11.7.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Po zuby ozbrojeny, pravicovy vozičkař napadnul klidně jdouci organy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 11/07/2013

Tuž to ste ještě neviděli, jake hovada su v tych Budějicach. Člověk by temu nevěřil, ale neda se nic robit, je to černe na barevnym. Teda černe na bilem. Ne, to tež zni rasistycky. Prostě je to vidět a ani mluvči vozičkařu to neukeca. Než se na to sami podivate, tuž maly popis situace.

 

 

Po ulici jde klidnym, pohodovym krokem skupinka policistu. Nikomu nic nerobi, su slušni. Mezitim se u rohu blizke knajpy připravuje mlady, agresivni vozičkař, štengrovany svoju robu, kera ho řidi zezadu. 

Zakeřně se skryvaju ve stinu plotka, a když nic netušici skupinka policistu ide okolo, zbaběle zautoči zboku. Vjedu do nich plnu rychlosťu, cela skupina policistu pada a je enem dilem nahody, že nedochazi ke ztratam na životach.

Nejbližši policista, eště na lopatkach, domluva utočnikovi a snaži se ho přimět k temu, aby upustil od svojeho agresivniho chovani.

Všecko marne. Vozičkař opakovaně najižďa do bezbranneho davu ležicich policistu. Mezitim jeho řidici dustojnica mlati okolo sebe teleskopickym obuchem. Policajti se ju snaži uklidnit verbalnima prostředkama, bo si nesu jisti, jestli neoznačena děvucha neni třeba jejich kolegyňa z jineho okrska. Teprve v okamžiku, kdy se opakovane najižďani vozičkařa stava nesnesitelnym, rozhoduje se zasahnut. 

Mezitim utočnica demoluje plot knajpy a chysta se k dalši demolici, ale policija už vi, co robit. Je tady přece proto, aby pomahala a mlatila. Teda pomahala a chranila. Přesto ještě neni cele agresi konec. Zčistajasna se u plotu objevuje novy agresor v maskačach a snaži se dodat agresorce novu silu do utoku. Všecko marne, policija už vi, co ma robit. Agresor se nemože divit, že mu hubu odřeli o asfalt a agresorka skončila za plotem. Može byt rad, že přežil. Debil.

 

 

Agresoři u nas nemaju šanci. Naši chrabři hoši opět byli  na straži miru a multykulturniho socializmu.

 

Ladislav Větvička, Rude Pravo Fčil, Masne Kramy.

 

PS: Mam taky blby pocit, že kdo seje vitr, sklidi buřku… kdo stoji za agresivnim vozičkařem a kdo mu vydal rozkazy?

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.