fakenoviny
17.1.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

POKROKOVÝ EUROOBČAN: Události minulých dnů

Sdílejte článek:

TOMÁŠ PÍCL

V minulých dnech se toho událo mnoho. Tak mnoho, že by byla škoda, kdyby ony události zapadly a nezbyla po nich památka pro čtení budoucích pokolení. Proto jsem se rozhodl sepsat si pár poznámek.

KLINIKA

Proběhlo kulturního a vzdělávacího centra Klinika na pražském Žižkově. Před samotným vyklizením se nám pravicově extremistický novinář J.X.Doležal snažil tvrdit, že je tam takový nepořádek, že se z toho obrací žaludek i jemu, protřelému huličovi a bývalému anarchistovi. Naštěstí o pár dnů později vyšlo najevo, že veškeré zaneřádění oněch prostor bylo dílem exekutora a jeho nohsledů, kteří se do budovy vrhli s plnými žaludky a střevy a hned po sundání kalhot na půl žerdi se pustili do díla zkázy.
Pár obyvatel Kliniky ještě setrvávalo na střeše. Je skandální, že je nikdo nepřišel ze střechy sundat. Tvrzení deratizátora, který tvrdil, že se k těm jedincům štítí přiblížit i v ochranném skafandru, je naprosto skandální. A pokud tam ti mladí lidé proti své vůli umrznou, bude to jen jeho vina.

DOHODA O BREXITU

Britský parlament smetl ze stolu dohodu o brexitu, jak ji vyjednala premiérka Mayová. Dohoda přitom byla velmi dobrá. Británie by v podstatě v EU zůstala, pouze by se stala členem třetí kategorie (ještě pod nechutnými zaostalými východoevropskými státy), ale na druhou stranu by dostala příležitost nadále se výraznými finančními částkami podílet na rozvoji skvělého projektu evropské integrace, socialismu a multikulturalismu.

NOVÝ DĚJEPIS

BIS poradila ministrovi Plagovi, jak modernizovat dějepis. Podle mě je to skvělý nápad. Nový výklad dějin by konečně mohl otevřít oči i těm nejzatvrzelejším zaostalcům. Konečně se děti dozvědí, kterak nás zpropadené putinovské Rusko doplněné zpropadenými trumpovskými USA připravili v roce 1945 o možnost být nadále součástí sjednocené Evropy a předchůdkyně současné Evropské unie zvané Třetí říše. A pak že se historie neopakuje. Potěšení nad tímto návrhem už vyjádřil Karel Schwarzenberg, jehož rodina, co si budeme nalhávat, z výsledků války v roce 1945 moc nadšená nebyla.

JAROMÍR SOUKUP DO POLITIKY

Chraň bůh, abych se třeba jen koutkem oka na jedinou sekundu podíval na nějaký pořad Jaromíra Soukupa. Ale protože dobře vím, že Jaromír Soukup na své vlastní otázky odpovídá delší dobu a seznamuje diváky se svými názory intenzivněji než samotní pozvaní hosté, je logické, že to zkusí na druhé straně barikády. Všech dvacet pořadů, které dotyčný moderuje, se tak bude moci smrsknout na Duel Jaromíra Soukupa. Dialog užvaněného moderátora Soukupa s neméně užvaněným hostem Soukupem, kteří si nebudou skákat do řeči, se ve stopáži všem chybějícím pořadům vyrovná.

NEVIDOMÉ DĚVČE VYHNANÉ Z AUTOBUSU PROTOŽE MĚLA ČERNÉHO PSA

Ta dívka žije v zemi s významnou muslimskou komunitou. Jaký vztah má muslimská komunita ke psům, obzvláště černým, si může každý pročíst zde. To, že je dívka slepá, ji absolutně neomlouvá v tom, že si neohlídá, aby nedostala černého psa, který může mnoho lidí kolem ní urážet.

MARTIN C. PUTNA VYZVAL K ODEBRÁNÍ LICENCE TELEVIZÍM PRIMA, BARRANDOV A K ZÁKAZU PARLAMENTNÍCH LISTŮ

Martin C. Putna je velmi shovívavý. Je sice žádoucí vymýtit média, která šíří nežádoucí názory či zprávy v masovém měřítku, jenže cožpak si nevšiml, že nesprávné názory či zprávy občas proniknou i na mainstreamové servery, jako jsou novinky.cz, idnes.cz a dokonce i aktualne.cz? Ba co víc, všiml jsem si, že dokonce i obzvláště uvědomělé a pokrokové redakce, jako jsou Seznamzprávy, DVTV nebo XTV, si jednou za pár měsíců do svých pořadů pozvou hosty, jejichž názory by skutečně veřejně zaznívat neměly. Jistější by bylo, kdyby existoval jen jeden informační kanál, eventuelně další by dostávaly jen propůjčenou licenci, která by automaticky skončila, kdyby zveřejnili něco nesprávného. Ano, klidně si říkejte, že to „C“ ve jménu Martin C. Putna znamená „cenzor“, ale to nic nemění na tom, že jeho názor je správný.

POBODANÝ STAROSTA GDAŇSKU ZEMŘEL

Starosta Gdaňsku, který byl pobodán pravicovým extremistou, svým zraněním podlehl. Poslanec AFD, který byl údajně napaden levicovými aktivisty, žije. Další politik AFD, který byl vyhozen levicovými aktivisty z kina, žije. Při bombovém útoku na sídlo AFD nikdo nezemřel. Dcera političky AFD, která byla napadena kvůli recitaci básně o útoku migranta, žije. Při 4 bombových útocích na AFD v roce 2015 také nikdo nezemřel. Když byl hozen kámen do oken zemského poslance AFD v Brémách, také nikdo nezemřel. Když létaly kameny na konacelář bývalé předsedkyně AFD Frauke Petryové, tak také nikdo nezemřel. Když byl dvakrát zbit Lars Stainke, funkcionář mládežníků z AFD, také přežil.
Myslím, že je tedy NAD SLUNCE JASNÉ, zda je nebezpečnější extrémistická pravice anebo levice.

To by bylo pro dnešek všechno, pokud budu mít během svého aktivistického působení čas, tak zase někdy něco sepíšu.

tomas-picl72668496_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 9 316,00 Kč
Vybráno 26.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 618 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.