babisdemisi
24.6.2019
Kategorie: Politika

Pochopí někdy Bureš o co jde?

Loading...
Sdílejte článek:

COM/OLGA PAVLÍKOVÁ

„Je to zvláštní, dáváme pořád více peněz a nestačí to“, cituji ze záhlaví článku uvedeného v závěru blogu slova našeho premiéra.

Takového máme premiéra, že on vůbec netuší, proč lidé protestují proti jeho lžím a podvodům. Asi když člověk prožije mládí v kruhu lidí, pro které je normalizace odpovídající ukazňování neukázněných, využití jakéhokoliv prostředku na hraně nebo i za hranou zákona k vlastnímu obohacení jen standardní zabezpečování svých „potřeb“, lhaní či podvádění běžný komunikační prostředek, nebo třeba i upsat se ďáblovi pod přezdívkou Bureš (jak známo, ďábel plní sliby a osobní prospěch poskytuje dle úpisu), asi se nic jiného, než co nám Bureš předvádí, očekávat nedá.

Prý pumpují do lidí a čím víc pumpují, tím jsou lidé nespokojenější. Netušila jsem až takový obludný rozměr Burešovy ubohosti. Zřejmě jsou lidé pro něho jen husy, kterým jeho poskokové cpou šišky do chřtánů (zatím co on si ve sklepení přehazuje své hory zlaťáků jako ten kačer), ale zlobivé husy kejhají čím dál víc. Husy chtějí, Bureši, normální zdravou louku a rybník, veselého pasáčka/pasačku a psa, který zaštěká, když se připlíží liška. Lumpa, který s vidinou svých zisků zastírá své konání rozhazováním veřejných prostředků, takového lumpa už mají plné zuby. Všichni jistě ne, někteří si stále sní, i když nespí, že ty rozhazované veřejné prostředky jim Bureš rozdává z lásky k nim.

Po celou Burešovu éru rozhodovali o budoucnosti naší země lidé, kterým konvenuje podvod, lež, populismus. Lidé nikoliv z vysokých postů, ale obyčejní lidé, kteří Bureše volili a taktéž lidé, kteří k volbám nechodí. Ve čtyřicátém osmém volilo komunisty něco přes 40% Čechů a Slováků a poroba s patřičnou devastací morálky (jejíž je i Bureš plodem) trvala 40 let. Tak pevně doufám, že ta Burešova éra už končí nyní a že mstivý stařík v hradu bude už jen zbytek let do konce prezidentského mandátu její poslední připomínkou.

O tom, že Bureš pumpuje, psali v idnes.

Poznámka PP – K tematu ještě jeden komentář z facebooku:

Babiš nechápe, proč lidé demonstrují, a poukazuje na to, co jim “dal” a že je přece líp. Vyvedu Vás z omylu, pane premiére. Pokud tvrdíte, že někomu něco “dáte”, pravda by to byla v okamžiku, pokud byste použil vlastní finanční prostředky. Takhle Váš výrok musím poupravit v tom bodu, že pouze přerozdělujete naše prostředky, ovšem bez vize, zda na to máme, či nikoliv. Chováte se tedy jako velmi špatný hospodář. Operujete pouze s vizuálem čísel, které se možná opticky zvyšuje, ale v celkovém pohledu “dáváte” jen někomu, protože ceny všeobecně rostou.

Že je líp? Ale kdeže – páteř ekonomiky – totiž podnikatelé a živnostníci – jsou přece jen sprostí podezřelí, takže jejich administrativní zátěž se zvyšuje. Místo aby pracovali, musí buď sami svůj čas dělit mezi práci a administrativu, anebo pracovat mnohem více, aby si uchovali svou životní úroveň a zároveň zaměstnali lidi, kteří za něj tu administrativu odvedou. Opravdu důležité a systémové reformy jdou mimo Vás, ovšem populistické sliby a činy, jak zavřít bankovkou davu ústa, to Vám jde dokonale, a co hůř – na dluh nás všech.

Ovšem co se Vám povedlo dokonale, je pomalá degradace národa, kdy vyvěrají dávno zapomenuté hrůzy, pohřbené v každém z nás. Bují tu udavačství (ó, ta přesladká vůně Vaší vlastní minulosti), prospěchářství, ohnutý hřbet až k zemi je téměř považován za ctnost – tedy pokud je ohnut ke “správné” straně, zbabělost, lež a přetvářka. Společnost pomalu užírá strach, bezmoc, která se pomalu přetváří v lhostejnost a rezignaci …

V neposlední řadě jsou tu Vaše osobní průšvihy, před kterými strkáte hlavu do písku. Budujete si kult, kdy jediný čestný jedinec jste Vy, a s pomocí mnoha přitakávačů to řvete do světa, kňučíte jako malý hošík, přitom legendy o celosvětovém spiknutí Vám nevěří už ani malé dítě.

Jsou tu totiž tací, co nedají koupit, uplatit koblihou, významným postem, či se nechají vydírat. Aniž byste si to připustil, končíte, protože tu sílu neustojíte, ani neuplatíte.  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč


Celkem za měsíc: 10 864,60 Kč
Vybráno 31.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 191 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 3,48 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
68 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.