migranteu
26.7.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Plán nahrazení evropské populace migranty probíhá

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIAM CLANCY

Poslední tři roky zaplavily Evropu miliony migrantů většinou z Afriky a Blízkého východu, což bylo podle světových leaderů důsledkem “uprchlické krize” způsobené válkami. Přesto dokument OSN, připravený ještě v roce 2000 dokazuje, že OSN už v té době prosazovala tzv. “Výměnnou migraci” v Evropě. Samozřejmě, s podporou nevládních organizací bojujících za otevřené hranice a “progresivních” politiků, informuje americký, konzervativní portál World Net Daily.

Dokument s názvem “Replacement migration – Is It a Solution to Decline and Aging populations?”, podrobně popisuje snižující se porodnost v Evropě a nachází řešení – masovou migraci.

Již sedmnáct let starý dokument tvrdí, že masová migrace je potřebná k nahrazení stárnoucí populace rozvinutých zemí a argumentuje, že bez migrace z rozvojových zemí, budou ekonomiky rozvinutých zemí trpět nedostatkem pracovních sil a klesajícím daňovým příjmem. “Proto pod tlakem demografických změn jediným řešením poklesu počtu obyvatelstva a jeho stárnutí je – ať už z krátkodobého nebo dlhododobého horizontu – masová migrace.”

Zpráva se zaměřuje zejména na země jako USA, Německo, Velká Británie, Francie, Itálie, Japonsko, Jižní Korea a Rusko jako hlavní cílové země migrace. Přitom nejde o žádnou nejasnou a později zapomenutou studii. Naopak, jde o základní část promigrační agendy, kterou i dnes prosazuje OSN a všichni obhájci otevřených hranic.

Nenávist vůči Západu mezi intelektuály v OSN

Politický komentátor a bývalý poradce Bílého domu, Patrick Buchanan, říká, že “podpora masové migrace národů třetího světa do Evropy a Ameriky a nahrazení původního obyvatelstva, je ze strany OSN v souladu s jejich proti-západní ideologií, a proto není překvapující. “

“Ne dlouho po svém založení začali OSN ovládat delegáti a diplomaté, kteří Západ vinili z historických zločinů proti lidskosti, a proto požadovali opětovný přenos nezákonně získaného bohatství ze Západu zpět do zemí třetího světa, které ultačovali,” říká Buchanan.

“Pokud však chceme, aby Západ i nadále zůstal významnou a velkolepou civilizací, musíme kalichu hořkosti, závisti a nenávisti vůči Západu mezi intelektuálními kruhy v OSN, i v samotných západních zemích, odolávat jak zákeřné nemoci,” dodává tento bývalý poradce prezidentů Nixona, Forda a Reagana.

Před islámskou hrozbou varovala na minulém Guvernérsém fóru v Minnesotě i bývalá republikánská kongresmanka, Michele Bachmann, a označila ji za jednu z největších hrozeb západní civilizace. “Jde o hrozbu, o které musíme vědět, a které se nemůžeme bát. Protože je to právě strach, který dnes vidím v Minnesotě – příliš mnoho lidí se bojí nálepky rasistů, fanatiků, islamofobie. Já si naopak myslím, že je naší povinností nazývat problémy pravým jménem.” 

Michele Buchanan mj uvedla, že USA by měly ihned deportovat lidi, kteří nejsou ochotni začlenit se, zastavit migraci z muslimských zemí a zabránit vytvoření paralelních společností.

Zejména muži

Ale vraťme se zpět do Evropy. V roce 2015 požádalo v Evropě o azyl více než 1,3 milionu migrantů, což je podle průzkumu společnosti Pew Research Center, dosud rekordní číslo pro evropský kontinent.

Odhaduje se, že až 75% z nich byli muži bez relevantního vzdělání nebo jiného školení – z Gambie (97% mužů), Pákistánu (95% mužů), Afghánistánu (80% mužů), Iráku (75% mužů) a Sýrie (71 % mužů).

Německý komisař pro přistěhovalectví, uprchlíky a integraci, Aydan Özoğuz, pro noviny The Financial Times uvedl, že pouze 25% migrantů, kteří přišli do Německa v posledních letech, se zaměstná do pěti let.

Ve Švédsku zase vláda v roce 2015 přijala 163 000 žadatelů o azyl. O rok později však jen 500 z nich bylo zaměstnaných. Nemluvě o tom, že migranti stojí švédskou vládu miliony eur ve formě sociálních dávek a podpory na bydlení …

V Holandsku je až 90% syrských a eritrejských žadatelů o azyl, kteří přišli do této země za poslední roky, na sociálních dávkách. Téměř žádní se najati po 18 měsících pobytu v zemi.

Navíc vysoké procento tzv. žadatelů o azyl nejsou skuteční uprchlíci, ale ekonomičtí migranti, kteří se snaží dostat do Evropy za vidinou snadno získaných finančních prostředků.

Dokonce i podle posledních zpráv samotné OSN pouze 2,65% migrantů, kteří v roce 2016 přišli do Itálie přes Středozemní moře, byly skuteční uprchlíci. Ze 181 436 migrantů jen 4 808 získalo azyl v Itálii. Tatáž zpráva OSN konstatuje, že až 90 334 migrantů ani nepožádalo o azyl, ale okamžitě splynulo s černou tržní ekonomikou …

Někteří evropští politici už vyzývají k ráznému zakročení proti ilegální migraci, přičemž viní nevládní organizace a samotnou EU, která spolu s OSN patří k jejím největším podporovatelům. “Už se nedá hovořit o migraci, ale o invazi, která je organizována, financována a plánovaná Bruselem a Římem,” vyjádřil se v květnu vůdce italské, národně orientované strany Lega Nord, Matteo Salvini.

Migrace “nezbytná, potřebná a žádaná”?

Přesto, většina lídrů EU zůstává hluchá a slepá. V červenci vydala OSN propagační video se slovy: “244 milionů migrantů je v pohybu. Migrace je nezbytná. Migrace je nutná. Migrace je žádaná. “

Constantinos Fotakis, který působí jako poradce Evropské komise pro zaměstnanost a sociální otázky ve své studii tvrdí, že “výměnná migrace” je prospěšná pro celou EU. “Restriktivní migrační politika posledních 25 let už není relevantní pro hospodářskou a demografickou situaci, v níž se EU momentálně nachází. Proto si někteří evropští politici myslí, že je třeba se zamyslet nad potřebami EU, definovat nakolik umí EU splnit tyto potřeby a doplnit dané mezery obyvateli z třetího světa. “

Přesto mnozí věří, že kroky OSN, EU a nevládních organizací vedou k tomu, co francouzský spisovatel Renaud Camus nazval “velká výměna”. Znamená to, že během několika generací zůstanou místa stejná, ale lidé a hodnoty se změní.

Římskokatolický arcibiskup, Luc Ravel, působící ve Štrasburku nedávno pro francouzský časopis Valeurs Actuelles uvedl, že Francie již prochází tímto procesem, poukazujíce na příliv muslimských přistěhovalců a jejich vysokou porodnost ve srovnání s domácím obyvatelstvem.

Jako další důkaz “velké výměny” označuje sklon liberálních, levicových médií a politiků odcizovat a znevažovat porodnost domácího obyvatelstva, podporovat interrupce a naopak deklarovat potřeby migrace ke zvýšení porodnosti. Jedním z příkladů byl nedávno publikován článek britského ultra-levicového deníku The Guardian s názvem “Chcete bojovat proti klimatickým změnám? Mějte méně dětí. “Samozřejmě, s obrázkem bílých batolat …

Bez rodiny neexistuje nic – národ ani kontinent

Již v roce 2007 na 4. světovém kongresu rodin, kterého se zúčastnilo 3 300 zákonodárců a aktivistů, varoval polský vicepremiér Roman Geirtych před blížící se “demografickou zimou”. “Návrat k rodině a manželství je jediným způsobem jak se vyhnout civilizační katastrofě”, tvrdil, přičemž nazval “rodinu jako naději pro Polsko, naději pro Evropu, naději pro svět”.

“Bez rodiny neexistuje národ, neexistuje kontinent, neexistuje žádná civilizace. Není nic, “řekl.

I prezident Trump na začátku tohoto měsíce mluvil ve svém projevu na Krasińskiho náměstí v Polsku o demografickém vývoji, přičemž zmínil, že přežití západní civilizace není založeno na armádě a hospodářství, ale na “silné rodině a hodnotách.”

“Fundamentální otázkou naší doby je, zda Západ má vůli přežít. Věříme našim hodnotám, abychom je bránili za každou cenu? Respektujeme své občany natolik, abychom chránili jejich hranice? Máme touhu a odvahu, abychom ubránili naši civilizaci před těmi, kteří ji chtějí rozvrátit a zničit? Můžeme mít největší ekonomiky a nejrozvinutější zbraně na světě, ale když nebudeme mít silné rodiny a silné hodnoty, budeme slabí a nepřežijeme. “

Autor: Liam Clancy

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC)

Celkem za měsíc: 8 288,21 Kč
Vybráno 23.68%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
123 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.