POKROKEUROOBCAN
5.2.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Humor

POKROKOVÝ EUROOBČAN: Můj projev k senátorům ohledně Hany Lipovské

Sdílejte článek:

POKROKOVÝ EUROOBČAN

Vážení soudruzi, 

chtěl bych vyjádřit podporu všem z vás, kteří jste prokázali svoji bdělost a není vám lhostejné, když se nejrůznější podvratné živly snaží nahlodávat důvěru občanů naší země ve veřejné instituce a nadnárodní organizace, kterých je naše republika členem a jejichž členy na věčné časy chceme zůstat.

Tyto živly chtějí své toxické názory šířit i v institucích, které jsou tu především proto, aby lidi informovaly o úspěších naší přestavby, o tom, co všechno může naše společnost dokázat, když se semkne za správnými evropskými hodnotami, a komu za to všechno vděčí. A v neposlední řadě, aby lidem dodaly i trochu zábavy a neodváděly je od klidu na práci.   

To, že žijeme v době nebývalé prosperity, není jen tak. Za naši přestavbu a za naše směřování ke šťastné budoucnosti můžeme být vděčni jen pomoci našich bratrských zemí, se kterými jsme sdruženi v jedné rodině, která se jmenuje Evropská unie. Nesmíme dovolit, aby toto bylo jakkoli zpochybňováno. Sami nejsme nic. Jen partnerství se zeměmi v čele s našimi vzory v čele s Německem nás může naplňovat optimismem do budoucna.

Učme se, jak to soudruzi na Západě dělají, a nedovolme nikomu, aby nás sváděl na cestu jiných experimentů. Nezapomínejme, že na východě v Moskvě číhají naši nepřátelé, kteří čekají na každé naše zaváhání a na každou naši pochybnost. A kteří tady mají své agenty, kteří se v žoldu ruské propagandy nezastaví před ničím. Ani před bouráním všeho, čeho jsme pomocí soudruhů ze spřátelených zemí dosáhli. 

Vážení soudruzi, chtěl bych vám poděkovat za vaše zapálení, se kterým jste se postavili proti kandidatuře Hany Lipovské do Rady České televize. I já jsem od některých soudruhů, kteří v zápalu pro naši věc poněkud pokulhávají, zaslechl názory, že bychom měli rozvracející živly vyřadit až při samotné volbě. Ale tak tomu není. Všichni nepřátelé našeho zřízení, kteří by chtěli svou kandidaturou zpochybňovat naše začlenění do západních struktur a budování eurosocialistické multikulturní společnosti, je třeba odříznout nejen od samotných funkcí, ale i od samotných myšlenek na svou kandidaturu kamkoli. A nejen tak.

V době, kdy čelíme tlaku vzrůstající agrese armády ruských agentů, je třeba se začít bavit o tom, kterak jejich vliv eliminovat úplně. Že zabráníme několika rozvracečům kandidovat do veřejných funkcí, je sice hezká věc, ale uvědomme si, že i když tomu zabráníme, oni pořád mohou psát na internetu, byť i zde máme své páky, jak zabránit tomu, aby své zhoubné myšlenky mohli neomezeně šířit. Ale i když je absolutně zbavíme možnosti působit na sociálních sítích a na internetu, uvědomme si, že stále mohou působit na své okolí v osobní rovině. A to je, vážení soudruzi, úkol, který před námi všemi stojí. Pojďme se bavit o tom, jak zabránit tomu, aby zrádci a zpochybňovači mohli nahlodávat důvěru byť jednoho jediného soudruha ve svém okolí.   

Závěrem bych rád vyjádřil čest vaší práci, za kterou vám za všechny pokrokově smýšlející euroobčany děkuji. 

animal_painting_wild_duck_icon_colored_cartoon_sketch_6838816

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Michal Horák 333,- Kč

Celkem za měsíc: 8 283,00 Kč
Vybráno 23.66%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 488 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.