letogirl
31.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Pojďte s námi nakupovat erotické pomůcky

Sdílejte článek:

Naše touhy, instinkty i přirozené pudy nás k tomu vybízejí. K rozkoši. A když si ji nemůžeme dopřát s partnerem nebo nám nestačí tenze současného sexuálního života, pomůžeme si. Hračkami. Erotickými. A není na místě se ostýchat si takové pomůcky nakoupit.

Zvolte diskrétní sexshop

Možná jste se v takové situaci už ocitli a ještě jste nepřekonali onen ostych. Chtěli byste si pořídit erotické pomůcky, ovšem sexshop je pro vás místo zakázané. Proč? Není nejmenší důvod. V kamenných prodejnách na vás nebudou koukat divně, vždyť v tomto prostředí pracují dennodenně. Kdybyste ale přece jen nenašli odvahu navštívit sexshop fyzicky, nakupujte on-line. Hledáte jistotu? Sexshop Sexio je diskrétní v každém ohledu. Už jen při prohlížení stránek se nezaznamenává stopa. Nikdo nepozná, že jste si prohlíželi zboží, které splní vaše erotické sny. Bát se nemusíte ani zásilky. Balení ani zpětná adresa neobsahují název firmy, nikdo nepozná, co může zásilka obsahovat. Stud tedy stranou, pojďte se diskrétně podívat, co může rozbušit vaše sexuální touhy.

Vyberte správný vibrátor

Záleží na vás, k jakému účelu budete pomůcky využívat. Nemáte partnera? Chcete tedy něco pro sebe. Pány nadchnou masturbátory, umělé vagíny, vakuové pumpy, pro bujnou fantazii tu máme i anální kolík. Dámy si zamilují Venušiny kuličky, dilda, a především různé vibrační přístroje. Zejména umělých penisů je hodně. Vyberte si ten správný vibrátor přesně pro vás. Některé dámy milují bujné pyje, jiné mají raději menší. Chcete na dálkové ovládání? Realistický měkký, nebo elegantní kovový? S mnoha výstupky, či dvojité dildo pro zavedení do vaginy a současně do análu? Možností máte spoustu. Jestli jste nikdy nedosáhly orgasmu, pořiďte si ten, který skutečně stimuluje G-bod. Výhodou této pomůcky je skutečnost, že ji můžete použít solitérně i v páru. Najdete další pole fantazií, čímž dosáhnete nových dimenzí svého sexuálního života.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč

Celkem za měsíc: 7 066,00 Kč
Vybráno 20.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 534 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.