SPOL4
12.1.2022
Kategorie: Společnost

Podstatné se jen tak nedozvíte

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝÚterní mediální soubor informací se nesl v tom, že nás měl dostat do deprese. Nejdříve poslanec a předseda parlamentního klubu STAN Jan Farský oznámil, že odjíždí studovat do Ameriky. Až na to, že to určitě věděl dopředu a jde o vcelku zajímavý souběh udržení si pozice poslance (předsednictví klubu se vzdal) a touhy podstoupit v USA nalévání moudra do hlavy, to pro naši zemi nic zvláštního neznamená a nikoho to moc nezajímá. Tedy s výjimkou skutečnosti, že by se Farský měl vzdát svého mandátu, což by znělo logicky. Slušnost však neočekávejme.

Další podstatnou zprávou bylo oznámení rozchodu Karlose Vémoly s jeho partnerkou Lelou. Karlos se dosud jevil jako velký chlap, takže žárlivou scénu vytaženou na veřejnost by od něj čekal málokdo. Plno vítězství v kleci však neznamená vnitřní klid a jak se zdá, potřeba držet se v centru dění udělalo z běžné situace mezi partnery mediální show s možnou budoucí soudní dohrou. Pravdou je, že osobní problémy Vémoly nikoho moc nezajímají a mediální pozornost tomu věnovaná je tak nějak ukázkou ubohosti našich novinářů. Vémola léčí zranění, netrénuje, nebojuje, takže udržet napětí diváků bez podobných excesů je složité.

Dalším hitem, tentokrát na sociálních sítích, je tzv. pracovní karanténa vyhlášená ministrem zdravotnictví Válkem. A tady se náš názor liší od většiny. Tvrdíme, že ministr Válek projevil odvahu, když veřejně přiznal dosavadní omyl v přístupu k pozitivním. On totiž ten pozitivně bezpříznakový testovaný není zásadně nemocný, dokonce vůbec. Jak totiž víme, PCR test není vůbec potvrzením přítomnosti kompletního viru a pozitiva neznamená vůbec nic. U antigenního testování jde o loterii, záleží na tom, jaký los si vytáhnete. Válek tak jako první z našich ministrů zdravotnictví za poslední dva roky přiznal, že po celou dobu covidhysterie jde o blamáž. Takže odteďka budou za nemocné považováni pouze ti, kteří budou mít kašel, rýmu a teplotu, zároveň budou pozitivní. Ti budou uznáni za nakažené, ovšem čím, to už nikdo netuší, protože PCR testy nerozeznají od sebe různé druhy koronavirů. Aby to Válek trochu vyrovnal, stále si stojí za hrozbou šíření příšernosti Omikron, případně příchodu i jiných mutací nedávno vzniklých v Evropě či Africe, ale jak vidíme, covidová oddělení v nemocnicích jsou poloprázdná a lidé s tou virózou většinou bojují snadněji než s chřipkou. Samozřejmě k těmto strašidelným praktikám je nabádán odborníky z vládního poradního týmu, v němž se opět sešlo pár skutečných maniaků.

Tímto přejdeme k další, tentokrát velmi podstatné informaci. Citujeme: PROHRANÝ NÁROK ️ Big Pharma a Anthony Fauci PROHRALI soudní spor! Nejvyšší soud USA rozhodl, že patogen Covid není vakcína, je nebezpečný a je třeba se mu za každou cenu vyhnout. – Big Pharma a Anthony Fauci prohráli soudní spor podaný Robertem F. Kennedym Jr. a skupinou vědců! Nejnovější zprávy! Nejvyšší soud zrušil všeobecné očkování ve Spojených státech. Bill Gates, hlavní lékař USA, Fauci a Big Pharma prohráli případ u Nejvyššího soudu USA za to, že nedokázali, že všechny jejich vakcíny byly za posledních 32 let bezpečné pro zdraví občanů! Žalobu podala skupina vědců vedená senátorem Kennedym. Robert F. Kennedy Jr.: „Nové vakcíně COVID je třeba se za každou cenu vyhnout. Naléhavě upozorňují na důležité otázky v souvislosti s dalším očkováním proti Covid-19. Poprvé v historii očkování zasahují tzv. mRNA vakcíny nejnovější generace přímo do genetického materiálu pacienta a mění tak individuální genetický materiál, což je genetická manipulace, která již byla zakázána a dříve byla považována za trestný čin. Vakcína proti koronaviru není vakcína! • Konec citace , zdroj.

USA jsou studnicí překvapení a předpovídat další vývoj zatím nechceme, výše uvedenou informaci budeme sledovat a je možné, že má cosi společného s včerejším ukončením proticovidových opatření ve většině amerických států. Ale jde o velmi zajímavou zprávu, která přinejmenším potěší. A máme další. Slovenský Ústavní soud ,,hodil vidle“ do vládních opatření a zrušil následující: povinné nošení roušek, režim OP/OTP tedy i covidpasy, karanténu jinou než domácí po potvrzení či podezření z nákazy covidem. Slováci tak dostali možnost bránit se před šikanou politiků, policistů či samozvaných hlídačů pořádku v podobě ochranek v obchodech či zfanatizovaných zaměstnavatelů. Zdá se, že se ledy začínají hýbat, o to více budou zastánci covidpaniky tlačit na pilu. Jestliže Djokovič nemá v Austrálii ještě vyhráno, přičemž už na přípravném turnaji před grandslamovým zápolením jeden z naočkovaných hráčů zažil vcelku podstatné zdravotní potíže, pak Slováky také čeká tvrdý boj s vlastní vládou. Ve Španělsku začaly na veřejnost vyplouvat úvahy o tom, že covid bude brán jako běžné onemocnění bez potřeby zvláštní pozornosti. A v USA? Tam, jak se zdá dochází k jisté revoluci. Jak dopadne, to uvidíme, ale jde o jisté povzbuzení. Zvláště, když si uvědomíme, co se děje v Rakousku, Itálii, Německu. Takže neklesejme na mysli. Možná se blíží rozuzlení a pamatujme si každé jméno, jehož nositel nás 2 roky masíroval z televizní obrazovky. Nenechme si ujít zúčtování.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 620 times, 14 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)