MINVNITRA
5.1.2018
Kategorie: Politika

Pokud je nový ministr vnitra stejný odborník jako nová ministryně obrany, modleme se!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Když ministr vnitra vykřikuje, že jsme šestou nejbezpečnější zemí světa, je opravdu zle. Ministerstvo vnitra není ministerstvem propagandy. Tedy, jestli se to potají nezměnilo.

Nový ministr vnitra je prý odborník z oblasti bezpečnosti. Zatím ale slyším pouze jeho propagandistické výkřiky, hodné předvolebních hesel naprostých bezpečnostních amatérů.

Mantrou, že jsme údajně šestou nejbezpečnější zemí na světě se zaklínal již bývalý ministr vnitra Chovanec za ČSSD. Vláda ČSSD a její ministři byli natolik zoufalí, že to nikdo moc neřešil a vnímali jsme to, jako účelová předvolební prohlášení strany, která se potápí.

Když s podobnými výkřiky ale přijde i nový ministr vnitra, který má znamenat “nový, svěží a odborně zdatný vítr” na ministerstvu vnitra, je to hodně špatné.

Je lhostejné, zda-li to číslo “sedí”, či nikoliv. Podstatná je bezpečnost naší země a našich obyvatel nyní, i s výhledem do budoucna.

Pokud tento ministr nevnímá realitu a jasnou hrozbu vyplývající z ilegální migrace na náš kontinent a snah některých států nám pod rozličnými pohrůžkami vnutit migranty z Afriky s Asie, což je samozřejmě potenciálně obrovské bezpečnostní riziko, pak je s naší zemí opravdu zle.

Místo hloupých propagandistických řečí by měl v tichosti, ale o to více s odbornou erudicí na vládě, zejména v úzké součinnosti s resorty obrany a zahraničních věcí a zpravodajskými službami velmi intenzivně připravovat opatření, která naši bezpečnost zajistí trvale.

Číslo není podstatné, ale pocit bezpečí chceme vnímat každý pro sebe i své rodiny.

Pokud je ale nový ministr vnitra stejný odborník jako nová ministryně obrany, pak se začněme modlit …

Autor: Pavel Opl
pavel-opl
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.