babiszlo
18.12.2018
Kategorie: Politika

Podrazáci a ohnutí v hřbetu svém…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

J3K

Poslední týdny se staly honem na Babiše. Jeho postavení se ke Globálnímu paktu k migraci, respektive odmítnutí naší vlády přistoupit k němu, odstartovalo sérii událostí, na jejímž konci má být buď politická likvidace Andreje Babiše, nebo změna jeho vztahu k migraci a Evropské unii. Vzhledem k ohebnosti premiéra se zdá být velmi pravděpodobné, že nyní bude následovat z jeho strany bezproblémový podpis Istanbulské smlouvy a vzápětí i akceptování dalšího postupu OSN při prosazování kvót na přidělování migrantů. Tím se uvolní stavidla s dotacemi pro Agrofert a Babiš v pohodě dokončí další volební období.

Situace kolem Globálního paktu se u nás vyhrotila na nebývalou úroveň. Zvýšená aktivita jinak pohodlných europoslanců z řad proimigračních stran a jejich absolutní ignorace státních zájmů spojená s neschopností zastavit vzestup preferencí hnutí ANO přímo v České republice dovedla problém Babiš až na půdu Evropského parlamentu. Připomíná to naší dávnou historii, kdy se zpupná, namyšlená a odstrčená šlechta obracela se svými požadavky na cizí panovníky a žádala potrestání toho vlastního. I díky tomu byl například zabit Přemysl Otakar II. v době, kdy vládnul půlce Evropy, později to byl zase Zikmund, kdo se postavil proti Čechům na přání místních podrazáků. Využít zbabělosti vlastních elit neschopných vyřešit si své problémy doma je pro každou zahraniční mocnost přímo darem. Soudit českého premiéra v Evropském parlamentu musel být pro mnohé zážitkem, který si nemohli nechat ujít. A naši vlastizrádci v čele s dalším bývalým estébákem Štětinou, elitářským politrukem Pospíšilem či takovým Niedermayerem se jistě tetelili blahem a již viděli, jak stoupnuli v očích liberálně-demokratických levicových přísedících v EU.

Andrej Babiš je velmi zranitelným. Je za ním nejen aféra kolem jeho činnosti v STB, která však fakticky dosud nebyla prokázána, dále ekonomický zázrak a vzestup Agrofertu, přičemž za ním zůstává mnoho neobjasněných událostí včetně podezření na trestné činy, dotační podvody, z nichž se snaží maximum vytěžit i takový novinářský odpad, jakým jsou Sörösem dotovaní novináři, a mnoho dalších pod koberec zasunutých kauz. Babiš rozhodně není čistý a jeho existence v jakékoliv politické funkci je do očí bijící. Nicméně dokázal přesvědčit dostatečný počet voličů, kteří mu dali svůj hlas, a demokratický status naší země mu dává právo vládnout. Navíc na rozdíl od francouzského presidenta Macrona mu preference neklesají, naopak díky Kalouskovi a Němcové dosud stoupali.

Otázkou by bylo, co by se stalo, kdyby opravdu zklamal důvěru těch, kteří mu i přes jeho stinné stránky vyslovili podporu z důvodu jeho odmítavému přístupu k migraci. Jestliže mu vaz nezlomila snaha Kalouska, dále nenávistná kampaň prodloužené ruky Söröse v podání Pirátů a Slonkové, ustojí tlak EU, může mu uškodit až skutečně naštvaný a velký dav v ulicích nevedený Kalouskem a zároveň neochota prezidenta republiky akceptovat otočení kormidla v souvislosti s jiným přístupem k migraci. Až dosud bylo totiž možné s krajní dávkou nevole a za velkého sebezapření vnímat tandem Zeman-Babiš jako to menší zlo, než partu Drahoš, Kalousek, Gazdík, Štětina, Bartoš,Janda & spol. Pokud by se rozpadla koalice Z+B schopná myslet logicky v oblasti mezinárodních vztahů a vzepřít se diktátu EU, spolupracovat i se zeměmi, které jsou v americké klatbě a zároveň se postavit migračním snahám EU a OSN, je obrovské riziko, že Piráti v čele s Antifou ovlivněným Bartošem převezmou moc a vzápětí z naší krásné země udělají další stát směřující k islamizaci a multikulturnímu zvěrstvu přesně podle zadání šílenců sedících v OSN a EU. Říká se to těžko, ale Z+B byli dosud jistou zárukou toho, že se to nestane.

Antibabišovská hysterie vyšla naprázdno. Nyní se může ukázat charakter Babiše. Buď oželí další nárůst svého majetku, smíří se s tím, že dotace nebudou a zaměří se na boj s kolaboranty v naší zemi, nebo se ohne, opustí Miloše Zemana a ustoupí tlaku výměnou za klid ze strany sluhů Söröse. Tím by došlo ke ztrátě identity a následoval by soumrak naší existence ve V4 a smršť zákonů vedoucích k odzbrojení obyvatelstva, cenzuře a návratu do dob, kdy tu vládli komunisté, jen s jistou změnou ve vzhlížení k někomu. Nenáviděné Sověty by nahradili Juncker a jeho zrůdy. Blahem by poté mlaskali nejen moci se uchopivší Piráti a ze stínu vystupující Top09 a STAN, ale jistě by se v zájmu vlastní pokladny přidala i ČSSD a ani Fialovi by to nebylo proti srsti.

V Hondurasu se na ostrově Roatan staví česká vesnička, plno Čechů odchází do zahraničí mimo Evropu. Lákavými destinacemi jsou Srí Lanka, Vietnam, Laos a Kambodža, pár lidí je na Bali či v Belize. Za zamyšlení by stála Kuba, snem pro mnohé je Austrálie či Nový Zéland. Ptáte-li se, jak to souvisí s výše uvedenou statí, tedy velmi blízce. Pokud se totiž Babiš ohne, Piráti se svými noshledy převezmou aktivitu a Evropa bude nadále držet kurs ve stejném směru jako dosud, bude plno lidí hledat místo, kde budou chtít v klidu a bezpečí dožít, navíc utéci před blížící se obrovskou ekonomickou krizí a možná i válkou. A protože už moc takových míst neexistuje, je třeba se rozhlížet. Štěstí totiž přeje připraveným a nikoliv lhostejným.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.