bilacerny
17.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Podle Googlu je šťastná jen ta bílá žena, která má za partnera černocha

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Když jsem na toto tvrzení narazila na jednom zahraničním webu, tak jsem si myslela, že si tento web dělá legraci. Sice není 1. dubna, ale i tak. Nechtělo se mi věřit, že po zadání hesla  “šťastná bílá žena” se objeví na prvních místech (v několika řádcích) bílé ženy v páru s černochem, případně coby matka malého černouška apod.

Nicméně, skutečně tak tomu bylo. Stačilo zadat na Google – obrázky heslo “happy white woman” a nestačila jsem zírat. Na prvních místech se objevily ty obrázky, které vidíte v titulku. Plus ještě nějaké další, jim ne nepodobné.

Afro Man And White Woman Cooking At Kitchen Table Stock Image - Image of person, happy: 69325867

Free Photo | Mixed race relations concept. delihghted happy black and white female and man wear bright sweaters, pose together against white

Stock Images - Black man and white woman. Stock Photography gg4567334 - GoGraphA white women with a black baby - a Royalty Free Stock Photo from Photocase

A tak bychom mohli pokračovat dál. První stránka byla podobných párů plná, přičemž občas se objevila sama žena, žena s kamarádkami (mezi nimi téměř vždy černoška) nebo žena s Arabem. Bílá žena s bílým mužem byla na první straně 6x z opravdu velkého množství obrázků.

Běloch – muž, byl také vidět 2x s černoškou:

Facebook

The Happy Man And A Woman Standing On The White Background Stock Photo - Download Image Now - iStock

Jediné čistě bílé páry (celkem 6) na stránce s několika sty obrázků údajně – podle Googlu – šťastných bílých žen byly až za polovinou stránky:

Fantastic Sams | Full Salon Hair Care | Franchises Available

The Professional Counselor, Inc.Counseling

Smíšených párů (běloška + černoch nebo Arab) jsem napočítala celkem 56, přičemž jsem nezapočítávala obrázky složené, tedy podobné, jako je ten titulní (z článků, jenž právě na tuto šílenost Googlu odkazují). A to jsem nepočítala obrázky žen různých barev nebo jen ženy a tmavého dítěte, kdy se zřejmě předpokládá, že jde o matku, otce si pak lehce domyslíte.

Má tedy jít o další díl podvědomého vnucování partnerů z Afriky pro všechny mladé bílé Evropanky? V situaci, kdy se má přestěhovat zhruba miliarda lidí do roku 2030 je to prakticky jisté.

Nicméně, mohu vás alespoň uklidnit, že po zadání téhož hesla česky se nejčastěji objeví samotná bílá žena a často i Lucie Bílá, což je vlastně celkem logické.

Ovšem po zadání téhož v němčině je výsledek hledání podobný, jako v angličtině, alespoň na první polovině stránky, kde opět dominují páry – běloška + černoch. Zbytek už je spíš jako v české verzi.

Co mne ovšem udivilo, tak příliš multikulturní nebyla švédská verze, kde stránce dominovaly typické Skandinávky, multikulturní páry tam hledáte marně, občas se jen objeví samotná černoška. Země, která je průkopníkem multikulturalismu v Evropě tak v tomto poněkud zaspala.

Ovšem pozor, italská verze už je opět mírně multikulturní, protože na samém začátku se opět několikrát objeví černobílý pár.

Poslední verze, kterou jsem vyzkoušela, ukázala, že šťastná bílá žena je ve Francii opět většinou ta, která má barevného muže. I když anglické či německé verzi se zatím tato nevyrovná.

Další jazykové verze jsem již nezkoušela, nicméně je jasné, že Google tímto něco sleduje. Já sama při jakémkoli hledání obrázků většinou zadávám hesla v angličtině, pokud tedy nehledám v nějaké konkrétní zemi.  Pak je nasnadě, že vyhledávače takto lidem podsouvají to, co si mají dle těchto sociálních inženýrů myslet. Je to jen pokračování stejného typu propagandy v reklamách, filmech a seriálech.

Google, jeden z internetových gigantů, kteří dali mnohokrát najevo, že stojí na straně liberalismu a současné vládnoucí ideologie a konzervatismus považují za extremismus, se nyní projevil coby aktivistická platforma, prosazující míšení ras, potažmo likvidaci rasy bílé (smíšenému páru se bílé dítě narodí jen velmi zřídka).

Mimochodem, chcete-li v angličtině hledat šťastného bílého muže, pak se z prvních obrázků dozvíte, že je to černoch.

 

VOXCHCI-ZDE

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 811,48 Kč
Vybráno 39.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 644 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
156 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)