lockdown
26.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Pojďte se vsadit

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVARáno si před odchodem do práce pouštím televizi. ČT 24. Hlavně kvůli předpovědi počasí, ale těm kecům mluvících hlav se člověk stejně nevyhne.  A tak jsem se dneska letmo dozvěděla, že nás čeká jakés takés “rozvolňování” kovidových opatření, dětičky budou tak nějak moci do školy, tak nějak se budou otvírat obchody, hospody, vánoční stromečky na náměstích budou…situace se prý nepatrně lepší a ten jejich PES přestal vrčet. 

Nojo,  blíží se nám vánoce. Na nouzový stav má naše antikovidová vláda už jenom sedmnáct dní a nemyslím, že by teď, měsíc před svátky – no, klidu a rozjímání už dávno ne – spíš hojnosti a obžerství, žádala o prodloužení. Lidi budou chtít nakoupit i jiné věci než laciné oblečení z Lidlu či Kauflandu, na půlnoční nechodí jenom pár skalních svíčkových bab, ale i rodiny, které si na Pána Boha jindy nevzpomenou, prostě ta atmosféra, přes mé předcházející cynické hodnocení, má své kouzlo pro každého.  A tak mám za to, že naši kovidoví “odborníci” si zatím nelajsnou té lůze někde dole pod jejich rozlišovací schopností ty nejkrásnější a nejadorovanější svátky v roce zatrhnout. A tak zvolňují…a vracejí lidu prostému alespoň pár svobod, jejichž krádež by už snad do nebe volala. No všechny ne, posvátné roušky a dezinfekce zůstanou snad do skonání světa, že…
 .
A teď mi dovolte zahrát si na prognostika, věštce, jasnovidce, jak je libo. Tenhle volnější stav zůstane někdy do – řekněme – poloviny ledna či začátku února. Možná, že přes pár hrozivých testovacích výkyvů, se “rozvolnění” ještě rozšíří, ne moc, ale každá kapka dobrá. A pak začnou čísla pozitivně testovaných hrozivě a rychle růst. Z tiskovek vlády, z mainstreemových médií se budeme dozvídat, jak nám tedy ta hodná vláda a hodní epidemiologové a lékaři typu Blatného,  Prymuly, Flegra a Kubka věřili a jak se v nás zase a znova zklamali. A jak kvůli naší nekázni, kvůli zneužití jejich důvěry a dobroty srdce, opět musí, přestože strašně neradi, znovu utáhnout otěže. Můžeme …tedy budeme si za to moct sami, přece. A bude tu třetí vlna. A třetí lockdown…tedy karanténa, uzavření všeho a všech. A třetí nouzový stav. 
 .
A tak vám nějak nevím. Tak nějak mě napadá, jestli to už bude pro náš národ dost na to, aby se rozpomenul na událost starou asi tak čtyřista let, navezl na příslušná místa do Prahy dostatečné množství hnoje a “odpadu jiného” a konal. V případě úspěchu možno zopakovat i v belgické metropoli. Krásná představa, nemyslíte?

Necháte se naočkovat vakcínou proti Covid 19?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 664 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.