2009623-pirati
25.4.2021
Kategorie: Politika

Pirátský hoax?

Sdílejte článek:

MATOUŠ BULÍŘ

Úvodem odcituji odstavec z PIRÁTSKÉ oficiální stránky:
 .
Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti. Současné efektivní zdanění v ČR se pohybuje kolem 0,01 – 0,04 % z ceny z nemovitostí (bez daně z nabytí nemovitých věcí), takže při zvýšení efektivním zdanění nemovitostí na 1 % lze získat 200-800 miliard korun ročně. Vedlejším kladným efektem vyššího zdanění nemovitostí je například lepší regulace trhu s bydlením a efektivnější využití nemovitostí ve smyslu vyřešení situace s neobsazenými byty a také posílení vlivu obcí prostřednictvím rozpočtového určení daní (na okraj podle sčítání lidu z roku 2011 je 651 937 bytových jednotek v rodinných i bytových domech neobydlených). Vyšším zdaněním nemovitostí můžeme odhadem navýšit NZP přibližně o 500-2000 korun.

 .
Dávám to sem proto, jelikož PIRÁTI tuto informaci, která se šíří po sociálních sítích označují za jejich oblíbený amerikanismus, tedy jako HOAX.
 .
Co mě však dnes dopálilo nejvíce je rychlá reakce (ne)ziskovek pracující pro FB, díky nimž je tato informace, respektive jedna infografika, označena za dezinformaci. Když jde o ideologicky správně smýšlející PIRÁTY, je ta rychlost neuvěřitelná.
 .
JÁ sám za sebe jdu ještě dále, jelikož krom té šílenosti, kdy by každý Čech měl platit ročně 1% z ceny své nemovitosti, to dávám do jasné souvislosti s tím, že ony získané peníze chtějí Piráti použít na další jejich šílenou myšlenku a to: Zavedení nepodmíněného příjmu.
 .

 .
Myšlenka nepodmíněného příjmu spočívá v tom, že jakýkoliv člověk zde žijící nebude muset nic dělat a za to mu bude automaticky náležet 5000 korun, což jestli není zcela zjevná motivace pro migranty, kteří se nám povětšinou obloukem vyhýbají díky tomu, že se zde při jejich nic nedělání nebudou mít dobře jako v Německu či Francii, tak už nevím.
 .
Rozhodně to není pobídka pro Čechy, kteří v drtivé většině pracují a něco takového jim prostě k ničemu nebude, naopak, oni to budou financovat, dovolují-li si být kapitalisty a vykořisťovateli migrační třídy, vlastnictvím bytu či domu.
 .
Po té, co se strhla vlna nevole to celé Piráti popírají a bagatelizují.
 .
To celé mi připomíná novinové články z let 45-48 (nevím přesně jaký rok to byl), které jsem kdysi četl. KSČ se v nich hájila, že po jejich zvolení nehrozí žádné znárodňování a že jsou plně pro podporu československých živnostníků a kdo tvrdí opak, tak lže a chce je pouze poškodit.
 .
A jak to dopadlo? Všichni víme.
 .
I tenkrát byla média povětšinou nakloněna pro-sovětské KSČ, stejně jako jsou dnes média nakloněna pro-unijní KSP (Komunistické straně pirátské).
 .
Všimněte si, jak onen jednoprocentní návrh média v podstatě přešla, protože z ideologického hlediska není v jejich zájmu PIRÁTY pro nadcházející volby poškodit. Když by toto navrhlo hnutí ANO, média by 14 dní nepsala o ničem jiném, což mi myslím dá každý za pravdu.
 .
Piráty vnímám jako velké ohrožení pro svobodu v naší zemi. Vnímám je jako velké ohrožení pro stávající formu českého národního státu.
 .
Piráti jsou stejně nebezpeční jako byla před rokem 1938 SdP (Sudetoněmecká strana) či před rokem 1948 KSČ.
 .
V Pirátské straně se snoubí obě tyto ideologie, kdy bojují za novou nadřazenou rasu, která má nahradit tu původní etnickou skladbu a zároveň bojují proti české buržoazní třídě, která se vyznačuje tím, že něco vlastí.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 086 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)