48_sd-101
26.5.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Pojďte konečně vyřešit své bezpečnostní dveře

Sdílejte článek:

Nezabezpečený byt či rodinný dům je doslova lákadlem pro zloděje. Říkáte si, že letos budete i v létě spíše doma? Nenechte se mýlit. Zloděje nezastaví ani vaše přítomnost v bytě či v domě. O to více je návštěva zlodějů nepříjemnou.

Věděli jste, že až 85 % zlodějů vnikne do nemovitostí právě dveřmi, případně oknem? Zejména pro byty ve vyšších patrech jsou tak bezpečnostní dveře tou nejlepší zárukou, jak se nezvané návštěvě vyhnout. Nečekejte, než vás vykradou a přestaňte se neustále obávat toho, že se vrátíte do „vybíleného bytu“. Bezpečnostní dveře současně vyřeší vaši touhu po nových hezčích vchodových dveřích i po bezpečnosti.

Říkáte si, že jste pojištění, a i tak u vás není co vykrást?

Budete překvapeni, nad čím nakonec nejvíce zapláčete. Nad, pokud jde o cenu, sice bezcenným prstýnkem, který však je památkou na vaši první lásku. Nad prvním vypadnutým mléčným zoubkem své dcerky, který jste si schovávala ve šperkovnici, či nad fotografiemi dětí, jež byly uloženy na záložním disku. Tyto osobní věci, o které můžete snadno přijít, jsou nenahraditelné. Stejně tak jako pocit bezpečí. Fakt, že k vám domů někdo vnikne a naruší vaše soukromí, se může nadlouho promítnout i do vaší psychiky.

Kupte si bezpečnostní dveře u odborníků

Bezpecaky.cz je více než jen e-shop s bezpečnostními dveřmi a dalšími mechanickými zabezpečovacími prvky. Je to tým odborníků, kteří vše, co prodávají, také dobře znají – do posledního šroubků, do posledního klíče. Díky tomu vám umí perfektně poradit. A nejen to. Bezpečnostní dveře i další zabezpečovací systémy vám rovněž odborně namontují. Máme tedy možnost volby. Koupit si kvalitní bezpečnostní dveře a svépomocí si je jako domácí kutil namontovat, nebo k tomu využít profesionální montážníky firmy.

Sortiment pro bezpečí vašeho bytu i domu

Pojďte si vybrat své bezpečí. V e-shopu si máte možnost koupit bezpečnostní vchodové dveře do bytu, domu i do sklepa. Bezpecaky.cz nabízí dveře prestižního výrobce bezpečnostních dveří NEXT. Vyberete si z modelů ve všech bezpečnostních třídách.

Firma nabízí i další bezpečnostní prvky. Především vchodové kliky a bezpečnostní kliky. Bezpečnostní kování může mít podobu sestavy klika/klika, klika/koule, dále se používá rozetové, s madlem a panikové. Dalším bezpečnostním prvkem jsou cylindrické vložky, ale též přídavné zámky a závory na dveře, kukátka (digitální i panoramatická), visací zámky a petlice, včetně bezpečnostních visacích zámků pro zajištění vedlejších objektů a speciálních prostor.

Cylindrické bezpečnostní vložky nabízí e-shop od značek EVVA a též Wilka. Jde o vložky v bezpečnostních třídách 2, 3 a 4 (nejvyšší třída). Tyto cylindrické vložky jsou odolné vůči vyplanžetování, bumpingu i odvrtání. EVVA v třídě 4 dokonce nabízí speciální patentovou ochranu, která ještě nebyla nikým nedestruktivně překonána. K dispozici jsou i TOP vložky s magnetickým kódováním.

Zapomenout nesmíme ani na bezpečnostní dveřní zámky – vícebodové, samozamykací a panikové. V e-shopu Bezpecaky.cz jsou k dispozici zámky od značek FAB, Richter, Assa Abloy a Wilka. Kvalitu zámku rozhodně nepodceňujte. Nekvalitní zámek od neprověřeného výrobce do bezpečnostních dveří rozhodně nepatří.

Pro bezpečí bytových domů

Pokud se snažíte zabezpečit svůj byt, je vhodné, aby byly dobře zajištěné i vchodové dveře do bytového domu. Důležitým pomocníkem jsou zavírače dveří. Nahrazují neustálou nutnost uzamykání domu, což obvykle nájemníci porušují a dům zůstává nezabezpečeným. V e-shopu Bezpecaky.cz najdete kvalitní zavírače dveří a samozavírače dveří GEZE. Jde o německou technologii pro plynulé, tiché a dokonalé samodovření dveří.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 134 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.