bidenmerkel
11.6.2021
Kategorie: Politika

Podle průzkumu je nejoblíbenějším světovým politikem Merkelová, následovaná Bidenem

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Skutečně západní svět zešílel natolik, že většina lidí považuje za nejlepšího politika světa ženu, která bude jednou – ne neprávem – svým dílem považována za jakousi následovnici Hitlera díky svojí schopnosti likvidovat genocidní politikou národy Evropy?? Mám věřit tomu, že celý západní svět hned v závěsu adoruje amerického prezidenta, který se stal prezidentem snad jen díky průhledným volebním manipulacím? Prezidenta, jehož youtubová videa mají mnohonásobně víc palců dolů, než palců nahoru, tedy víc negativních než pozitivních reakcí? Prezidenta, který zcela otevřeně propaguje protibělošský rasismus?

Uvedeným průzkumům by se samozřejmě dalo věřit, pokud by proběhly výhradně v Africe či v zemích Středního a blízkého východu. Pro ty, kdo mají záměr odejít do Evropy a tam se přiživovat na štědrých dávkách či přispět k džihádu svojí přítomností, musí být Angela Merkel doslova jejich druhou matkou. Vždyť jen málokdo přispěl k úspěšnému džihádu Německa – ale Evropy vůbec – tak, jako tato bývalá východoněmecká svazačka a členka Stasi.

Totéž lze aplikovat i na Bidena, stejně tak on dal naději všem džihádistům, kteří se za Trumpa nemohli dostat do USA, že nyní již tuto šanci mají. Po svém nástupu na post prezidenta otevřel hranice a do země se ihned nahrnuly tisíce islámských radikálů, zejména z islámských zemí, které byly pro Trumpa tabu. Kamala Harris sice nyní jeho pozvánku mírnila, nicméně i přesto se již džihádistům podařilo účinně tuto zemi infiltrovat.

Podívejte se sami na průzkum a hned vám bude jasné, že mnohé zde uvedené poněkud nehraje. Například ti, kdo volí velmi striktně protimigrační strany zároveň – zcela logicky – nemají rádi Merkelovou. Například u Švédska, kde i po volebních manipulacích mají silně protimigrační Švédští demokraté kolem 20%, je uvedeno, že Merkelová požívá obliby u 90% lidí. To je samozřejmě holý nesmysl. Minimálně ti, kdo volí ve Švédsku silně ostrakizované Švédské demokraty, Merkelovou nesnáší. Tedy těchto 20% je zásadně proti jejímu stylu politiky. Pak by nemělo být číslo těch, u nichž požívá obliby vyšší, než 80%…

Zajímavé je pak i srovnání údajné obliby ve srovnání Biden – Trump. Za sebe mohu říct, že jsem zatím narazila jen na minimum lidí, kteří zastávají názor, že Trump byl horší, než Biden. Ovšem většina západního světa si prý myslí pravý opak:

Výše uvedená statistika mi opět vůbec nesedí ke zcela oficiálním výsledkům voleb v zemích jako je Německo nebo Švédsko, kde by museli Bidena oblibovat i voliči protestních stran (SD, AfD), což je samozřejmě nesmysl. V Itálii mají například protimigrační  strany v součtu nad 50%, tedy minimálně zde by měl mít méně než 50% obliby nejen Biden, ale také Angela Merkel. A to ještě nehovoříme o nevoličích, kteří by z logiky věci museli 100% oblibovat oba tyto údajně nejoblíbenější politiky.

Na výše uvedeném tak zcela jasně vidíme, že se průzkumy veřejného mínění zakládají na značných manipulacích. Záměrně jsou buď vybíráni ti “správní” respondenti nebo jsou čísla předem dána. Případně se dotazovali – minimálně v Evropě – v komunitách “Novoevropanů”…

Proto bych stejně chladně brala také veškeré předvolební i jiné podobné průzkumy, které vám mají vnutit nejen to, kdo má být váš oblíbenec (tedy přimět vás, zařadit se k většině), ale také koho máte volit.

Nenechte se proto vmanipulovat do názoru, který vám není vlastní. Udělat z lidí jednotnou masu s jedním jediným “správným” názorem je právě cílem globalistů. A nejvíc tuto totalitní uniformitu požadují ti, kdo si sami říkají “demokraté”, v čele s nedemokratickou EU a jejími loutkami…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 549,00 Kč
Vybráno 52.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 752 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)