12.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Pokračování propagandisticky zneužité tragédie: Byl otec Aylana ve skutečnosti pašerákem lidí?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 12|09|2015

Australská stanice Sky News přinesla šokující odhalení o otci mrtvého chlapce Aylana, jehož fotky obletěly svět jako záminka k vydírání veřejnosti ke schválení neomezené pomoci a schválení imigračních kvót v Evropském parlamentu. Zároveň úplně na hlavu převrací všechny dosavadní “teorie” a už vůbec nezapadá do příběhu o rodině prchající před hrůzami války. Po historce se zuby pro otce rodiny, která zněla surealisticky, je tato verze bližší realitě, o to však drastičtější a smutnější.  

Ve skutečnosti člun řídil otec Aylana a je to pašerák lidí!

Žena, která s rodinou utíkala z Iráku, tvrdí, že se plavila na stejném člunu jako malý Aylan Kurdi, a že plavidlo řídil jeho otec Abdullah, pašerák lidí, který ji prosil aby ho neudala. Zainab Abbas řekla, že Abdullah Kurdové lhal světu poté, co fotka jeho mrtvého chlapečka na pláži obletěla svět a stala se symbolem uprchlické krize.

“Ano, byl to Abdullah Kurdi, kdo řídil loď,” řekla paní Abbas pro Network Ten prostřednictvím své sestřenice Lara Tahseen v pátek. Paní Abbas také ztratila dvě děti – dceru Zainab (12) a syna Haidar (8), když se člun převrhl, krátce poté, co opustili Bodrum. Po tragédii, pan Kurdi médiím řekl, že převzal řízení lodi poté, co kapitán zpanikařil a vyskočil z lodi.

safe_image

Ale paní Abbas řekla, že pan Kurdi byl u kormidla lodi a muž, kterému platila při objednání jejího převozu jí řekl, že to bude bezpečné, protože kormidelník bere svou ženu a dvě děti. “Když jsem ztratila své děti, ztratila jsem svůj život, jak on může takto lhát do médií?” Řekla její sestřenice paní Tahseen, překládajícího nářek paní Abbas. “On (Abdullah Kurdi) řekl: ‘Prosím tě, neudej mě.’ To byl už ve vodě. “

Paní Abbas řekla, že pan Kurdi uháněl příliš rychle v přeplněném člunu, který neměl dostatek záchranných vest. Řekla, že její manžel ho (Abdullaha Kurdiho) upozorňoval, aby byl opatrný, těsně předtím, než se loď převrátila, přičemž údajně zahynulo nejméně 12 lidí.

Paní Abbas je nyní v Iráku, a její rodina vyzvala federální vládu, aby je zahrnula do kvóty 12.000 uprchlíků, které se Austrálie zavázala přijmout.

Děti Zainab Abbas

ZDROJ: Juraj Poláček, skynews.com.au

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 369,00 Kč
Vybráno 15.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
147 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.