Každý racionálně uvažující člověk, který se živí reálnou prací, velmi dobře ví, že na tomto světě zadarmo není vůbec nic. Stejně tak i provoz tohoto portálu a už vůbec ne příprava či podpora relevantní politické síly, která by se měla postavit současnému neutěšenému stavu ve společnosti a pojmenovala věci pravým jménem, za kterým by následovaly i skutečné činy vedoucí k opravdu svobodnému a tržnímu prostředí s aplikací tradičních morálních hodnot.

Pravý prostor je a bude portálem, který vždy obhajuje práva i svobody produktivních a liberálně smýšlejících osobností, které jsou tahounem společnosti, ale jejich postavení tomu zdaleka neodpovídá. Útočí na ně jak mocenská byrokratická mašinérie, které se nelíbí jejich snaha o nezávislost, útočí na ně různé vydřidušské multikulturní spolky, kterým se nelíbí snaha o relevantním pojmenování skutečného stavu, útočí na ně nakonec i zkorumpovaná vrstva pseudopodnikatelů a jejich politických kmotrů  vysávajících státní rozpočet, kterým skutečná dřina ve skutečném podnikání nic neříká a je pravým opakem jejich eurosocialistického parazitismu.

Pokud je vám tato snaha sympatická a jste podobného smýšlení, můžete nás podpořit. Veškerý obsah tohoto portálu bude samozřejmě vždy zdarma, neboť prvotní snahou je svobodné šíření myšlenek, vizí a názorů, které by v konečném důsledku znamenaly vytvoření společenského modelu s malým, ale efektivním státním aparátem, nízkým daňovým zatížením, volným trhem, nepokřiveným dotacemi a regulacemi a velkými svobodami jednotlivce s rovnými právy a povinnostmi pro všechny.

Nicméně, pokud chcete mít Pravý prostor co nejatraktivnější, nejpopulárnější a co nejčtivější, musí být nutně vynaloženo hodně práce i prostředků. Můžete nám pomoci. Nečekáme miliónové dary, ale spíše třeba symbolické poděkování za článek, za práci redakce, za vyjádřený názor. Můžete zaslat něco jednorázově, můžete třeba přispívat menší částkou pravidelně.  Nemusíte však posílat nic, vše je dobrovolné. I tak budeme rádi, pokud nás budete navštěvovat a případně naše texty sdílet a šířit.


Vaši podporu tomuto cíli můžete vyjádřit:

  • příspěvkem na účet číslo: 4221012329/0800 (Česká spořitelna)
    • (Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)
  • platbou přes Paypal na adrese: PayPal.Me/pravyprostorcz
  • Adresa pro zaslání Bitcoinu
    • 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5
  • Níže najdete QR kód na BTC peněženku

btc_wallet1


Děkujeme Vám.