maxresdefault
8.4.2016
Kategorie: Společnost

Pokud nás začnou zavírat za statusy na facebooku, komunismus znovu zvítězil

Sdílejte článek:

RED 08|04|2016

Státní zástupce obžaloval předsedu Bloku proti islámu Martina Konvičku za podněcování k nenávisti vůči islámskému náboženství na internetu. Hrozí až tříletý kriminál. Podle žalobce se Martin Konvička dopustil podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod svými výroky, které napsal na internetu.

Na tento krok reagoval Úsvit a BPI, za které kandiduje doc. Konvička v krajských volbách: 

Úsvit s Blokem proti Islamu považují obžalobu Doc. Konvičky za pokračování politické kriminalizace. Důkazem pro toto tvrzení je fakt, že policie odmítla vyslechnout svědky obhajoby. Odmítla hodnotit předložené důkazy i expertní stanovisko právníků v oblasti trestního práva. Proti postupu policie i státního zástupce byl vznesen advokáty protest.

Dalším důkazem je dnešní mediální prezentace státního zástupce Josefa Richtra. Svými mediálními prohlášeními o trestu a výkladu obžaloby jasně překročil svoje pravomoci i slušné mravy.

Doc. Konvička má být trestán za to že chce s Úsvitem a Blokem proti Islámu bránit islamizaci naší země. Proto Úsvit i Blok proti Islámu nepoleví v úsilí změnit zákon o církvích, zavést ochranu hranic ČR a zpřísnit azylový zákon. Pro naše cíle využijeme všech demokratických prostředků včetně kandidatury doc. Martina Konvičky v krajských volbách.

Jako příklady závadných výroků jsou v míněnítvorných médiích uváděny a donekonečna omílány:

  • “Pokud vstoupíme do politiky, vyhrajeme volby, vás muslimové nameleme do masokostní moučky.” nebo
  • “Koncentráky pro muslimy naštěstí budou, ne bohužel. Řekli si o to sami.” 

Ano, tyto konkrétní facebookové statusy jsou hloupé, populistické, racionálně neakceptovatelné. Nicméně takových a podobných, často daleko horších, vět si můžeme nejen v českém internetovém prostředí přečíst tisíce každý den. A to z obou stran barikády. Jak od odpůrců imigrantů, tak od vítačů, kteří často reagují ještě daleko vulgárněji než jejich “rasistické a xenofobní” cíle.

Mám však za to, že žádný rozumný člověk si po přečtení něčeho podobného nenavlékne montérky a nepůjde za humna stavět koncentrační tábor nebo nekoupí mlýnek na masokostní moučku. To jsou jen fantasmagorické “pravdy” neomarxistických řiditelů našich životů, kteří by rádi měli společnost pod absolutní kontrolou jako za bolševika. Tváří se při tom sice jako největší ochránci lidských práv, ale po jednom z nejzákladnějších – svobodě projevu – šlapou. Při troše “snahy” totiž můžete příslušné paragrafy a následné vězení dostat i za recept na kakaovou bábovku. 

Dobrý komentář ke “kauze Konvička” přidal Otto Chaloupka, který podobnému problému čelil nedávno. Dovolujeme si jej zde uveřejnit a doufat, že nezavřou do kriminálu spolu s Konvičkou i nás a pana Chaloupku:

Tak už po něm jdou. Martina Konvičku chtějí dostat na podněcování. Sakra, jak můžou někoho stíhat za podněcování, když každý mentálně zdravý (dokáže věci vidět takové, jaké skutečně jsou) a povahově slušný (nebude za prachy a pro vlastní prospěch hlásat lži a deformovat skutečnost) člověk sám ví, jaká je pravda; nepotřebuje žádné “podněcování”. To, že Konvička (nebo kdokoliv jiný) říká něco, co všichni ostatní vědí, nemůže být podněcováním.

O co tady tedy jde? Umlčet člověka, který se nepodřídí zvrhlému systému, vystrašit ostatní, kteří už všeho mají dost a mohli by to dát najevo. Konec svobody slova, svobody projevu. KONEC SVOBODY V ČESKÉ REPUBLICE! Diktát komunistů, zločinců a zrádců.

Nemáme s Martinem Konvičkou stejný názor na všechny věci. Nicméně v boji proti islamizaci naší země (a zemí Evropy) jsme schopni se spojit a spolupracovat, a naše neshody v sekundárních oblastech dát stranou. Proto budu Martinovi držet palce a přeji mu, ať se mu to podaří ustát. Sám jsem si podobnou situací prošel (podmínka mi skončila na konci loňského roku), takže vím velmi dobře, že má před sebou dost těžké období. Ale budou za ním stát tisíce jeho příznivců, slušných a rozumných lidí. Nesmí se nechat zlomit. Stojíme za ním! 

Ano, protože pokud nás začnou zavírat za statusy na facebooku, komunismus v ČR znovu a definitivně zvítězil.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 97 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...