eu-drat-800x480
1.7.2018
Kategorie: Politika

Pokud EU migraci nezastaví, rozpadne se

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

Nikdo soudný nemá a nemůže mít zájem o tak nestabilní politiku EU, jaká se právě line z Bruselu, Paříže a Berlína. Jásající Merkelová po posledním summitu je varující znamení. Jak říká čínské přísloví: „Není nic pozitivního na jásání jedovatého hada“.

Takže si to probereme

1.Frontex, dosud působící jako cestovní kancelář pro zboží pašeráků a naprosto si nic neplnící, dostane více peněz a náhle prý začne plnit svou funkci. To i nabídka obchodníka z deštěm zní přesvědčivěji.

2. Zřídí se rychlá centra (peníze na ně spadnou z nebe EU), aby se zjistilo, zda dovezené a propašované zboží, zde tedy živí lidé, náhodou nesplňují podmínky pro udělení azylu. A protože 99,9% to splňovat nebude, tak pro jistotu nikdo neřeší kdo a kam je odveze zpět.

3. Kvóty nebudou a země si budou moci brát migranty na své budoucí hospodářské zázraky podle libosti. Nikdo nehovoří, zda se bude určovat výběr pořadí zemí pro výběry, tedy jakýsi DRAFT na lékaře, právníky, inženýry, fyziky apod. Neboť nepochybně už nikdo nepředpokládá, že by tací do EU zavítali v gumových člunech pašeráků působících pod značkou „Neziskovka s.r.o.“

4. Sběrné tábory migrantů v Africe vyrostou hned po prvních monzumech, samy a bez vědomí tamních vlád, protože jiný výklad neexistuje. Všechny africké vlády takové plánované tábory totiž odmítly a nepochybně jen tučné úplatky by to změnily. Ale o úplatcích se řeč na summitu nevedla, takže tábory nebudou. Radost nad tímto vývojem projevil i Juncker, který při odchodu líbal policistu…Alkohol mu měřen nebyl, takže pašeráci a jejich kooperující neziskovky si nepochybně mnou ruce.

5. Státy EU, které si od Italů vezmou těch 500 tisíc nežádoucích migrantů (přeci to vláda Itálie vyjednala, ne?) dostanou nemalý obolus za tuto „charitu“ na úkor jiných států. Obolus bude muset být velký, protože výstavba dalších NO-GO zón je nákladná, doživotní vyživování dovezených lidí také a policisté budou v každé zemi muset dostat přidáno, aby dokázali „řádně“ umravnit protestující občany svých zemí.

6. Summit dále konstatoval, že Brexit mají v Londýně špatně připraven, Trump dostane za cla do čumáku, hranice v EU nikdo bránit nebude a Sultánovi se zase nabídnou peníze, aby propíchal svými vojáky pašerákům gumáky, a aby si za poslaná vděčnostní eura mohl koupit nejmodernější ruskou výzbroj.

Příprava je nutná

Takže občasné jásejte, protože slov bylo vypuštěno hodně, ale činů, které by vedly k obnovení pořádku a pozice EU se jen tak nedočkáme. Měli bychom se na budoucnost připravit lépe, než jen čekáním, co vzejde z chlácholivých summitů. V minulosti jsme dokázali být hodně a hodně soběstační a tato doba nutnosti se kvapem blíží. Sledujme českou vládu, zda i ta si je tohoto stavu vědoma.

MLADEKR

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 472,00 Kč
Vybráno 27.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 31 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.