2.11.2014
Kategorie: Společnost

Pohled ze Slovenska: Fico, Churchill a “kořalka” Zeman

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JARMILA DURÁNIKOVÁ 02|11|2014

Musela jsem si sednout, když jsem slyšela prezidenta ČR Zemana pět ódy na Roberta Fica a viděla vyznamenat jej. Naprostou katastrofou však bylo Zemanovo srovnání Fica s jedním z nejvýznamnějších státníků 20. století, Winstonem Churchillem.

Toto si anglický politik opravdu nezasloužil. Protože Fica může s Churchillem srovnávat pouze mentálně nemocný člověk nebo alkoholik, k čemuž se pan prezident Zeman zjevně pomalu přibližuje. Churchill, na rozdíl od Fica, nikdy neškodil Británii a to, i když ne všechna jeho rozhodnutí byla vždy bez kritiky.

 

Fico škodí Slovensku hlavně tím, že ji on a celá jeho rektoskopická kohorta beztrestně rabuje, ať už prostřednictvím finančních spekulantů či neprůhlednými tendry přes nastrčené firmy nebo tzv. agentury.

Protože soustavně lže.

Protože je plně zodpovědný za emisní podvod.

Protože kryje zločiny.

Protože ztrácí paměť zda byl na Vazovovej nebo ne (Mega kauza Gorila)

Protože jeho vláda ničí a bude ještě více drobné podnikatele.

Protože kryje trestné činy svých ministrů. / Nejnovější Richterova kauza – pokud již toto není trestný čin, tak co potom / a u Richtera jde již o druhou kauzu.

 

 

Apropo, když byl bývalý ministr financí Počiatek na jachtě s chlapci z JaT těsně před zveřejněním kurzu Eura, nebylo to také nic divného. V každé jiné, myslím tím demokratické společnosti, by byl na minutu vyhozen.

 

Protože má rád Putina a vše, co má něco společného s Ruskem. Například Pentu a absolventa KGB školy v Moskvě, Maroše Šefčoviče, který rozumí absolutně všemu na zemi i ve vesmíru.

 

SIR Churchill nebyl jen výborným politikem, ale i spisovatelem, v roce 1953 dostal dokonce Nobelovu cenu.

 

Nejvyšší čas, aby Fico napsal knihu. Nejlépe o tom, jak i když byl horlivý komunista, ve svém nitru byl vždy dobrým věřícím člověkem a chodil i do kostela.

 

Které oko by zůstalo suché?

 

ZDROJ: Jarmila Durániková

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.