svejkagentrusko
7.5.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Pohádky o ruských agentech

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Česká vláda nám oznámila, že po 7 letech je konečně jasno o pachateli výbuchu muničního skladu ve Vrběticích. Důkazy jsou prý neprůstřelné a údajně jasně ukazují na pachatele. A nikdo jiný než Rusko nepřipadá v úvahu.

 Máme jejich jména, fotografie, průběh jejich cesty k nám, tedy dost materiálu na to, abychom jim mohli vyhlásit diplomatickou válku, vyhnat Rosatom z tendru na dostavbu Dukovan, a odmítnout jejich vakcínu, sdělil Babiš s Hamáčkem. Což se ještě ten samý den stalo.

Ponechme teď stranou nadšené hýkání opozičních politiků, kteří najednou vládě věřili vše, co bylo řečeno a nejraději by okamžitě Rusku vyhlásili válku skutečnou. Podívejme se raději na tu údajnou úžasnou práci naší BISky, která již po 7 letech pátrání usvědčila ty nesmírně fikané ruské agenty.

Kdysi bylo pravidlem, že všichni mladí muži po dosažení určitého věku, šli na 2 roky na vojnu. Pokud nebyli vážně nemocní, nebo si vychcaně nezařídili modrou knížku. To se mi nepovedlo, takže jsem se dostal ke zvláštnímu vojenskému útvaru, který slovo zvláštní měl přímo v popisu práce. Byl také zvláštní v tom, že nepodléhal velení ministra obrany, ale ministra vnitra. Prostě útvar pro zvláštní účely. To co se tam vojáci učili, byla diverzní činnost v týlu nepřítele.

Naštěstí šlo jen o výcvik, který nikdy nebyl realizován v praxi, i když situace byla tehdy, to je v době karibské krize, víc než napjatá. Od té doby je těžké ze mě udělat blbce, který uvěří vyloženým nesmyslům Ostatně na to stačí mít normální rozum.

Babiš a Hamáček vykládali něco o nezvratných důkazech, ale to co z nich vypadlo, je jen pohádka pro předškoláky. V podstatě předložili kulové! Důkazy máme, ale podléhají utajení, takže je veřejně sdělit nemúžeme!! A Vám nezbývá nic jiného než nám věřit.

To tady již jednou bylo, když doslovnou argumentaci použili Američané, naši bratři ve zbrani, v případě sestřelu MH-17 nad Ukrajinou. A za jediné možné pachatelé byli tímto „silným argumentem”označeni zase jen Rusové!. Myslíte, že naprosto stejný rukopis je pouhá náhoda?

Zkusme tak trochu rýpnout do těch důkazů. Je to snadné, protože jde spíš o náznaky než o neprůstřelné argumenty. Za ten by se mohlo považovat jen to, kdyby ti slavní ruští agenti byli chyceni při činu a Bis by zachránila Vrbětice před výbuchem. Tedy zhruba to samé, co se před několika dny podařilo Rusům, když zbránili agentům CIA spáchat atentát na Lukašenka. Jinak jsou to jen pindy.

Pohádka začíná …

Když uslyšíte argument, který zazněl v mediích, že ti nejslavnější agenti světa, jejichž obličeje a pravá jména zná každý obyvatel zeměkoule, si údajně podali přes Tadžikistán žádost k firmě IMEXGROUP o povolení vstupu do areálu, tak musíte zpozornět. V té údajně uvedli sice falešná jména, ale své skutečné pasové fotografie. To proto, aby Koudelky navedli na svou vlastní stopu? Kdo je tu proBoha za idiota? A pokud by to byla pravda, tak jak je možné, že začala policie hledat Miškina a Čepigu, až v roce 2021, když žádost měli podat již v roce 2014?

A proč by vůbec posílali nějakou žádost, když dle důkazů, údajně přelezli plot a na firmu IMEXGROUP se vůbec nedostavili, čili nešli přes střeženou bránu? Firma dodnes sděluje, že takové ksichty nikdy neviděla. Navíc vnikli do objektu, v kterém předtím nebyli, kde si sami museli vyhledat cílovou budovu, museli zjistit jak do ní vniknout, kde a jak je materiál určený k odpalu uložený, dopravit nelehké výbušné zařízení a přitom se vyhnout personálu areálu? Areál má přitom rozlohu 10×3 km a je v něm cca 100 objektů, z toho 20 muničních skladů!!

Toto všechno by šlo těžko zařídit bezpomoci někoho zevnitř. A že v době výbuchu se tam pohybovalo více lidí, vyplývá z informace, že když začalo hořet, tak parta 3 studentů brigádníků utíkala po silnici do Vrbětic. A když jsme u toho hoření, tak ten co někdy nějaký výbuch viděl ví, že výbuch nikdy nezačíná nějakými ohníčky ve dveřích, jak ukazuje fotografie hasičů, kteří ihned po pořízení fota raději rozumně ujeli. Nehledě na to, že v muničáku nebývají snadno hořlavé látky. Že by klestí z okolního lesa?

 A další zajímavostí toho obrovského výbuchu z miliardovou škodou je to, že při něm zmizely tisíce samopalů , které se později našly až v tisíce kilometrů vzdálené Syrii. To dokážou jen špičkoví ruští agenti!

Díky fotografiím oba dva, Miškina i Čepigu zná celý svět! Žádný agent v dějinách světa nebyl nikdy známější!

Zkusme o nich další pohádku!

Třeba ta jejich slavná akce se Skripalem. Úžasné. Zejména tehdy, kdy oba celý den sledovaly kamery a natočily časový snímek dne. Byl tak dokonalý, že vlastně vyvrátil vše, co chtěl dokázat. Obvinění a veškerá nařčení britských Koudelků najednou nehrála se snímkem! Po vystoupení obou agentů na konečné stanici, měli podle nich agenti vyrazit ke Skripalovu domu a provést natření kliky. Vzdálenost, kterou měli urazit a krátký čas do odjezdu, by se dala realizovat jen v případě, že by překonali světový rekord na 1 míli o cca 30vteřin!

 Když pak nastupovali,  tak nikdo z nich nevypadal, že udělal světový rekord v běhu. V klidu nasedli, již nikde nevystoupili, v hotelu zabalili věci a odjeli na letiště. A po cestě údajně odhodili i flakon s Novičokem. Byl to výkon, protože dopadl do zrovna otevřeného kontejneru v 10 km vzdáleném městě Amesbury, kde jej po 3 měsících našli vyjídači kontejnerů. Konec pohádky.

Vše věrohodné, nebo strašná kokotina? To druhé je pravda. Všem těm, kteří neochvějně věří, že co ruský agent to debil, připomínám jedno staré moudro. Věřit neznamená vědět! A maskovat nulové znalosti tím, že vím, ale nepovím, je v této situaci nebezpečné. Nezapomeňme, že zbytek naší armády slouží a pohybuje se na hranicích s Ruskem, ne Rusové na naší.

A naši  vojáci dokonce pod německým velením! Nenávist našich politiků k Rusku zašla dnes až tak daleko, že tuto zvrhlost schvalují asi proto, abychom napravili to, že jsme na hranicích s Ruskem  v roce 1941 chyběli v jednom šiku s Hitlerem!!

 28 zemí, členů NATO, po celý rok cvičí na hranicích Ruska. Ne doma, ale tisíce kilometrů od své domoviny. Ale Rusko když provede totéž na svém území, tak je za agresora. A agresorem je prý proto, že má agresivní obranu! Z normální hlavy to být nemúže. A z normální hlavy není ani poštěkávání našich hrdinných politiků. Vemte hoši zpátečku než bude pozdě! Nasírat lva nejde do nekonečna!

                                                   

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 127,- Kč
Vybráno 37.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 961 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)