210322_abcnl_prime_cuellar_hpMain_16x9_992
13.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Podívejte se, jak vypadá Bidenův migrační tábor v Texasu (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Netuším, jak dlouho vydrží krátké youtubeové video nezcenzurované, nicméně právě na něm můžete (zatím) vidět, jak Bidenova vláda “zvládá” doslovnou invazi, která nastala po otevření hranic. Nezvládá vůbec nic…

 

Video z projektu Veritas ukazuje migranty, kteří se snaží nelegálně vstoupit do USA a shromažďují se v provizorních centrech pod mostem.

Od doby, kdy byl Joe Biden slavnostně uveden do úřadu prezidenta, se počet přistěhovalců kteří se snaží dostat do USA přes jižní hranici s Mexikem, dramaticky zvýšil, což vedlo Bidenovu administrativu k tomu, aby nyní uvažovala o pokračování výstavby  Trumpovy zdi. Zároveň byla opětovně uvolněna pravidla zavedená Trumpem. V březnu se počet překročení hranic oproti únoru zvýšil o 71 procent a činil 172 000. V březnu 2020 to bylo 34 460.

Video projektu Veritas zachytilo Mezinárodní most Anzaldua  v Texasu, kde se přistěhovalci všech věkových kategorií shromažďují a sedí na zemi bez přístupu k posteli, dokonce nemají ani střechu nad hlavou.

březnu byl otevřen Bidenův tábor pro děti v Texasu. V táboře seděly děti ve velkém počtu, namačkány v malých, stísněných prostorách. Zároveň jedním z nejdůležitějších obvinění demokratů vůči Trumpovi bylo zacházení s nelegálními migranty, kteří byli podle nich během zatýkání v rámci rodin odděleni. Nyní zveřejňované snímky však ukazují, že situace se s Bidenem nezlepšila, ale spíše naopak se zhoršila.

K Bidenově politice otevřených hranic je třeba také dodat tu skutečnost, že se do USA již prokazatelně dostalo i několik islámských teroristů ze zemí Středního a Blízkého východu.

Video výše: Zeď, kterou začal stavět Trump, se za Bidena stavět přestala.. Okolnosti však nyní vládu donutily ve stavbě zdi pokračovat…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 069 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)