kniha
10.2.2020
Kategorie: Historie

Podíleli se Čechové na holocaustu?

Sdílejte článek:

P.V.

Minulý týden byla na českém velvyslanectví v Berlíně oficiálně představena kniha Zwischen Prag und Nikolsburg – Juedisches Leben in den Boehmischen Laendern (Mezi Prahou a Mikulovem – židovský život v českých zemích). Na tomto podivném díle se účastnilo 9 autorů z nejrůznějších institucí a bohužel i jedné české státem financované – Akademie věd. Paralelně proběhlo uvedení knihy na německém velvyslanectví v Praze. Kniha prý bude přeložena do hebrejštiny, angličtiny a češtiny.

Kniha mimo jiné přichází se závěrem, že na židovském holocaustu se podíleli i etničtí Češi svým údajným podílem za protektorátu (tedy v době, kdy naši zemi ovládalo nacistické Německo). Není to poprvé, kdy se anti-české síly snaží nám Čechům vnutit historickou vinu za židovský holocaust, či údajnou kolaboraci s nacisty (viz třeba historik V. Mastný). Nyní ale tento naprosto lživý a účelový výklad dějin nabral nový směr. Češi se prý přímo podíleli na vzniku holocaustu v ČR žijících Židů. Jak to dělali, když veškerou moc v zemi měli v ruce nacisté a české úřady dělaly pouze to, co jim nacisté přikázali a dovolili, nám již autoři dílka bohužel nesdělují!

Je nutné se ale ptát proč se to děje právě teď a kdo za tím skutečně stojí a jaké má cíle?

Již pouhý pohled na jména autorů a jejich domovské instituce napovídá, že nejméně polovina z nich na tom má nějaký osobní zájem. O to smutnější je, že se k podobné nehoráznosti připojila i česká historička Čapková. Co jí tomu vede, nevím. Osobní ambice, snaha o snadnou karieru, zavděčit se současným vládcům? To ví asi jen ona.


Jména autorů studie, která obviňuje Čechy z podílu na židovském holocaustu

O co autorům a těm, co stojí v pozadí za nimi, jde? Primárně o další vnucování morální viny za událost, která je již 75 let stará a přesto slouží určitým lidem k mocenským hrám a nejhoršímu typu sociálních experimentů a rozvratu jiných národů. Těm lidem nejde o nic menšího než úplné zničení našeho národa a vytvoření beztvaré masy otroků, kteří budou těmto lidem sloužit.

Z jmen autorů a tématu (vnucování viny za židovský holocaust) je patrné, že to nejsou jenom sudetoněmecké síly, ale primární roli hraje nadnárodní finanční oligarchie. Model vnucované viny se totiž vyzkoušel v téměř celé západní Evropě hned po roce 1945 a díky němu se podařilo ze Západoevropanů vytvořit masu “ovčanů” bez jakékoli osobní, morální integrity, či národní hrdosti. Těm pak bylo snadné vnutit miliony barevných imigrantů, kteří je mají nahradit. Od roku 1989 je tento model aplikován i na etnické Čechy nepřetržitou “masírkou” v mediích, kulturních dílech a ve všech stupních vzdělávacích institucí. Dokonce se preventivně přijaly zákony, které nad těmito událostmi zakázaly jakoukoliv svobodnou veřejnou debatu (neslavný zákon o “popírání genocidia” z roku 2000, dílo poslanců ODS Payne a Benda (o něm alternativní zdroje tvrdí, že jeho předkové se jmenovali Afterdurf).

Zničit národ můžete totiž několika způsoby. Přímou fyzickou likvidací, což byl záměr německých nacistů, naštěstí poražených v roce 1945 i za aktivní účasti mnoha statečných český vlastenců. Nebo i jinými nepřímými způsoby: například podporou masového alkoholismu (formou reklamy a podprahových sdělení -kdo vlastní největší světové alkoholové korporace?), podporou narkomanie (dovozem cizího etnika, které jí bude aktivně provádět po příslibem ekonomického prospěchu – v našem případě především asiaté, muslimové a černoši)) a vnucováním morální viny falšováním dějin a současným falšováním historie, která naše zničení ospravedlní. Druhá “nepřímá” forma může být dokonce mnohem efektivnější a ještě si u toho nezamažete přímo ruce od krve. Když někomu vnutíte pocit morální viny, vnitřně ho tak oslabíte a nebude mít vůli se bránit!

Toho jsme přesně dnes svědkem. Mnoho Židů by protektorát nikdy nepřežilo nebýt statečnosti českých lidí. Byli to právě naši lidé, kteří je schovávali, obstarali jim falešné doklady, jídlo a pomáhali na útěku a to vše pod trestem smrti. Češi měli jeden z nejvyšších podílů obětí v boji proti nacistickým okupantů (90 000!) na počet obyvatel. Překonal je jen SSSR se svými neuvěřitelnými 27 miliony obětí, z nichž většina byla civilní obyvatelstvo a Poláci (3 miliony obětí). Z výše uvedeného je patrné, že ony konstrukce o vině Čechů za židovský holocaust jsou naprostý nesmysl. Pokud došlo k nějakému selhání jedinců, tak to nemělo s národem nic společného. Jinak by podle stejné logiky mohli začít Češi třeba obviňovat Židy za komunismus (Marx, Trockij, Zinoviev, Jagoda, nebo u nás Slánský, Reicin, London atd. atd.). Nebo Švédy za epidemii černého moru po 30. leté válce!

Proto musíme podobné pokusy o falšování historie a vnucování pocitu viny za nespáchané činy odmítnout. Stejně tak musíme odmítnout “elity”, které si něco podobného nechají líbit, nebo to dokonce podporují. Nebo se snad bojí ozvat? Nebo vůbec nevládnou a jsou jen nastrčené loutky a bojí se svých pánů?

Voltaire jednou napsal, když chceš vědět, kdo ti doopravdy vládne. Podívej se, koho nesmíš kritizovat”. Možná na tom něco bude.

Proto musíme usilovně pracovat na obnově naší země a to na čistě národním a vlasteneckém principu. Odnárodněné “elity” nám v tom rozhodně nepomohou!

To platí dnes více, než kdykoliv jindy.

  • P.V.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 920 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.