africanexodus
17.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Pokud korona virus propukne v Africe, tak ním migranti štědře “obohatí” EU

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Okamžitě stop migraci do EU! Toto je selhání politiky EU na celé čáře. Ale i selhání OSN, která svým migrantských paktem extrémně ohrozila bezpečnost Evropy, neboť proudy migrantů tak jako nám přinášely teroristy a islamisty, tak nám budou přinášet korona-epidemii, neboť první nakažený v Africe již byl zaregistrován.
Afrika se svou mizernou hygienou a katastrofálními nemocnicemi je předurčena k tomu, aby epidemie, která pokud tam propukne (což je pravděpodobné – hovoří o tom více epidemiologové, např. z Hongkongu), se pak už jen šířila obrovskou rychlostí, podobně jako se nezadržitelně a lavinovitě šíří řetězová reakce uranu v atomové bombě, jakmile se jednou rozběhne.

Strach před korona virem již dosáhl Afriku a když tam teď propukne tato brutální nebezpečná vraždící infekce, a na světě ještě nebude žádná efektivní vakcína, tak není záchrany pro obrovský počet lidí.

Německé ministerstvo zdravotnictví již připravilo přísně utajovanou zprávu na téma: Nebezpečí, které hrozí Německu a EU od korona-epidemie přivlečené africkými migranty.

A skutečně, když se vražedná nákaza rozšíří napříč africkým kontinentem, tak raději nemysleme na to, co nám to může přinést. Zde se zapomíná a nebo ani neví, že v Africe je asi milion Číňanů – odborníků, ekonomických poradců, gastarbeiterů. V Číně jsou zas stovky tisíců Afričanů, z velké části studentů. A ti samozřejmě i létají mezi Čínou a Afrikou.

V Africe jsou již nyní četné rozsáhlé oblasti postižené různými epidemiemi, jako tuberkolóza, HIV, malárie a další. A ty ubohé zdravotní systémy, které v Africe jsou k dispozici, jsou tím enormně přetížené a jejich kapacity jsou vyčerpány.

Pokud je nyní zasáhne taková hrozivá epidemie, jako je infikování lidí korona virem, tak se tyto zdravotní systémy zcela sesypou. A korona-epidemie bude mít prakticky neomezenou možnost šíření. A to o to víc, že ​​v Africe je absolutní nedostatek klinik, lékařů, zdravotního personálu.

A tak v panice a strachu před ničivou, smrt přinášející nákazou se vydají záplavy zoufalých na vše odhodlaných migrantů přes moře k nám.

Jaký apokalyptický scénář nám ​​pak hrozí, určitě nemusím líčit.

Do Německa dopravilo letadlo jen několik desítek německých občanů z Číny, kteří byli z letiště v autobusech okamžitě dopraveni do karantény, kde byly více než dva týdny. Přestože nakonec vše dobře dopadlo, i tak se už šířil krajinou strach a neklid a média, ministr zdravotnictví i experti museli hodně vysvětlovat a uklidňovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 437 times, 18 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.