cigarety
29.5.2017
Kategorie: Společnost

Poděkování bojovníkům za zdraví kuřáků

Sdílejte článek:

REC/PETR PISTORIUS

Vážení přátelé, chci vyjádřit své velké díky naší nekuřácké většině. Ještě do nedávna jsem si myslel, že celá tato kampaň vedená proti kuřákům má za cíl nasírat a rozdělovat národ, aby zaměstnával svoji mysl něčím ” důležitým ” a nevšímal si příliš konání našich vševědoucích vůdců, kteří se de facto zabývají ” malichernostmi” jako je rozdělování našich peněz, ubytovávání uprchlíků za naše peníze, jak své ženě přihrát státní zakázku, jak si škrábnout z dotací, kdy správně založit nekontrolovatelnou neziskovku atd…

Poté co jsem začal sledovat několik televizních debat a přečetl jsem si několik článků na toto ” ZCELA ZÁSADNÍ TÉMA ” jsem prozřel a pochopil, že všem těmto dobrosrdečným a empatickým lidem jde pouze o jedno. O ZDRAVÍ nás všech, které přímo ohrožuje konání nás vážně nemocných a konzumujících tuto tvrdou tabákovou drogu, která jak jsem si nadále uvědomil má jisto jistě za následek tání ledovců, erupci sopky na jejímž úpatí se zřejmě překročil limit kouřících turistů, přesměrování meteoru do naší atmosféry, neboť vědci jistě přijdou na míru koncentrace tabákového kouře v atmosféře, která zapříčiní změnu gravitačního pole těles a tím nevyhnutelnou katastrofu pro celou planetu Zemi, kterou tento pád bolidu přinese.

Opodstatněných a rozumných důvodů proč zakázat konzumaci této DROGY najdeme jistě ještě mnoho. Přemýšlel jsem, jak poděkovat všem těmto veskrze krásně smýšlejícím lidem za jejich starost o nás NEMOCNÉ a myslím, že jsem na jeden způsob přišel, který odpovídá charakteru mé profese a je v mých silách jej uskutečnit.

Mám restauraci a tudíž jsem se rozhodl, že nebudu naši většinovou společnost nutit ničit si zdraví konzumací alkoholických nápojů a proto je napříště nekuřákům nebudu nalévat. Vím, že je to pouze slabý pokus, jak jim vynahradit a opětovat jejich péči, zvláště když se jedná o tak nicotný problém ( alkoholismus) v porovnání s užíváním tabáku. Co je to cirhóza jater, zmlácené děti a ženy, zabité nevinné oběti dopravních nehod, které způsobily naši hodní opilí spoluobčané, bandy opilých výrostků na stadionech mlátících tzv. normální fanoušky sportu, řvoucí neovladatelní opilý mladíci kopající ve tři ráno do popelnic, bezdomovců, bezmocných starých lidí a rozbíjející v schvalované alkoholové euforii naše auta a výlohy našich obchodů atd .

Je naprosto v pořádku, že tito konzumenti, kteří si dobrovolně zničí zdraví chlastem dostanou invalidní důchod, že 95 procent dětí v dětských domovech a jiných zařízeních je umístěno z důvodu nezřízeného konzumování alkoholu jejich rodičů a následné neschopnosti se o své dítě plnohodnotně postarat.

Vím, že proti konzumaci tabákových výrobků a následnému načichnutí oděvu konzumenta alkoholických nápojů jsou výše uvedené argumenty nicotné a pro zasmání. Přesto si dovoluji přispět svou malinkou troškou do mlýna krásného hnutí ” starání se o zdraví druhých ” a nebudu tudíž ohrožovat zdraví svých nekouřících hodných a veskrze tolerantních spoluobčanů tím, že bych jim nabízel a předkládal ke konzumaci alkohol. Myslím, že se zábava výtečně rozproudí i po vypití šesti půllitrů mléka, či minerální vody.

O tom, že bych se vyjadřoval k zákonu o kouření ve smyslu práv a svobod člověka nemá myslím smysl, neboť jsem vše pochopil a věřím, že stejného prozření nad mlékem dosáhnou i ostatní občané. To je tak vše, co jsem měl dnes na srdci.

Přeji nám všem HODNĚ ZDRAVÍ !!!!

ZDROJ: Fcb Petr Pistorius

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 101 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...