ceskapakistan
11.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Pochopí konečně některé ženy, že slouží jako cestovka zdarma do Evropy?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Před časem jsem zde komentovala v našich bulvárních médiích hojně zmiňovaný příběh Češky a Pákistánce. Paní by mohla být z gruntu babičkou onoho Pákistánce, neboť je o celých 42 let starší, než on, nicméně právě postarších žen muslimové v poslední době velmi rádi využívají pro pohodlnou cestu do Evropy se vším komfortem. Ostatně, o několika podobných případech jsem zde již psala.

 

Už dva měsíce nazpět, tedy v době, kdy si žena stěžovala na velmi těžký život v Pákistánu, mi bylo zcela jasné, že od začátku se ze strany mladíka jednalo o využití možnosti, jak se snadno a především zdarma dostat do Evropy. A co víc, jak lze dokonce v Evropě legálně žít či dokonce získat nejen pobyt, ale i občanství.

Poté, co jsem měla možnost si počíst o nejednom podobném případu, je mi zcela jasné, že nic jiného za touto “láskou” není. Tedy alespoň ze strany muže. Případy, kdy si nemajetný mladý cizinec z rozvojové země našel starší Evropanku se v poslední době objevují stále častěji. Záměrně také hledají ženu, u níž je jistota nejen, že se nechá lehce “oblbnout”, ale také ta, že je již finančně zabezpečena a v neposlední řadě je velkou výhodou i fakt, že ve svém věku již neotěhotní, takže mezi nimi nevznikne žádný další závazek.

Nicméně mladíček (v tomto případě 23letý) jistě počítá s tím, že v momentě, kdy získá dostatečné zázemí – legální pobyt, případně občanství – od ženy se “trhne”. Mezitím si ovšem přizve celou rozvětvenou rodinu, což v případě takového Pákistánce může být pěkných pár desítek, časem možná nějaká stovka lidí. Výhodou by bylo, pokud by už měl on sám nějaké příbuzné či dobré známé v jiné zemi, pak by nejspíš při nejbližší příležitosti zmizel právě tam.

Pokud se však nakonec rozhodne zůstat v ČR a postupně na sebe “nabalí” další příbuzné a známé, pak může jít o další základ už tak poměrně rychle se rozrůstající muslimské komunity u nás. Množící se kebabárny jsou ostatně nejlepší viditelnou známkou islamizace jakékoli země.

Čemu ovšem ani na jedinou minutu nevěřím je to, že mladíček s ženou, která by mohla být jeho babičkou, zůstane. Pro každého muslima je velmi důležité zplodit co nejvíc potomků. Pak si buď po rozvodu (který jistě bude časem následovat) přiveze nevěstu z Pákistánu nebo je možné, že i u nás si najde nějakou mladou sluníčkářku, která na jeho žádost i velmi ráda konvertuje. Bigamie u nás (zatím) není legální, takže je nepravděpodobné, že by ke stávající manželce přidal legálně ještě jednu.

Ostatně, také v tomto článku se píše, že Abdulah, kterému už jeho manželka shání veškeré náležitosti k pobytu,  touží po rodině. Tedy zcela jistě má v plánu “babičku” – jakmile to bude možné – vyměnit za mladší, ale především plodný model. Nezapomínejte, že pro muslima je žena především jakýmsi inkubátorem, plození dětí je jejím hlavním úkolem.

Možná se někdo z vás ptá, jak je možné, že mladí muslimové tak často “oblbnou” mnohdy o dvě generace starší ženy? Pro muslimy je takové “oblbování” velmi jednoduché, odmala se učí přetvářce (takíja), kterou by měli využívat pro džihád. Hrát potom zamilovaného při vidině vytouženého pobytu v Evropě, kam nyní míří desetitisíce Pákistánců, musí být pro někoho, kdo se učí přetvářce odmala, úplná hračka.

Zatímco jiní Pákistánci jsou nuceni si platit pašeráky, musí putovat často i dlouhé měsíce, kdy cestou mnohdy uvíznou v některém táboře nebo se musí dál do Evropy dostávat pokoutně, schovaní v kamionech, Abdulah si doma v pohodlí počká, až mu jeho Ariana vyřídí veškeré náležitosti, potřebné k legálnímu pobytu a poté mu zaplatí letenku. Na rozdíl od svých méně nápaditých soukmenovců ho tak cesta nebude stát vůbec nic, bude cestovat v pohodlí a s jistotou, že má v Evropě nejen kde hlavu složit, ale také má zajištěna všechna potřebná povolení k pobytu….

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 349 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)