MBB504d0e_petr_krcal_5p2
18.7.2018
Kategorie: Společnost

Plagiátorská skvadra

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 3,93 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HELENA VLACHOVÁ

To jsme ještě v České republice neměli. Jak to tak vypadá, co ministr, to plagiátor. Jako by se s plagiátory roztrhl pytel, a tak jeden za druhým odcházejí. Kolik jich ještě bude?

 

  • Motto “Dokdy budete, vy prostoduší, milovat prostoduchost, dokdy posměvači budou mít zálibu v posmívání, hlupáci poznání nenávidět?” (Přísloví Šalamounova, První sbírka, Volání moudrosti, 1.22)

To jsme ještě v České republice neměli. Jak to tak vypadá, co ministr, to plagiátor. Jako by s s plagiátory roztrhl pytel, a tak jeden za druhým odcházejí. Kolik jich ještě bude?

Nastartovala to Taťána Malá, která svým vzezřením nepůsobí dojmem inteligentní a noblesní dámy. Opak je pravdou. A to se zřejmě projevilo i na jejím rádoby vysokoškolském diplomu. Sice kolem sebe kopala, aby odvrátila podezření, ale čím víc kopala, tím víc si byl jeden jistý, že lže. A do toho premiér, který chtěl dokonce za ni převzít ministerstvo spravedlnosti. Jenže protestující lidé udělali své a Andrej Babiš raději od tohoto upustil.

Ještě ani nevychladla kauza Taťány Malé a už tu máme dalšího plagiátora. Tentokráte ze sociální demokracie, jakéhosi Petra Krčála, jenž se ani neohřál v křesle ministra práce a sociálních věcí a už rezignuje. Důvod. Podezření z plagiátorství bakalářské práce. Aby nebyl smýkán, raději se své pozice vzdal. Řekněte, není to šlechetný čin hodna velkého uznání?

Máme tu sice vládu s důvěrou, ale co je to za vládu, jež není ani úplná. Stále není obsazené křeslo ministra zahraničních věcí, Jan Hamáček působí jak rozdvojená osobnost. Chvilku ministr vnitra, chvilku ministr zahraničních věcí, z čehož plyne, že se česká politická scéna obohatí o schizofrenii.

Když jsem o současné vládě psala jako o paskvilu, netušila jsem, že slovo paskvil je jen slabým odvarem toho, čím vláda ve skutečnosti je. Že se jeví jako jeden velký šlendrián, jemuž vévodí plagiátorství. Za toto si premiér naší vlasti žádné uznání nezaslouží. Žene nás do ještě hlubšího marasmu, než jaký tu byl před ním. Co očekávat od vlády, jež od samého počátku zapáchá čím dál víc? A toto opravdu někteří lidé chtěli? Především toto chtěl Andrej Babiš, jenž se vůbec nechtěl vzdát představy, že by nebyl premiérem.

A tak byl Andrej Babiš prezidentem Milošem Zemanem podruhé jmenován premiérem České republiky. Nepomohly argumenty demokratických stran, že nemůže stanout v čele naší vlasti trestně stíhaný politik, nepomohly protesty lidí v ulicích, kteří odmítají polokomunistickou vládu s premiérem, jehož minulost je zakalená. A do toho plagiátoři. To tady vskutku nebylo. Obraz bezedné žumpy je tím, v čem se ocitla česká politická scéna díky prezidentu Zemanovi i premiéru Babišovi…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
138 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.