54279672_791749851195968_5156496757294628864_n
19.3.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Podezřelé muslimské vrahy by měl soudit jen levicový soudce sluníčkář

Sdílejte článek:

 

P. F. PODANÝ

Podezřelé muslimské vrahy by měl soudit jen levicový soudce sluníčkář … obhajoba požaduje, aby soudci podstoupili test smýšlení o migrantech.

Spolková republika stále znovu a znovu dokládá, že se v posledních letech stala největším cvokhausem (takovými německými Bohnicemi) na světě. Aktuálně to Němci předvádějí také u ostře sledovaného soudu v Drážďanech, před nímž 18. března poprvé stanul Alá S., jenž podle prokuratury v noci na 26. srpna 2018 spolu s jedním Iráčanem, Farhadem. A., po němž policie stále pátrá, v centru města Chemnitz (Saská Kamenice) několika ranami nožem zabil Němce s kubánskými kořeny Daniela Hilliga (35). Dva další muži utrpěli zranění. Krvavý čin tehdy v tomto východoněmeckém městě vyvolal rozsáhlé demonstrace, doslova otřásl Německem a odstartoval emotivní politickou a společenskou debatu, jež vyústila i v likvidaci šéfa německé civilní kontrarozvědky Hans-Georga Maassena. Média a část politiky rozpoutaly kolem protestů v Chemnitzu doslova hysterii, která byla využita i jako další tlak na jinak smýšlející občany – rozuměj kritiky masové migrace a islamizace Německa.

Obviněný Alá S., údajně Syřan, který má v Německu status uprchlíka, popírá, že by měl s vraždou cokoli společného. Na noži, který se po útoku našel, policie žádné stopy jeho DNA nenašla, důkazy jsou nedostatečné. Pozorovatelé proto proces hodnotí jako zcela otevřený. Obhajoba tak už první den procesu požádala o zastavení řízení a propuštění obžalovaného z vazby. Soud o žádosti teprve rozhodne.

Obhajoba ale předvádí u soudu v Drážďanech další „kousky“, které by slušely spíše poměrům v totalitních režimech a nikoli Německu 21. století. Obhájkyně Ricarda Langová, která pronáší i výroky v arabštině, chce z procesu zjevně udělat politikum a soudní síň proměnit v arénu, v níž by dominoval levicově-sluníčkový pohled na svět a právo. Z jejích úst tak už první den padaly výroky ve stylu, že obviněný odpovídá „obrazu nepřítele“ lidí, kteří podporují stranu Alternativa pro Německo (AfD), či se snažila redukovat brutální mord na „klišé chybné uprchlické politiky“. Obhájkyně Langová ještě před tím, než prokurátor Stephan Butzkies přečetl obžalobu, prohlásila, že (údajnému) Syřanovi se u soudu nedostane férového procesu. Doslova řekla, že „postoj soudců k uprchlické otázce je rozhodující pro férový proces“.

Poté obhájkyně vpravdě nestoudně a drze požadovala, aby byl soud podroben testu smýšlení. Soudci a členové poroty by podle Langové měli odpovědět na mj. následující otázky:

  • Jaký je váš postoj k uprchlíkům?
  • Účastnil jste se nějaké demonstrace Pegidy?
  • Jste člen nebo sympatizant strany AfD?
  • Znáte se s neonacisty?
  • Účastnil jste se po vraždě demonstrací?
  • Položil jste květiny či věnce u pomníku zavražděného?
  • Zveřejnil jste např. na Facebooku nějaké kritické komentáře k uprchlické krizi?

Tento výčet otázek hovoří sám za sebe a nepotřebuje přílišné vysvětlování. Podle levicově-sluníčkových obhájců by soudcům, kteří se stavějí kriticky k politice masové migrace a islamizace Německa pod taktovou kancléřky Angely Merkelové, měla být zjevně zapovězena činnost. Drzost a nehoráznost obhájkyně podezřelých muslimských vrahů, s níž se snaží diktovat, kdo smí a kdo nesmí oblékat soudcovský talár, vyráží dech.

Autor: P.F.Podaný, fcbRedakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 116 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
politicon.cz
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.