bidenriot
1.12.2020
Kategorie: Politika

Podvody a zločiny pro „dobro“ lidstva povoleny

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyZ voleb v USA se stala smutná fraška. Naše media oslavují Bidena komentáři jako: “Na podium vyběhl jako mladík”, nebo “zlomil si zánártní kůstky, ale do nemocnice došel po svých”.

Nejen v našich mediích najdete pouze “probidenovské” informace, dočtete se, že soud zamítl žalobu Trumpa, ale nedočtete se, že ve skutečnosti zamítl pouze návrh na předběžné opatření, nikoli žalobu jako takovou. Nedočtete se, že Trump stabilizoval a zvedl ekonomiku USA, snížil nezaměstnanost a nelegální migraci, zastavil ekologické šílenosti či na rozdíl od předchůdců nezahájil jedinou válku.

TRUMPBUHBiden hlásá, že sjednotí Ameriku. V praxi to znamená: budete si myslet co chceme my, budete konat pouze to, co označíme jako správné, budete smět jen to co vám dovolíme. Již dnes sepisují “demokraté” seznamy svých odpůrců. Ta pětiletá masivní mediální protitrumpovská kampaň nepochybně ovlivní i soudy, vyvolá v mnoha lidech strach rozhodnout ve prospěch Trumpa, i kdyby byl v právu.

Výsledkem bude, že případného prezidenta Bidena nebude nikdo brát vážně, ale media budou lidem do hlav masírovat, jak je skvělý. Stejná taktika se realizuje po celém světě, vždyť se podívejme, jak to vypadá u nás, na Slovensku a v jiných zemích. Snad jen lidé v Maďarsku a Polsku se té masmediální masírce vzepřeli. Orwel měl pravdu s románem 1984, jen se spletl v roce.

V Americe a většině EU nastupuje socialismus a měkká totalita, nastupuje „novodobý fašišmus“. Případné vítězství Bidena upevní pozice socialistických byrokratů v Bruselu a pak si budou dělat, co je napadne, pod pláštíkem páchání dobra. Již dnes nás ovládají vyhláškami, nařízeními, zákazy a omezeními a je jim jedno, pokud by byly v rozporu s Ústavou.

Trumpovi nepomůže ani Bůh, ani spravedlnost. Ta neexistuje. Volby v USA jsou dokladem toho, že “jim” projde vše. Myslíte si, že se váš to netýká? Brzy se budete divit, jak hodně se vás to týká, ale to už bude pozdě. Bude válka.

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 520 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.