matrace3
9.11.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Podle čeho vybírat zdravotní matrace?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Zdravotní matrace můžete vybírat dle různých parametrů. Které jsou ty nejvíce podstatné? Pokud budete vědět, na co se nejvíce zaměřit, bude pro vás nákup matrace na míru jistotou. Například na stránkách kvalitni-matrace.eu najdete veliký výběr nejrůznějších typů matrací, ale také výhodné akce, které se vám mohou vyplatit.

Základní druhy moderních matrací

Nejprve bude dobré, když si uvědomíte, jaký typ matrace pro vás bude ideální. Co se týká zdravotních matrací, ty mohou být rozděleny na antialergické, antidekubitní, masážní či ortopedické. Máme zde ale také obecné dělení matrací na:

  • Latexové
  • Pěnové a z líné pěny
  • Pružinové
  • Bio matrace
  • Z koňských žíní
  • S kokosovými vlákny
  • Ručně šité
  • Sendvičové
  • Polyuretanové

Velikost je velmi důležitá

Dále byste se měli zaměřit na velikost dané matrace. V obchodech na internetu, i v těch kamenných, můžete zakoupit matrace 90×200, které jsou klasikou, ale také mnohem rozměrnější matrace 200×200 nebo matrace 180×200, ty se hodí pro manželské postele.

Matrace 160×200 je pak jakousi střední cestou, kdy se jedná o velmi komfortní provedení pro jednu i dvě osoby. Máte-li rádi dostatek místa ve své jednoposteli, zvolte si zdravotní matraci 140×200.

Výhodné akce

Matrace si můžete vybírat i podle ceny a většinou se najdou různé výhodné akce. Například se jedná o prodej matrace 1+1, kdy jednu matraci normálně koupíte a ta druhá je pro vás zdarma. Matrace 1+1 zdarma mohou vyřešit problém s dárkem pro někoho blízkého a ještě budete mít svou novou matraci za hubičku.

Podle tvrdosti

Matrace se obecně rozdělují na měkké, tvrdé a středně tvrdé, ale samozřejmě se mezi nimi najdou mezistupně tvrdostí. Ideální je si takovou matraci předem vyzkoušet, zda vám bude tvrdost pocitově vyhovovat. Jen tak se bude jednat o matraci na míru. Dnes již poměrně běžně získáte také oboustrannou matraci, která disponuje dvěma tvrdostmi.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 000,00 Kč
Vybráno 22.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.