nfnz
17.3.2021
Kategorie: Společnost

Pohádka o tom, jak Nadační fond nezávislé žurnalistiky o pluralitu názorů bojoval

Sdílejte článek:

NATÁLIE VACHATOVÁ

natalie-vachatova83868809_0Žil byl Nadační fond nezávislé žurnalistiky, který se na svých stránkách svobodou médií oháněl. Nezávislost na obchodních a politických zájmech svého vlastníka zdůrazňoval a důvěru v média prý posiloval. I rozhodla se jednoho dne iniciativa bojující za zachování svobody projevu Michala Klímu, toho času mocného místopředsedu Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky a současně i nynějšího kandidáta do Rady České televize, oslovit a o jeho velevážený podpis na petici pro zastavení cenzury požádat.


I odmítl svůj podpis na takovou petici tento bojovník za pluralitu názorů dát.
Zazvonil zvonec a pohádky o boji za pluralitu názorů je konec.

***

klimanfnzNadační fond nezávislé žurnalistiky bojuje za svobodu a pluralitu názorů po svém. Demagogovi, tedy hlavnímu cenzorovi Facebooku, posílají ročně desetitisíce, aby jej v jejich cenzorských snahách podpořili. Volají po podpoře nezávislých novinářů, přičemž podporují výhradně jen ty, které jsou ideologicky spřízněné. V pojetí tohoto fondu pluralita názorů končí tam, kde začíná názor jiný. A tak by se dalo pokračovat do nekonečna.

***

Abych nezapomněla, pokud je tu někdo, kdo má pocit, že mu byl neoprávněně smazán profil nebo příspěvek na facebooku, napište sem, tady se o svobodu skutečně bojuje.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 359 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)