migrnemecko2
11.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Pobouřeni globalisté: Starosta Heidelbergu řekl, jaký etnický původ mají rušitele klidu ve městě

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Starobylý 150 tisícový Heidelberg, kouzelné město na řece Neckar, na úpatí rozsáhlého pohoří Odenwald, je odedávna atraktivním magnetem pro turisty z celého světa. Pořádek, bezpečnost občanů a kulturu má ve městě na starosti rázný a svědomitý starosta Wolfgang Erichson.

Odkdy v tomto městě od roku 2015 žije stále větší množství migrantů a azylantů, se však v Heidelbergu mnohé změnilo, ale určitě ne k lepšímu.

Místní regionální periodikum RNZ nyní konjunkturálních uvedlo následující informaci:

“V posledních týdnech se dějí ve městě opakovaně kriminální činy, kterých se dopouštějí skupiny agresivních mladých mužů.”

Těmito činy bylo a je postiženo téměř výhradně Staré Město, které je absolutní atrakcí Heidelbergu, s množstvím tradičních Kneipen (hospod), restaurací, obchodů a suvenýrových obchůdků. Tam je také nejstarší německá Univerzita a nad touto čtvrtí se vypíná i unikátní středověký renesanční zámek, někdejší sídlo Kurfürstů.

Zmíněné kriminální činy znepokojovaly a vystrašily občany i turisty a škodily i restaurační a obchodní branži.

Starosta Erichson a jeho spolupracovníci navrhli proto setkání s gastronomy a obchodníky Starého Města, aby se společně poradili jak řešit tento obrovský problém.

V Německu se mezitím stalo velmi nebezpečným, pokud někdo otevřeně řekne něco kritického o migrantech a azylantech.

A právě takové “chyby” se na setkání – kterého se zúčastnilo okolo 50 osob – dopustil Erichson. Ke konci diskuse, která nevedla k žádným rozumným řešením, znechuceně a emocionální prohlásil:

“Už to víc nemohu poslouchat. S tím co zde bylo navrhované, to proti těmto kriminálníkům nijak nepomůže. A nenamlouvejme si něco, co nemá žádnou cenu. Protože tito kriminálníci jsou na 99 procent Němci s migračním pozadím. “

Už zakrátko se v internetu i v lokálním tisku objevily útoky na starostu, kde byl označován za “nepřítele” migrantů.

To je jen začátek kampaně, která se proti němu téměř s jistotou rozběhne.

Podobně se to děje již dlouhodobě například v případě primátora města Tübingen Borise Palmera (strana Zelených), který se při různých příležitostech vždy tvrdě kriticky vyjadřoval o azylantech a migrantech a o katastrofální uprchlické politice Merkel.

Naposledy velký rozruch vyvolal s tím, že označil bývalého německého fotbalového reprezentanta černé plete Aoga, za černého rasistu (a to plným právem).

Za to si okamžitě vysloužil kritiku vedení Zelených a více Zelení politici se dožadují jeho vyloučení ze strany – tak funguje již dlouhodobě německá pseudodemokracie jak ji celé roky formovala kancléřka.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 164 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)