VIRTEST
13.4.2021
Kategorie: Politika

Plno dalších konspirací se naplňuje

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝUž více jak rok jsme přesvědčováni o mnoha skutečnostech, se kterými se sice v žádném případu nepočítá, ale všechny se naplnily. Hlavním tématem zpráv, v nichž jsou prezentovány názory politiků, je po celou dobu především covid. Od počátku někteří z nás tvrdili, že nejde o krátkodobou záležitost a již loni v březnu jsme varovali, že se ,,pandemie“ stane spíše než bojem s onemocněním nástrojem potřebným k nastartování naprosto zcestných změn. Rok s rokem se sešel a zcela neskrývaně se davoské setkání stočilo k tomu, že momentální devastace světových ekonomik je třeba využít k spuštění Velkého resetu.

Vláda a ,,odborníci“ nás od počátku přesvědčovali o tom, že se s covidem s úspěchem poperou a nebude to celé dlouho trvat. Prymula bude dokonce za zvládnutí první vlny vyznamenán, i když se de facto nic nezvládlo, protože i po roce jde o marný boj. Nakolik záměrně, to je samozřejmě otázka, na kterou lze odpovědět mnoha způsoby a o každém z nich polemizovat. Jisté je, že o mnohém, co se nyní děje, se hovořilo už před rokem a tehdejší konspirace se stávají postupně realitou. Týká se to covidpasů, čipů, testů, znemožňování návštěv různých míst včetně obchodů, využívání služeb, omezování pohybu, nasazování ozbrojených složek a mnoha dalších tehdy vyslovených obav.

Postupně se totiž všechna tehdejší tvrzení naplňují. Téměř rok zůstaly zavřené školy. Aby se do nich mohly děti vrátit, musí se nechávat testovat, přestože to nejen postrádá logiku, ale zároveň jsou používány testy od nevěrohodných výrobců a s takovým složením, že to přímo ohrožuje zdraví lidí, tedy i těch nejmenších. 2x týdně jim do nosu máme strkat něco, o čem většina rodičů netuší, o co jde. Přečtete li si příbalové instrukce, zjistíte, že svým dětem aplikujete do nosních dutin tyčinku napuštěnou v relativně jedovaté a dokonce i karcinogenní látce. Tou je ethylenoxid, který může způsobit řadu závažných onemocnění různých orgánů. Přesto se někteří rodiče radují, že mohou konečně odvést děti do škol a škole. Za kdysi normální každodenní událost, dokonce i povinnost, tedy předat potomka ke školní výuce, nyní máme být vděční, a ještě riskovat zdraví našich synů a dcer? Navíc protizákonným způsobem?

O covidpasech už bylo napsáno mnohé a zpočátku jsme byli přesvědčováni, že jde o nesmysl. Povinné očkování nebude, nic podobného nehrozí. Nyní už se realitou stávají i jednodenní, které mají být odměnou za docházku na test. Na některých místech v zahraničí už fungují a jejich držitelé si díky nim mohou dojít na kávu. Opravdu Vám to posezení stojí za riziko poškození Vašeho zdraví? Covidpasy s delší platností jsou poté určitým výsměchem rok starým slibům, že nikdy nebudou. Přesto ve finále mohou být užitečné, protože se zdá, že vakcinace se bude muset opakovat vícekrát za rok. Otázkou je proč? Jsou preparáty málo účinné, jsou vůbec nějak účinné, nevytváří skupinu tzv. superpřenašečů potřebných k šíření viru mezi ty, kteří mu odolávají díky své přirozené imunitě? A právě covidpas může nakonec poukázat na člověka, který tím superpřenašečem je. Je třeba také si připomenout, že již padaly návrhy, kdy by tištěná podoba těchto dokladů byla alternována čipy. A když už by tu tato tělíska vložená do našich těl byla, jistě by sloužila i k plno dalším potřebám. Takový čip toho umí skutečně hodně, třeba nás ve dne v noci hlídat.

Hamáček nás před rokem utvrzoval, že v žádném případu nepočítá s nasazením policie, která by kontrolovala dodržování omezení pohybu lidí. Včera skončil nouzový stav a s ním i zákaz překračovat původně hranice obce, v níž bydlíme, později hranice okresu. To pod dohledem policistů, vojáků, a kdyby byly ještě Lidové milice, účastnily by se i ty. Zároveň se různě uzavíraly i hraniční přechody, důvodem testování je i chození do zaměstnání a o sportování ani nemluvě. O uzavření sportovišť na několik měsíců rozhodla vláda naprosto nesmyslně a pro mnohé je to konec aktivní sportovní kariéry. O likvidaci ekonomiky a zneužití situace pro Velký restart jsme mluvili na počátku. Ovšem o tom, že se objeví subjekty skupující majetek těch, kteří byli přivedeni na buben, jsme psali také loni na jaře a tato konspirace je naplněna do puntíku. A jede v tom i samotný premiér.

Zmínili jsme puntíky. Když jsme někdy ke konci první vlny říkali, že se některá místa stanou výsadou pouze očkovaných a testovaných, zatímco rebelům zůstanou zapovězena, tak z úst ministra již uniklo, že zeleně označení lidé budou mít otevřené dveře všude, zatím co červeně opuntíkovaní si nedojdou ani na veřejný záchod. Dělení na zelené a červené potvrdili ministři vnitra a zdravotnictví. V Izraeli to už v určité podobě funguje nyní. I tady se konspirace stává drsnou realitou, která může být časem všudypřítomná. Zelení budou studovat, bavit se, nakupovat a jíst, připustí je k zkouškám v autoškolách. Červení….. vlastně budou živořit na pokraji společnosti. A o to tu přeci jde. To není konspirace, to jsou dnešní a budoucí blízké dny.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 061 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)