frontaurad
24.10.2021
Kategorie: Společnost

Pokračuje se dle scénáře, vznikly fronty

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDlouhá řada lidí stojící frontu na aplikaci experimentální látky jehlou je už dlouhou dobu snem většiny obchodníků se strachem. A po nějaké odmlce se tento sen plní. Stačilo vyhlásit některá opatření, z nichž jich tu už pár bylo a byly zamítnuty soudem, a plno z těch, kteří se hrdě bouchali do prsou a tvářili se statečně, si šlo stoupnout do fronty na Hlavní nádraží a vyměnili své přesvědčení za QR kód odlišující je od svých dosavadních souputníků covidovou hysterií.

To, jakým způsobem zabraly hrozby ministra zdravotnictví a jak zapůsobilo volání po drsné diskriminaci občanů nepřesvědčených lživou propagandou, je alarmující. Přestože se mnoho autorů snaží přinášet články plné faktů o celé šílenosti dopředu připravené pandemie, objevuje se stále více důkazů o špinavém byznysu a naplňování plánů uveřejněných v knize o Rothschildech již v roce 2011, přičemž se k tomu ve stejném nehumánním duchu vyjadřoval i Gates, lidé stojí ve frontě na vpich a poslušně se podrobují něčemu, o čemž už prokazatelně víme, že je neúčinné, a navíc v mnoha případech i extrémně nebezpečné. Tuto skupinu neodradila ani podezřelá úmrtí, fatální následky v řadách seniorů, sportovců a u ještě nenarozených dětí, případně těch, které přišly s poškozením na svět. Jistě, většina naočkovaných Vám řekne, že jsou v pořádku, nic nepociťují a nevidí důvod k obavám. A dokonce ani nelžou. Zatím se opravdu cítí fit a nemají důvod si myslet, že se to změní. Co se děje v jejich tělech, to ukáže až čas. Je však dost i těch, kteří komplikace již mají, otázkou je, dokážou li si je spojit s vpravením experimentálního mixu. A pak je tu ještě jedna otázka. Jsou všechny šarže jednotlivých preparátů stejné, nebo bylo mezi lidi puštěno více druhů, aby se rozmělnily dopady na zdraví a nedocházelo k časově stejným úsekům, kdy vzniknou problémy po podaní pseudovakcín? Nemají například lékaři, vojáci a třeba policisté něco jiného, než se dostane k ostatním? Někteří lékaři něco podobného už naznačili, ale kde je pravda?

To nic nemění na tom, že množství odolávajících mašinérii se opět zmenšilo. Je nepochopitelné, že někdo dokáže vyměnit možnost chodit do restaurace, do kina, divadla či obchodního domu za riziko poškození vlastního zdraví. Zvláště, když vidíme, jak například v Izraeli připravují 4.dávky a už se dopředu ví, že nebudou zdaleka poslední a ani tři předešlé nikomu nezaručí výše uvedené možnosti seberealizace. Vystáním si fronty na svou aplikaci tak dotyční dávají do rukou covidové mafie zbraně, kterými záhy zaútočí na naše děti. Uvědomují si vůbec tito odpadlíci, že právě spuštěním této vlny další vakcinace, které se účastní, napomáhají elitám provést jejich ďábelský plán? Vždyť se stačí podívat do zahraničí. V Itálii již týden trvají obrovské demonstrace proti vládním opatřením dotýkajících se všech neočkovaných. Zakazuje se jim pracovat, chodit do škol, využívat zdravotnická zařízení, nákupy, kultura a sport jsou už jen prázdným pojmem. Ve Francii se demonstruje za práva národa už dlouhé týdny. U nás je klid a místo vlajek na Václavském náměstí vidíme poslušné brouzdat směrem na Hlavní nádraží, aniž by si kupovali lístek na vlak.

Nikomu nebráníme, aby se svobodně rozhodl pro svou injekci. Mělo by to být věcí každého z nás. Bohužel je vytvářen natolik nesnesitelný tlak, že plno z vás ztratilo odvahu a sílu vzdorovat. Stojí proti nám i kdysi tak rebelující osobnosti, jakými byli Petr Hampl či proslulý bijec muslimů Konvička. Jeho zaprodanost došla do té úrovně, že by si radši podal ruku s muslimem než s vydavatelkou své knihy Evou Hrindovou, která stojí na opačném covidovém břehu. Podobných případů je mnohem více. Je také zajímavé, jak lidé mění názory. Prezident Lékařské komory Dufek odmítal očkování proti ptačí a prasečí chřipce a mluvil naprosto stejně, jako dnešní antivaxeři. V případu covidu dostal držhubné a rázem otočil o 180°. Jak velké muselo být? Přitom jím vedená asociace lékařů si myje ruce nad přístupem svých členů a nechává rozhodování na nich, to aby nikde nezazněl termín hovořící o tom, že je něco povinné. Důvodem jsou případné právní dopady. Roman Prymula pro změnu něco jiného říká v soukromí a jinak se prezentuje na veřejnosti. Oba se však shodují v tom, že vyzývají k naprosté diskriminaci těch, kteří odmítají přistoupit na jejich hru.

Naše dnešní poděkování směřuje tedy ke všem těm, co si šli stoupnout do front před prostory slibující tečku. Děkujeme vám za to, že zjednodušujete vládě a jejím poskokům další utahování šroubů. Přijde další zvýšení míry diskriminace, napíchají vaše děti, odporujícím zakážou sporovat, vzdělávat se, nakupovat a chodit za kulturou. Vaše zbabělost, kterou schováváte za obavu o své zdraví (těmto lidem nic moc vyčítat nelze), strach o práci (to jste poté asi snadno nahraditelní, což je k zamyšlení), či snad za touhu po tom sednout si do hospody, do letadla či do kina (to už se fakt úchylnost), bude stát nás ostatní bojující za své právo rozhodnout se, jak naložíme s riziky přinášenými experimentálními preparáty od tolikrát pokutovaných farmaceutických společností, další kus svobody a mnoho energie. Měli byste vědět, že se už mobilizují právníci, část lékařů a ve světě i prostí občané. Nevydrželi jste. Tak snad zůstanete aspoň zdraví.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 223 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)