečení chudoby anarchie a rozvratu z původních zemí migrantů do Evropy.

Německá elita dospěla k porušení nejzákladnějších norem vlastního práva, německé Ústavy.

Dnes je již pozdě plakat nad rozlitým mlékem. Německo si dobrovolně nechalo přivézt přes milion migrantů, o kterých nikdo nic neví a z nichž je část patřící do okruhu teroristů nebo sympatizující s terorismem. Terorismus se stal zřejmě podle Schulze integrální součástí německého života, na který je třeba si zvyknout.

V pořádku, pokud chce Německo prožít život v teroristické totalitě, je to jeho problém, ale macochizmus tohoto druhu nikdy nebyl součástí celoevropské solidarity. O jakém porušování solidarity Martin Schulz mluví? O solidaritě s anarchií? O solidaritě s nedemokratickými prvky islámského práva? O solidaritě s bezprávím a teroru vůči ženám?

Pokud Martin Schulz vyhraje volby, bude nutné se tímto tendencím rázně postavit.

ZDROJ: Juraj Poláček, konzervativnyvyber.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
236 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.