pujcka
10.9.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Podle čeho vybírat půjčku do výplaty?

Sdílejte článek:

Chybí vám několik stovek až tisíců korun a nutně potřebujete zaplatit výdaje, ale do výplaty je daleko? Řešením je půjčka do výplaty. A podle čeho vybrat ten správný finanční produkt, který perfektně splní vaše představy o rychlé a výhodné půjčce? V článku najdete tři praktické rady pro lepší výběr půjčky do výplaty.

Rychlé a pohodlné sjednání

Když potřebujete půjčku do výplaty, jistě chcete, aby její sjednání bylo jednoduché a rychlé. Přesně to umí například SMS půjčka, kdy všechno zvládnete z pohodlí domova a úvěr je rychle schválen a následně i vyřízen. Podobně fungují i nejrůznější online půjčky, kdy žádost vyplníte online, obdržíte vyjádření, zda půjčku získáte, a při kladném výsledku máte peníze na účtu nejdéle do dvou dnů. Půjčka do výplaty by tedy neměla trvat dlouho a celý proces musí být jednoduchý, ať to všechno zvládnete co nejrychleji.

Nízký úrok a poplatky

Dalším důležitým faktorem, který by měla splňovat vhodná půjčka, jsou nízké úroky a poplatky. Při výběru konkrétního úvěru si tedy propočítejte, kolik zaplatíte navíc. Hodně poskytovatelů láká na velmi nízké úroky, ale následně si účtují poměrně vysoké poplatky. Pro přehledné porovnání více nabídek od různých poskytovatelů můžete využít nejrůznější srovnávače či portály s online kalkulačkou půjčky.

Reference na poskytovatele a přehledné podmínky

Když si berete půjčku, mělo by vás zajímat, od koho si peníze půjčujete. V krátkosti si proto prověřte poskytovatele a zjistěte si, jaké zkušenosti mají s touto půjčkou jiní lidé. Je-li vše bez problémů a přesně tak, jak se píše na stránce o půjčce, pak se není čeho bát a směle se můžete pustit do vyplnění žádostí. Také si dopředu přečtěte konkrétní podmínky k čerpání úvěru, ať na něco nezapomenete a své závazky včas a řádně splatíte. Za včasné splacení totiž můžete u některých poskytovatelů získat i bonus.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 73 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.