africanexodus
17.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Pokud korona virus propukne v Africe, tak ním migranti štědře “obohatí” EU

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Okamžitě stop migraci do EU! Toto je selhání politiky EU na celé čáře. Ale i selhání OSN, která svým migrantských paktem extrémně ohrozila bezpečnost Evropy, neboť proudy migrantů tak jako nám přinášely teroristy a islamisty, tak nám budou přinášet korona-epidemii, neboť první nakažený v Africe již byl zaregistrován.
Afrika se svou mizernou hygienou a katastrofálními nemocnicemi je předurčena k tomu, aby epidemie, která pokud tam propukne (což je pravděpodobné – hovoří o tom více epidemiologové, např. z Hongkongu), se pak už jen šířila obrovskou rychlostí, podobně jako se nezadržitelně a lavinovitě šíří řetězová reakce uranu v atomové bombě, jakmile se jednou rozběhne.

Strach před korona virem již dosáhl Afriku a když tam teď propukne tato brutální nebezpečná vraždící infekce, a na světě ještě nebude žádná efektivní vakcína, tak není záchrany pro obrovský počet lidí.

Německé ministerstvo zdravotnictví již připravilo přísně utajovanou zprávu na téma: Nebezpečí, které hrozí Německu a EU od korona-epidemie přivlečené africkými migranty.

A skutečně, když se vražedná nákaza rozšíří napříč africkým kontinentem, tak raději nemysleme na to, co nám to může přinést. Zde se zapomíná a nebo ani neví, že v Africe je asi milion Číňanů – odborníků, ekonomických poradců, gastarbeiterů. V Číně jsou zas stovky tisíců Afričanů, z velké části studentů. A ti samozřejmě i létají mezi Čínou a Afrikou.

V Africe jsou již nyní četné rozsáhlé oblasti postižené různými epidemiemi, jako tuberkolóza, HIV, malárie a další. A ty ubohé zdravotní systémy, které v Africe jsou k dispozici, jsou tím enormně přetížené a jejich kapacity jsou vyčerpány.

Pokud je nyní zasáhne taková hrozivá epidemie, jako je infikování lidí korona virem, tak se tyto zdravotní systémy zcela sesypou. A korona-epidemie bude mít prakticky neomezenou možnost šíření. A to o to víc, že ​​v Africe je absolutní nedostatek klinik, lékařů, zdravotního personálu.

A tak v panice a strachu před ničivou, smrt přinášející nákazou se vydají záplavy zoufalých na vše odhodlaných migrantů přes moře k nám.

Jaký apokalyptický scénář nám ​​pak hrozí, určitě nemusím líčit.

Do Německa dopravilo letadlo jen několik desítek německých občanů z Číny, kteří byli z letiště v autobusech okamžitě dopraveni do karantény, kde byly více než dva týdny. Přestože nakonec vše dobře dopadlo, i tak se už šířil krajinou strach a neklid a média, ministr zdravotnictví i experti museli hodně vysvětlovat a uklidňovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 572,00 Kč
Vybráno 35.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 918 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.