CERNOCH DITE
16.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Podle Evropské komise má být budoucím Evropanem černoch

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už včera se objevil obrázek, který můžete vidět v titulku, na sociálních sítích EK pod hastagem #𝗡𝗲𝘅𝘁𝗚𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝗘𝗨.  Tedy příští generace má být podle tohoto obrázku v Evropě zcela zřejmě černá. Dnes je u obrázku sáhodlouhá litanie, kde se EK silně vymezuje proti údajně rasistickým reakcím Evropanů. Jenže co si máme myslet? Původní obrázek s textem včera vypadal takto:

 

Co jiného má obrázek černocha s “kávovým” dítětem (tedy zřejmě míšencem) evokovat? Poté, co EU vnucuje kvóty na černochy, natáčí se filmy, kde původně bílé postavy hrají černoši, máme reklamy plné černých a to nehovořím o filmech, seriálech a podivné praktice Googlu, který vám tvrdí, že šťastná bílá žena je jen taková, která má za partnera černocha? Ostatně, zadejte si heslo “Happy white woman” do vyhledávače a sami uvidíte, podobné pak je to i po zadání hesla například v němčině.

Nemám vůbec nic proti žádné rase. Podobný obrázek by byl zcela v pořádku v Africe nebo v USA. Ostatně, umíte si třeba představit obrázek s názvem “budoucí Afričan” a na něm bělocha s bílým dítětem? To by vypadalo skutečně bizarně. A hlavně, nikdo by si nic podobného nedovolil, neboť prostě typickým Afričanem je černoch. Tak, jako je typickým Evropanem běloch. Pokud by někdo dělal obrázek k článku “budoucnost Číny”, jistě by tam dal žlutého člověka. Hispánec by se pak logicky objevil jako “příští Jihoameričan”….

EU dělá v poslední době maximum pro to, aby zajistila přestěhování půlky Afriky do Evropy. Schvaluje migrační pakty a vymýšlí pravidla, která by zjednodušila a především zlegalizovala celou invazi, včetně upřednostňování islámu, který dnes v zemích, odkud invaze přichází, převládá.

.

Doporučuji se podívat na komentáře ke včerejšímu statutu, který je uveden pod tím novým, kde se EK pozastavuje nad rasismem lidí. Evropané sami začali chápat, jaká hra se s nimi hraje. Jenže rasistická je sama EK a její snaha vytvářet kvóty na menšiny. V Africe je menšina běloch a také tam pro ně kvóty nikdo v dnešní době nevytváří, v JAR už je dokonce běloch utiskovanou menšinou. Menšiny se ovšem nad většinovou rasu nenadřazují ani v jiných společenstvích, například nad Asiaty v Číně či Japonsku.

EU se tak postupně odkopává stejně, jako všichni další, kdo za globalizací stojí. To, že jsou na různých kontinentech určitá etnika typická a ve většině je docela přirozené. Běloch je dnes v celosvětovém měřítku menšinou, ovšem nám – a to i zemím, které nemají s kolonialismem nic společného – je neustále podsouvána nesmyslná mantra, podle níž jsme my, běloši, zodpovědní za všechny hříchy světa a máme se za to ještě omlouvat.

Mám podobný obrázek považovat za náhodu poté, co se po celém světě protlačuje rasistická protibělošská organizace BLM, zatímco hesla jako ALM nebo WLM jsou považována za rasistická? To, co globalistická EU v rámci svých migračních paktů či OSN v rámci Agendy 2030 plánují, není nic jiného, než genocida bělochů. K tomu patří i protlačování LGBTQ a genderové ideologie a současného potlačování významu rodiny.

V Evropě – obzvlášť v koloniálních mocnostech – vždy nějaké menšiny žily. Ale jednalo se o menšiny, v marginálním zastoupení. Budou-li se realizovat plány Agendy 2030 a WEF, ale dnes i EU na přesun stamilionů lidí, pak bude v Evropě menšinou běloch.

A jak nám naznačuje i sama EK – typický budoucí obyvatel Evropy běloch prostě není…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 230 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)