TANGO-OIL-2500-ECO-12-NÁDRŽ-NA-NAFTU
14.3.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Plastová nádrž na naftu pro stálý přísun pohonných hmot

Sdílejte článek:

Velkoobchodní ceny pohonných hmot výrazně přispívají k ekonomizaci provozu. Zvlášť u menších provozovatelů může být tato položka důležitou součástí obchodních kalkulací a konečných cen výrobků. Plastová nádrž na naftu je pro mnoho z nich nevyhnutelnou investicí, která umožňuje disponovat potřebným palivem za výhodné ceny a zajistit tak kontinuitu provozu.

Nádrže na naftu jako dobrá investice

Plastová nádrž na naftu nepředstavuje nijak výrazný investiční počin. Podle potřebného objemu se ceny pohybují od 60 tisíc do 120 tisíc korun. Vesměs všechny nádrže jsou opatřeny čerpadlem a splňují veškeré bezpečností normy, které podléhají zákonu o čerpacích stanicích a také předpisům upravujícím nakládání a skladování hořlavin III. třídy. Jakákoliv obava z bezpečnosti provozu těchto nádrží není na místě. Jsou dvouplášťové, bezešvé a vyrobené ze speciálního materiálu – vysoce pevnostního polyethylenu, který je stabilní vůči UVA i UVB záření.

Bezpečnost vždy až na prvním místě

Jak nádrže na naftu, tak nádrže na činidlo AdBlue jsou určeny k ekologickému, bezproblémovému a dlouhodobému provozu. Právě proto je při jejich výrobě kladen důraz především na bezpečnost, kterou zaručují stěny zpevněné silným materiálem, díky čemuž i bez nutnosti stupňovitého členění plášťů poskytují vysokou stabilitu. Mají speciální konstrukci, která zabrání úniku ropných látek i v případě špatně těsnících tlakových hadic nebo technologických prvků.

Dodavatele vybírejte pečlivě

Materiály, ze kterých jsou nádrže vyrobeny, sice téměř vylučují možnost selhání či problémů, jejich dodavatele ovšem vybírejte pečlivě a buďte nároční. Obraťte se jen na takové, pro které není problém poskytnout adekvátní dlouhodobou záruku a veškerý záruční i pozáruční servis zahrnující okamžitou sanaci problémů na místě. Ten by měl také proběhnout co nejdříve, aby se eliminovaly případné škody a ztráta.

Důležitým ukazatelem serióznosti dodavatele nádrží je i okamžitý přístup k náhradním dílům a technologiím.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč

Celkem za měsíc: 6 536,00 Kč
Vybráno 18.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 264 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.