eurovolby
23.5.2019
Kategorie: Politika

Po volbách do EP musí přijít zásadní změny

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Z dobře míněného sdružení evropských zemí zajišťující mír, ekonomickou prosperitu bez cel a svobodu bez hranic se stal zrůdný kolos. Demokracie a svoboda slova se vytrácejí postupně, jako když vaříte živou žábu, nejdřív ji hodíte do studené vody a pak pořádně přitopíte. Jednotný diktát, jak se smí o problematických tématech veřejně psát a diskutovat, to mi přijde, že EU zavedla prakticky přes noc – i když přes polární noc. Rudě socialistická a všemi donucovacími prostředky prosazující zvýhodňování menšin a drsně utlačující pracující, daně platící a umlčenou většinu občanů Evropské unie, tak to je bruselský velkostát bohužel už hodně dlouho.

Federace evropských států je prý jediná mírová cesta

Pochopitelně je lež tvrdit, že Evropská unie má plné zásluhy za skoro tři generace mírového období v Evropě. Roku 2012 si za to dokonce udělila Nobelovu cenu míru. Tou dobou uplynulo pod krvavé války v bývalé Jugoslávii pouhých 11 let a důsledky zásahů EU a NATO jsou snadno dohledatelné. Mimochodem, pan Pravdoláska Havel svým výrokem o „humanitárním bombardování“ byl jeden z těch, který vraždy křesťanů muslimy podporoval.

Zrovna poslední dobou to na mír úplně nevypadá v ulicích snaživě obohacené Francie, Německa, Švédska nebo Velké Británie. Zapálená auta, zpovykané nože a bílé obnažené děvky, co si o to říkají. Od roku 2015 pak opakovaně rozvědky západních států varují před akutní hrozbou občanské války. Například ZDE či ZDE.

Kavárenští myslitelé se ohánějí tím, že hlubší integrace je jediná šance na udržení míru. Tím myslí stvoření obří Federace s jedinou vládou, jedinou řečí, jedinou armádou a policií a jedinou politikou, které nahradí současný svazek víceméně suverénních států a národů. Jinými slovy velké státy, které byly po dlouhá staletí agresoři se sejdou pod jednou duhovou střechou s menšími státy, které historicky měly to štěstí být opakovaně obětí těch velkých zmetků. A dobrovolně, ba s radostí se nechají znovu Německem či Francií úplně ovládnout. Tentokrát to přece bude báječně fungovat, že.

Jestli z toho taky nemáte dobrý pocit, vítejte v klubu.

Pro zachování míru v Evropě je naopak nezbytná změna toho, jak to EU hezky vede

Fakticky nemám čas vypisovat tady co všechno je na byrokratické chobotnici úplně špatně. Pochybuju, že vy máte tolik času to číst.

Lisabonská smlouva. Zhovadilost, díky které se už státy nemusí demokraticky jednoznačně shodnout v zásadních věcech, ale opět tu máme „příkazy shůry“. To, co může být moc fajn pro většinu Italů, může být úplně na prd pro většinu Poláků, co chtějí Němci se nemusí zamlouvat nám Čechům. Je to logické a přirozené. Snaha dělat z nás unifikované pitomce k ničemu dobrému nevede.

Jednotná migrační politika. Aneb aplikovaná Lisabonská smlouva v projektu zvaném EURO-MED s plánovaným dovozem 56 miliónů muslimů z Afriky a Blízkého východu do Evropy – více ZDE. Postkomunistické státy, jak nám tak rádi říkají, opravdu nemají důvod dělit se s postkolonialistickými státy o jejich vinu. Staletí ždímání zlaťáků od Afričanů a muslimů z Blízkého východu nás neměla co zajímat, teď nás prostě nezajímá, když se Německo s Francií dojemně rozhodnou na kompenzacích. Na omluvě. Na přerozdělování zběsilé africké populační exploze po Evropě.

Modla multikulti zázraku musí ustoupit bezpečnosti a prosperitě. Je to moc pěkně vidět všude v západní a severní Evropě ta nepřímá úměra, která platí do puntíku. Čím více multikulturního obohacení kultur a náboženství naprosto nekompatibilních s Evropskými hodnotami a především zákony, tím menší bezpečnost, svoboda projevu a tím větší kriminalita a nezaměstnanost. Navíc, nános miliónů z jedné kultury opravdu není diverzita. Evropě zkrátka svědčí monokultura.

Sorosovy neziskovky. Povím vám, to byl hodně debilní nápad nechat neslavně známým americkým milionářem maďarského původu George Sorosem rozprcat státní moc a demokracii infiltrací uřvaných a dobře placených levicových řvounů. A ještě tomu říkat filantropie. Tyhle neziskovky s velmi snadno dohledatelnými přímými vazbami na Sorose celá léta dělaly námořní taxi africkým mladíkům, kde je naložili prakticky na břehu Libye a vyložili v italských přístavech. Další neziskovky rozdávají každému, kdo si vzpomene, že by rád do Evropy a je muslim, tak takový dostane do ruky bankovní kartu MasterCard s připravenou sumou peněz, které tam pak opakovaně posílají Sorosovy neziskovky – více ZDE. A to je jen zlomek. Sorose jde spojit nejen s migrací z Afriky a Blízkého východu do Evropy nebo z Jižní Ameriky do USA. On prokazatelně stojí za adorací trans a dalších obskurních nechutností (sledovali jste letošní EuroVizi?), barevné revoluce jako nátlak k sesazení konzervativních demokraticky zvolených vlád a prezidentů – od Trumpa až po Babiše nebo Fica. Důrazně podporuje a financuje i feministické kampaně typu #MeToo, indokrinace levicovou a proislámskou doktrínou už ve školách, neomarxismus jako vedoucí idea vyučovaná na univerzitách a prosazovaná v médiích… A to jsem určitě vynechala spoustu dalších…

Ignorance Europoslanců vůči evropským voličům. Levicový svrab nalezlý do bruselských lavic pravidelně hlasuje proti zájmům a vůli naprosté většiny voličů 28 zemí EU. Aktuální greténismus ohledně klima, který přijde Evropany pěkně draho. Nucené muslimské obohacení rovnoměrně rozdělené do každé vísky po Evropě. Debilnímu GDPR. Atakdále. To pak vás už skoro ani nemůže naštvat způsob jak hlasují. Evropský parlament jedná v Bruselu, hlasuje ve Štrasburku a generální sekretariát má v Lucemburku, všechny se papíry převáží sem a tam. V EP za hodinu hlasují o 120 i více zákonech, kdy jedno hlasování trvá okolo 3 sekund, podle toho, jak rychle dokáže předsedající číst. Nehlasuje se elektronicky, ale jen se předsedající podívá a řekne, že si myslí, že většina je pro. Navíc jediný, kdo může cokoli nařizovat, je Evropská komise, která je nevolená, a že její nařízení je vlastně nemožné zablokovat. Více ZDE.

Povinné lži a fake news. Když už problém nemůže Evropská unie úspěšně ignorovat, tak nakáže, aby se v médiích jednotně propagovala lež. V době migrační krize se mluvilo zásadně o uprchlících, třebaže šlo vesměs o migranty z bezpečných zemích a oblastí. Ukazovaly se zásadně brečící tmavé děti, i když šlo o prakticky výhradně o mladé silné muže. Ošklivé slůvko negramotný bylo nahrazeno lépe znějícími inženýry a doktory. Putování nezaměstnatelných za sociálními dávkami oslavovali jakože nám na ty naše důchody konečně bude mít kdo vydělat. Za žhářství může selhání elektroinstalace, za islámské teroristické útoky je nutno hledat mentální nestabilitu s žádnou vazbou na řev „Alláhu akbar“. Je to směšné, je to ubohé, ale bohužel to nejspíš funguje. Naprostá většina lidí si prostě pustí večer zprávy v České televizi nebo koupí ráno noviny na stánku a večer usínají s pocitem, jak nám to všechno v té EU báječně funguje.

Potravinová nesoběstačnost. Jahody ze Španělska, brambory z Belgie, vepřové z Německa, případně cibule rovnou z Nového Zélandu, to je důsledek regulace zemědělské politiky států Evropskou unií a zavedení kvót na potraviny. Nejen, že z logiky věci je to pitomost, pokud tedy nejste agrární lobbista, že. Důsledkem jsou předražené a nekvalitní potraviny. Pokud navíc v důsledku malé úrody v zemi, kterou evropská nařízení v podobě kvót podporují jako vývozce daného zemědělského produktu po Evropě, tak to znamená, že se idiotsky, neekologicky, neekonomicky a nezdravě se třeba ta cibule dováží z druhého konce světa. Neochota řešit mizerné produkty ve východních zemích EU, dražší a méně kvalitní než s tímtéž obalem dostupné v západních zemích fakticky přináší další nevraživost mezi východem a západem EU. Pokud máte zahrádku, víte, jak mají chutnat čerstvé jahody. A pokud jste třeba léta žili v zahraničí, poznáte, že to, co si koupíte v supermarketu v Česku není Coca-Cola nebo Nutella.

Trest pro rebely se zdravým rozumem a podpora těch, co problémy způsobili. Jistě, znovu mám na mysli muslimskou invazi do Evropy. Německá kancléřka Merkel na podzim roku 2015 otevřela hráz té obří násilné vlně a nejen, že to udělala proti vůli vlastního parlamentu a voličů, ani trochu nikomu nevadí, že se to obohacení rozlezlo i do dalších 27 států, jichž se nikdo neptal. Trestané je ovšem Maďarsko za to, že tu hráz na své hranici zase postavilo. Trestaná je Itálie za to, že zavřela své přístavy lodím, které se vědomě dopouštěly zločinu pašování lidí.

Nikým nevolený ožrala Juncker a jeho kumpáni, to se nesmí opakovat

Evropská unie je bolševický, nedemokratický, byrokratický kolos řízený notorickým opilcem, což je vlastně ještě nejhezčí vlastnost současného předsedy Evropské komise. Je to elitní klub neomarxistů, vydávající své zájmy za dobro.

Pokud se podaří do Bruselu ze všech států poslat pronárodovecké, protiislámské a konzervativní strany, tohle všechno se může časem zlepšit. Plánovaná bílá genocida a další zrůdné sociální experimenty se třeba podaří zpomalit, když už ne zastavit. Do těch největších hovadin typu pro všechny státu EU povinné reparace Africe za kolonialismus se aspoň hodí vidle.

Je to na vás. Moje stanovisko k tomu koho volit, najdete ZDE, ale je to samozřejmě jen doporučení. Chci vás poprosit především o 3 zásadní věci:

  1. Určitě v pátek nebo v sobotu k těm volbám běžte
  2. Hoďte svůj hlasovací lístek tomu, kdo chce zajistit změnu v EU – ovšem k lepšímu!
  3. Je nutné, aby to byl hlas, který se bude počítat a tedy nejen platný, ale pro tu stranu nebo sdružení, která mají reálnou šanci přeskočit procento nutné pro zvolení do Parlamentu EU

Držme si palce. Další šanci už mít nemusíme.

Autor: Jitka Moody


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 100,00 Kč
Vybráno 11.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 093 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)