MIGRAUTARIOT
1.1.2021
Kategorie: Společnost

Po Silvestru

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Nacházíme se sice na periferii obtížně uchopitelných civilizačních procesů, ale krok za krokem se nás zmocňují. Svět, do kterého jsme dobrovolně a zbytečně vstoupili se nenachází v dobrém stavu, bohužel zatím nejsme schopni ani sebemenší reflexe naši reálné situace. Nelze docenit stupeň podvodu a perverze, který ovládl vedoucí mocnost atlantického světa.

Kuriózně, ale nanejvýš symptomatické pro celé USA, senátorské volby příští týden ve státu Georgia, které jsou pro příští legislativu extrémně významné, nemohou mít podle organizátorů normální podobu voleb, tj. občan přijde a hodí do urny volební lístek a volební komise, nejlépe dvoje oči, to vyhodnotí, za každou cenu musí být možné hlasování na dálku a softwarové vyhodnocování. Za každou cenu musí rozhodovat podvod. Druhá symptomatická kuriozita z USA, tři profesoři z Vanderbiltovy univerzity v článku v prestižním New England Journal of Medicine: „Rodný list je vázajícím dokumentem, přišel čas revidovat tento dokument, označení pohlaví odtud musí zmizet, biologické pohlaví není binární a jako takové nemůže být universálně akceptováno…“. Následuje řada politizujících, triviálních argumentů. Nabízí se jiná otázka, jsou vůbec americké medikamenty plodem biologického výzkumu nebo plodem ideové pravdy?

Ve francouzském Strasbourgu zapálili dnes v noci noví Francouzi 60 aut, nejspíš z přemíry radosti, jiná hypotéza je ve Francii protizákonná. I když platí ve Francii zákaz vycházení, aby se neopakovala loňská vlna násilí, policie pečlivě střežila kdeco, prefekt dnes ráno: „už jsme víc dělat nemohli“. Podpálená auta chápou politickokorektní jako symbol odporu diskriminovaných (jinobarevných a jiných věřících). Boj diskriminovaných proti diskriminaci zuří ve Francii na všech frontách, pařížská opera se dekolonizuje. Sedm barevných členů opery (čtyři tanečníci, šéf projektu, dva barytoni) podepsalo manifest „rasový problém v opeře“. Děly se tam prý hrozné věci, aby labuť zůstala bílou, černým se nutí bílá makijáž a rovnají vlasy. Evropskounijní svatyně multikulturní ušlechtilosti Le Monde píše, že se v opeře zdůrazňují kondenzované rasové rysy a rasa stírá individualitu. Le Monde se dnes proměnil ve zřídlo perverze nejhoršího druhu, včetně téměř neskrývaných forem antisemitismu, důvodů proč k tomu došlo může být několik, ale nezanedbatelným důvodem je zdánlivě neutrální organizační schema novin, noviny si řídí žurnalisté samotní, rozhodují o politicko-kulturním nasměrování novin. A končí to diktaturou nesmyslných ideologií.

Po podobné cestě kráčí Česká televize. Žurnalisté samotní prokazatelně nejsou schopni uhlídat objektivitu svého média. Naštěstí v pařížské opeře jenom 20% členů podepsalo manifest, nicméně ředitel opery, který je nezbytně příslušníkem pseudoelitní kasty, se vyjádřil, že je velmi šťastný, že manifest vznikl a bude velmi vstřícný k tématům v manifestu, rovnou jmenoval dva komisaře, kteří se požadavky barevných budou zabývat, jeden z nich je specialistou na otázku minorit v USA. Isabelle Barbéris kritizovala ve Figaru ředitelství Národní konservatoře i Opery, které podle ní je vedou aktivisté militantní rasové propagandy. Podle Isabelly Barberis je viditelná redukce repertoáru, ideologie dekonstrukce už eliminovala z francouzské scény a galerií řadu děl.

Západní politickokorektní média vtloukají evropské populaci do hlavy, že Maďarsko a Polsko se vzdalují evropským hodnotám, v tom případě ovšem Francie stojí úplně mimo evropské hodnoty, tato společnost je dík masové imigraci, pravděpodobně záměrně směrované z islámského světa, antisemitismem úplně posedlá. Nenávist k židům je všudepřítomná. Při volbě královny krásy, provensálská královna a nakonec francouzská vicekrálovna April Benayoum se během volby popsala jako dítě srbochorvatské matky a izraelsko-italského otce. Na sociálních sítích se rozpoutala zběsilá vřava: „Strýc Hitler zapomněl eliminovat Miss Provence“, „Nehlasujte pro Miss Provence. Důvod: je to židovka“ a tisíce podobných. Pařížský soudní tribunál zahájil vyšetřování, jeho speciální brigáda se antisemitským masovým deliktem začala zabývat. Evropskounijní politruci chápou evropské hodnoty jako formální administrativní akt, stačí když se v Polsku změní justiční norma a Poláci jsou děti evropských hodnot, ve Francii nekonečné množství právních norem nikdy neudělá z antievropských imigrantů Evropany. Evropské hodnoty nejsou právním výnosem, ale krví a duchem Evropy, to jde mimo chápání evropskounijních mocipánů. Následovalo formální odsouzení antisemitského deliktu od režimních mocných, kteří politikou masové imigrace jsou spolupříčinou této hrůzy. Houria Bouteldja, je alžírsko-francouzská politická aktivistka a novinářka, americké univerzity ji považují za intelektuálně stimulující, často tam přednáší. Velmi seriozní magazín ValeursActuelles doslovně napsal: „Buteldja vyblila svou antižidovskou nenávist v Mediapartu (politickokorektní hlásná trouba): „Miss Provence je zodpovědná za svou izraelskou identitu. Nemůže mluvit o své izraelské identitě, aniž by se kála za miliony vyhnaných Palestinců, nikdo není nevinným Izraelitou“. Noviny Mediapart vysvětlily, že Buteldja je obětí záměny termínu sionismus a židé. Že by dotyčná přišla o francouzské občanství nebo ji hrozil soud není aktuální. Je jasné, že Buteldja není součástí hodnot, o nichž soudíme my a naši předkové, že jsou evropské.

Nová Miss France řekla před pár dny v televizi něco, v zajetí čeho žijeme my všichni ostatní: „Je to smutné, nemyslela jsem, že jsou možné v dnešní době takové komentáře. V dnešní komplikované době přicházet s tak hrozným antisemitismem v soutěži o královnu krásy“. Půvabná francouzská královna krásy perfektně vystihla podstatu doby, nemalé procento lidí se domnívá, že primitivismus a vulgární brutalita jsou okrajové, není tomu tak, jsou velmi přítomné, jsou projevem západní havarované demokracie a důsledkem evropskounijní politiky až do té míry, že se dá soudit, že jsou s ní totožné.

  • MERAS.CZ
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 185 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.