piratistan
25.10.2021
Kategorie: Politika

PirátoSTAN napadl výsledky voleb, mimo jiné chce zbavit postu i poslankyni Karlu Maříkovou, které tak hrozí trestní stíhání

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě jste již na mainstreamu narazili na informaci, že letos došlo k rekordnímu počtu podání stížností na průběh parlamentních voleb. Zaujalo mne, že si mimo jiné stěžuje i PirátoSTAN. Tento slepenec požaduje nějaké výměny poslanců. Mimo výměny jednoho poslance ANO za poslance STAN, také požaduje zbavení poslaneckého postu dva poslance SPD.

 

MARIKOVAJednou z nich je poslankyně Karla Maříková, na níž bylo podáno trestní oznámení kvůli poznámce na Facebooku. Nejen podle mého názoru, ale i podle názoru mnoha dalších lidí, jen upozornila na holý fakt, s nímž se lze jedině ztotožnit. Rozhodně se tak nejednalo o něco, zač by měla stanout před soudem.

.

Za co byla vlastně Karla Maříková zažalována? Jednalo se o prohlášení, v němž reagovala na rozhodnutí EU, že musí být z území Evropy odstraněny nepůvodní druhy rostlin a živočichů. Pomineme-li už samotnou nesmyslnost tohoto nápadu, protože nepůvodních je mnohem víc druhů, než vůbec většina lidí tuší, pak reakce Karly Maříkové na toto nesmyslné nařízení byla opravdu skvělá:

„Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU.”

Dodnes jsem nepochopila, co je na uvedeném výroku k žalobě. Jde o fakta, která lze velmi snadno potvrdit a doložit. Základem islámu je jeho šíření po celém světě a vytlačování jinověrců. To je fakt, který nelze popřít. Každý pravověrný muslim je tedy džihádistou, který se má snažit o to, aby se území, kde se usadil, stalo dřív či později chalífátem pod právem šaría. Jakékoli jiné tvrzení je lží.

.

Znovu připomínám, že už na jaře 2020 se ve Sněmovně hlasovalo k vydání Karly Maříkové ke trestnímu stíhání, vydána však nakonec naštěstí nebyla. Pokud by však nyní vyšla žaloba Pirátostanu na výsledek voleb a Karla Maříková by byla na základě jejich žaloby zbavena postu a tím i imunity, policie by se k případu opět vrátila.  Karla Maříková by se tak zařadila vedle bývalých poslanců Volného a Roznera, kteří již imunity zbaveni byli, neboť nebyli zvoleni. O jejich případech se poměrně široce rozepisoval mainstream, jejich případy tak netřeba komentovat.

Výrok Karly Maříkové je ovšem výrokem, který nikdo soudný nemůže považovat za závadný. Na její výrok by tak zřejmě využili „předsudečnou nenávist“ jako v případě jiných výroků na adresu muslimů, jako tomu bylo například v kauze nedávno k pokutě odsouzeného Waltera Krafta, o jehož případu jste si mohli detailněji přečíst zde.

Přiznám se, že jsem byla ráda, když se slečna Maříková do Sněmovny dostala, neboť jsem si na tuto kauzu už před volbami vzpomněla, proto jsem doufala, že jí v jejím kraji dá hlas dostatek lidí. Nyní se však zdá, že hlasy možná nestačily – či se to alespoň někdo snaží tvrdit.

.

Připomínám, že Karla Maříková také patřila k nepatrné hrstce lidí ve Sněmovně, kteří se neustále zastávali práv neočkovaných, byla to právě ona, kdo předložil k hlasování návrh, který měl zajistit, že neočkovaní nebudou diskriminováni:

“Neúčast na očkování covid-19 nesmí mít za důsledek omezení výkonu lidských práv a základních svobod ani hospodářských, sociálních a kulturních práv ve smyslu Listiny základních práv a svobod ani jakékoli jiné formy diskriminace jedince neočkovaného takovou očkovací látkou“.

Tento návrh nakonec o jeden hlas neprošel, jednomyslně ho odmítli ANO, ČSSD, TOP a jeden Pirát. I když to neprošlo, snaha se cení.

Nyní by tedy měla na návrh Pirátostanu Karla Maříková ze Sněmovny vypadnout. Lze tak jen doufat, že tomuto slepenci jejich podivné šachy nevyjdou. A pokud ano, pak doufám, že se žaloby za předsudečnou nenávist ujme někdo rozumný, kdo vše smete ze stolu. V případě odsouzení a třeba jen pokuty, by se pak  opět potvrdilo, že se v této zemi trestá i za pravdu (stejně, jako jinde v EU). A právě umlčování této nepohodlné pravdy a lživé tvrzení, že do Evropy přichází z muslimských zemí samé přínosné obohacení, je tím, co vede celou Evropu do záhuby…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 816 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)