TANGO-OIL-2500-ECO-12-NÁDRŽ-NA-NAFTU
14.3.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Plastová nádrž na naftu pro stálý přísun pohonných hmot

Sdílejte článek:

Velkoobchodní ceny pohonných hmot výrazně přispívají k ekonomizaci provozu. Zvlášť u menších provozovatelů může být tato položka důležitou součástí obchodních kalkulací a konečných cen výrobků. Plastová nádrž na naftu je pro mnoho z nich nevyhnutelnou investicí, která umožňuje disponovat potřebným palivem za výhodné ceny a zajistit tak kontinuitu provozu.

Nádrže na naftu jako dobrá investice

Plastová nádrž na naftu nepředstavuje nijak výrazný investiční počin. Podle potřebného objemu se ceny pohybují od 60 tisíc do 120 tisíc korun. Vesměs všechny nádrže jsou opatřeny čerpadlem a splňují veškeré bezpečností normy, které podléhají zákonu o čerpacích stanicích a také předpisům upravujícím nakládání a skladování hořlavin III. třídy. Jakákoliv obava z bezpečnosti provozu těchto nádrží není na místě. Jsou dvouplášťové, bezešvé a vyrobené ze speciálního materiálu – vysoce pevnostního polyethylenu, který je stabilní vůči UVA i UVB záření.

Bezpečnost vždy až na prvním místě

Jak nádrže na naftu, tak nádrže na činidlo AdBlue jsou určeny k ekologickému, bezproblémovému a dlouhodobému provozu. Právě proto je při jejich výrobě kladen důraz především na bezpečnost, kterou zaručují stěny zpevněné silným materiálem, díky čemuž i bez nutnosti stupňovitého členění plášťů poskytují vysokou stabilitu. Mají speciální konstrukci, která zabrání úniku ropných látek i v případě špatně těsnících tlakových hadic nebo technologických prvků.

Dodavatele vybírejte pečlivě

Materiály, ze kterých jsou nádrže vyrobeny, sice téměř vylučují možnost selhání či problémů, jejich dodavatele ovšem vybírejte pečlivě a buďte nároční. Obraťte se jen na takové, pro které není problém poskytnout adekvátní dlouhodobou záruku a veškerý záruční i pozáruční servis zahrnující okamžitou sanaci problémů na místě. Ten by měl také proběhnout co nejdříve, aby se eliminovaly případné škody a ztráta.

Důležitým ukazatelem serióznosti dodavatele nádrží je i okamžitý přístup k náhradním dílům a technologiím.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 375 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...