RESET22
19.5.2021
Kategorie: Politika

Plánované sdílení čehokoliv …

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSdílení se stalo svatým grálem lidí, kteří si vzali za vlastní znovu změnit společenský řád. Jestliže Marx a Engels byli především filozofové, kteří dali podnět k vzniku marxismu-leninismu, přičemž Lenin byl provádějícím elementem této zvrhlé myšlenky později přetavené v socialismus, jenž měl být mezistupněm ke komunismu, pak moderní doba má svého teoretika v osobě George Orwella, levicového britského autora. Provádějících praktiků je více, mezi nejvýznamnější patří další George, tentokráte Soros, také Klaus Schwab, německý fanatik a ekonom, kterého mimo do blázince můžeme také zařadit k ultralevicovým představitelům Velkého resetu.

Postupně je otvíráno tzv. Overtonovo okno a pomocí něj nám je předkládána budoucnost. Po malých kousíčkách, jednotlivých fragmentech a tak, abychom plánované změny vnímali okrajově a zároveň nezaznamenali, že jsou již zakomponovány do různých evropských a amerických směrnic a zákonů. Plány elit jsou natolik děsivé a strašidelné, že přijmout je za vlastní mohou jen naprostí idealisté, lidé, kteří nepoznali dosud realitu života, či ti, pro které je prioritou nic nebudovat, ale prostě jen žít. Pravdou zůstává, že právě k budování čehokoliv musí většina lidí především dospět. Nerozvážnost mládí a touha po zážitcích nahrává strůjcům nových pořádků v prosazování levicových myšlenek právě mezi nastupující generací narozené u nás po roce 1989. Na Západu socialismus nezažili, tam to mají v prosazování jednodušší, taková Merkelová se vrací k vlastním kořenům.

Komunismus znamenal v části světa ideál pro mladou generaci, a přestože se ho fakticky nikdy nedosáhnulo ani v Sovětském svazu, jistě si při vzpomínce na studium ve škole vzpomenete na nauku o nadšení mladých komunistů a komsomolců, se kterým likvidovali soukromé vlastnictví a zakládali družstva a podobné další ekonomické subjekty. Progresivita, za kterou bylo toto všeobecné okrádání statkářů a kapitalistů, se nám opět vrací u nás v podobě Pirátů a jejich voličů, v Evropě díky Zeleným, ekostranám a bohužel i těm, které po dlouhou dobu vcelku úspěšně budovaly kapitalismus, aby se v nynější době staly jeho hrobaři. V USA se do této pozice dostali Demokraté, za jejichž zády stojí mocné miliardářské rodiny. Jména Rockefellerů, Rothschildů, Sorose, ale i avantgardy v osobách Gatese, Turnera, Bezose a v neposlední řadě Muska a Zuckerberga prolínají současným dějem a můžeme je považovat za skutečné strůjce zla, přičemž dělit je můžeme na zkušené ideology, pochybné vizionáře a dělníky tvrdě pracující na devastaci světové společnosti. Přesto jsou označováni za filantropy a zachránce planety. Je paradoxem, kolik lidí vzhlíží k těmto tvrdým obchodníkům se strachem s neskrývanou úctou a nadšením. Za dělníky lze považovat především politické špičky v Evropě a USA.

Vraťme se k sdílení čehokoliv, co si dokážete představit. Moderním je momentálně především sdílení evropských dluhů. Vstup do eurozóny, který Babiš již podepsal, udělal z České republiky spoludlužníka i za země, které moc úspěšně nehospodaří. Díky covidu se však přidaly i další dluhy, které jsou výhradně naše. Další formou sdílení je přerozdělování migrantů. To však nestačí, ve sdílení se bude pokračovat i nadále. Jak prohlásil Klaus Schwab, v roce 2030 bude dosaženo mety, kdy budeme šťastní, že nic nevlastníme. Dosáhnout toho chtějí elity výrazným navyšováním daní a dosáhnutím bodu, kdy na jejich placení nebudeme mít a vzdáme se svého majetku. Nadále se staneme vazaly a nájemníky v kdysi vlastních domech, bytech, autech. A protože nic nebude jen naše, nebudeme se moct bránit tomu, aby to používal i někdo jiný. Což už připomíná komunismus v nejčernější podobě. Ostatně tu máme první vlaštovky v podobě sdílených aut, koloběžek, ve Švédsku, té laboratoři liberálů, už vzniká první bytový objekt, v němž budou obyvatelé sdílet společně vše s výjimkou malých soukromých ložnic. K čemu to však povede dále?

Degradace společnosti bude pokračovat sdílením ložnic, tedy i manželek a dětí. To už připomíná biblickou epizodu – Sodomu a Gomoru. Ostatně děti odebírané svým rodičům už není neznámým pojmem a o manželky se plno mužů dělí již mnoho generací, což platí i v opačném gardu. Jen to není považované za morální, takže ,,moderní“ doba vlastně jen vyjde vstříc těm, kterým to vyhovuje. Ptáte li se, kam se vytrácí smysl rodiny, pak se zamyslete na genderovými úchylnostmi a snahou legalizovat například adopce dětí homosexuály. Sdílení se tak nemá týkat pouze věcí, ale i lidí. Jen nám to je dávkováno postupně. Jistě tedy chápete, že pokud chceme zachovat společnost takovou, jakou jsme znali dosud, je třeba se vzepřít těmto snahám. Platí to pro celou tu část světa, kterou představují kulturně vyspělé národy. Tam všude má být Velký reset zaveden.

U nás to znamená nepustit k vládě především Piráty a STAN, ale také zbavit se stále více kolaborujícího Babiše. Příznivci ODS by měli pochopit, že stávající vedení této strany také inklinuje výrazně doleva a voliči Top09 nechť si dají dohromady, ke které části evropského spektra by chtěli Kalousek, Schwarzenberg a loutka Pekarová-Adamová patřit. Pokud jim umožníme za nás vládnout a nechat se vcucnout systémem směřujícím k spuštění Velkého resetu, budeme dovedeni na kraj propasti, do které nás oni rádi za bakšiš skopnou. Opravdu si to polovina národa vůbec neuvědomuje? A chceme být toho součástí. Zůstaneme li ve zkažené EU, nic jiného nečekejte.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Anonym 500,- Kč, Kateřina Levová 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 737,- Kč
Vybráno 50.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 919 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)