euflag
13.7.2021
Kategorie: Politika

Pod svícnem je největší … smrad

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝEvropská komise pod plachetkou zvanou pandemie nadále pokračuje v již dříve připravovaných plánech. Pokud se Vám zdá, že migrace ustala, mýlíte se. Evropské pašerácké lodě nadále křižují Středozemní moře a naváží čokoládově zabarvené obyvatele bývalých evropských kolonií. O tom, že ta čokoláda je extrémně hořká, ani chvilku nepochybujte.

Ovšem jen importovat nestačí. A tak bez pozornosti médií a veřejnosti přichází na řadu tzv. Modré karty (Blue Cards), které jsou obdobou v USA nazývaných Zelenými. Ty umožňují cizincům za určitých podmínek legálně žít a pracovat ve Spojených státech . V Evropě je těch ,,podmínek“ potřebných k splnění daleko méně a získání Modré karty je jaksi jednodušší a jejich držitele opravňuje dokonce ke spojování rodin. Ptáme se tedy, zda li jste tuto skutečnost zaznamenali a která média se o ní zmínila?

Protlačování migrantů jen tak neskončí. Stačí si připomenout, jak rychle utichlo dění kolem agresora z Würzburgu či sexuálních predátorů, po nichž zůstala v Rakousku mrtvá třináctiletá dívka. Navíc na podporu muslimských grázlů vnikla skupina levicových nicek do redakce média, které označilo národnost těchto násilníků, jejich jména a věk. To i přesto, že bylo naprosto jasné, kdo je vinen. Drzost a arogance ,,aktivistů“ schopných bránit zločince provádějící ohavnosti na dětech, navíc je před tím ještě zdrogovat, lze považovat za ukázku dekadence Západu. Stejně tak vystupování jakéhosi Rozumka, který zastupuje zájmy přivandrovalců u nás. Máme li tu takového blba, který má navíc dobře státem placenou funkci, pak skutečně, jak tvrdí Piráti a koalice Spolu, patříme na Západ. Je však o co stát?

To však není zdaleka vše. Vynechme propojení Leyenové na farmaceutický průmysl, v němž se jako ryba ve vodě pohybuje její manžel. A není to žádný kapr, ale rovnou nepříčetný žralok. Je vcelku jasné, že všichni výše postavení úředníci Evropské unie pracují na vlastní o nejvyšší životní úrovni, takže ani Leyenová nestrádá. To ovšem neplatí o společné pokladně, která neustále trpí nedostatkem. Ono utáhnout celý ten marnotratný ancábl není nic snadného a je li navíc třeba mít ještě co přerozdělovat, musí se také něco vybrat.

Takže se i v této těžké době velmi záhy dočkáme stoupání cen a daní. Na co nám mohou sáhnout nejjednodušeji? Dejme si to abecedně seřazené. Automobily, bydlení, cestování, doprava (veřejná), energie, finance, hospodářství (soukromé), nemovitosti, paliva, potraviny, radost ze života, svoboda, voda (pitná), zábava, zbraně, zdraví. To je pár komodit, ve kterých můžeme v brzké době očekávat tlak na změny. Cokoliv z tohoto zdraží, přinese to mnoho peněz a lidé se jen tak nevzepřou, protože jde o životně důležité potřeby. Už nyní letí všeho ceny nahoru a pro mnoho spoluobčanů začal boj o holé přežití. Hovoří se až o stoprocentním zdražení většiny stavebnin, které je realitou. Jen pro představu. Lidé si brali úvěry a hypotéky na své domy, byty, přičemž jejich výstavba bude dvojnásobně dražší proti období, kdy o tyto peněžní služby požádali. Jsou dejme tomu v polovině výstavby, do konečné ceny se však projeví mohutné navýšení cen. Jak to může skončit a kolik z nich se naplnění svého snu dočká?

V Bruselu se tedy připravuje zvyšování daní, které budou přímo odcházet mimo naší státní pokladnu. Ta je však také prázdná, takže vzniknou úplně jiné daně, které zůstanou tady. Ovšem po přefiltrování politiky, kterým jistě hodně ukápne. Zátěž ponesou opět a jen občané už tak ekonomicky zdecimovaní covidem a drahotou. Zatím je vcelku jasné, že ožebračování každého z nás jen tak neskončí. Započalo naplňování plánů Velkého resetu, v záloze číhá Zelený úděl, migraci už si nastavili přesně tak, jak chtěli, covid zdaleka neskončil a na podzim v klidu zase všechno zavřou.

Jediným řešením je skutečně okamžitě vystoupit z EU. Bohužel už ani SPD se k tomuto tématu nevyjadřuje tak důrazně, Trikolóra pouze v náznacích a vyčkává, protože doufá že je EU ve smrtelné křeči, a Volný blok se mnohým zdá být příliš radikální, především je však značně osamocený. Realitou je i to, že občané České republiky nechápou, že odchod z Evropské unie by byl mnohem méně bolestivý než setrvání v ní. Každý rok navíc v jejím sevření bude mnohobnásobně dražší a při konečném zúčtování se budeme divit, kolik peněz se doslova vypařilo. Luxusní sedánky předsedů vlád, mohutná zasedání prašivých kolaborantských pseudopolitiků žijících ve svém světě, v němž se peníze rozhazují plnými hrstmi, a naplňování jejich představ, to vše jsou nesmírně nákladné akce a v jejich výčtu by se dalo pokračovat. Mezitím tady svobodné mámy nemají co dát jíst svým dětem, senioři žijí na pokraji chudoby a vláda nadále financuje hromady naprosto neužitečných neziskovek a šetří jen tam, kde by měla naopak pečovat o své občany a připravovat jim lepší budoucnost.

Za těchto okolností je tedy nelogické, aby ve volbách uspěli především prounijně zaměřené koalice a strany. Ať už jsou to Piráti se STAN, koalice Spolu či stávající vládní strany. Chcete li vysvětlení od někoho, kdo jim plánuje dát svůj hlas, slyšíte jen ideologické bláboly. Chybí pádné argumenty, místo toho se stále opakují fráze předávané mainstreamem. Reálným nástrojem vedoucím k moci jsou manipulace, lži, strach a následná represe. Hledáte li něco konstruktivního, hledáte marně. Lidé přesto spí a opět udělají chybu. Šance na zlepšení jsou nulové. To prostě nemá odkud přijít. A z EU už vůbec ne.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 549,00 Kč
Vybráno 52.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 155 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)