piráti-678x381
15.12.2019
Kategorie: Humor

Piráti zahájili útok na opoziční strany. Několik lodí potopeno

Loading...
Sdílejte článek:

STRACH.CZ

Minulý týden se vyhrotil největší konflikt mezi opozičními stranami od dob krále Václava IV. Vše začalo u Pirátů. Během pravidelného pondělního bossingu si sekretářka pana Michálka všimla, že když na ni řve před plnou zasedačkou kvůli kapce vody na tácku, používá neobvykle často slovní spojení „Já tě Kalousek!“ Sekretářka se o tom zmínila jeho psychiatrovi a navrhla změnu medikace. Ten souhlasil, ovšem s podmínkou, že předtím provedou slovní asociační test a pohovor. Test byl proveden a výsledky byly překvapující. Michálek na heslo kukuřice odpověděl slovem hranostaj. Což může znamenat jedině vážnou psychickou nemoc nebo příušnice. Příušnice neměl. Další testovací slova potvrdila nejhorší obavy:

vrah – Kalousek
jídlo – Kalousek
autobus – Kalousek
bolest – Kalousek
zubař – Kalousek
otec – Kalousek
sex – Kalousek

Na doporučení psychiatra byla tedy změněna medikace a výsledky pohovoru medializovány z důvodu odbourání stresu z utajování. Článek vyšel v novinách pod názvem „Kalousek a celá TOP09 musí zahynout“.

Miroslav Kalousek na článek zareagoval mírným konstatováním, podle kterého Michálkův psychiatr zjevně neodvádí dobrou práci a měl by být nahrazen profesionální péčí řezníka na jatkách. Situaci se ještě snažil zachránit pirát Ferejenčík. Omluvil se s tím, že nejde o názor pana Michálka, ale vlastně všech Pirátů a když se společnost po roce 1989 nevyrovnala s komunisty, měla by se aspoň po roce 2019 vyrovnat se zločinnou TOP09. Kalousek je prostě už za zenitem. Načež se do sporu zapojila Helena Vondráčková, která Piráty zažalovala za pomluvu, protože podle soudu je za zenitem ona.

A pak už na tuto čerstvou kauzu naskakovali politici z ostatních stran. Podle Pavla Bělobrádka je nesmysl, aby TOP09 uhynula. „Uhynout může zvíře, TOP09 může akorát tak chcípnout,“ napsal bývalý předseda na svůj profil a opět za to sklidil kritiku od milovnic politických zvířat. Podle komunistů je celý spor malicherný. Co se týká jejich péče, tak pravicovou opozici by postříleli a KDU-ČSL by zapojili do svých struktur. „Masový hrob si nevybírá,“ smál se Filip nad čerstvým výtiskem Haló novin.

Přisadil si i Václav Klaus ml. Podle jeho informací Piráty volí hlavně afghánští nelegální migranti, kteří mají neustále u uší drahé iPhony. Jsou známí tím, že systematicky znásilňují voličky jiných stran, než Trikolóry. Na doplňující dotaz, jak to mohou dokázat s mobilem u ucha, odpověděl, že to zkoušel a pokud se volička příliš nebrání a spíše spolupracuje, možné to je. Zdarma pak přidal informaci, že Piráti už neslaví Vánoce, ale Zimnice a dárky jim nenosí Ježíšek, ale Soros. Za Piráty se stavil na kus řeči i Andrej Babiš. Svůj projev nedokončil, protože ho Pikal vypnul. Bohužel nemluvil k věci.

A za ODS se do Pirátů pustila i poslankyně Černochová, která je nesnáší od doby, co ve Sněmovně tvrdila, že kyberútoku se Česká republika nejlépe ubrání rotou dobře oblečených a po zuby vyzbrojených vojáků. Tehdy se Piráti neudrželi a navrhli nový sitkom z IT prostředí, kde by hrála hlavní roli. Teď jim to poslankyně vrátila. Podle ní by se poslanci pirátské strany vůbec neměli veřejně vyjadřovat a raději by se měli starat o to, aby jí do mailu pořád nechodily nabídky na sluneční brýle a intimní gely. „Já už to prostě nemám kam dávat,“ přiznala se Černochová.

A vypadá to, že přestřelka na opozičním křídle jen tak nepřestane. Zatím jako poslední se do opozice opřel Tomio Okamura. „Naše hnutí Úsvit přímé demokracie…, vlastně ne, moment, my jsme teď Svoboda a přímá demokracie, tedy naše hnutí je zásadně proti všem. Jsme pro přímou demokracii a odvolatelnost…“ Zbytek bohužel novináři neslyšeli, protože ho Pikal opět vypnul.

animal_painting_wild_duck_icon_colored_cartoon_sketch_6838816

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 608 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 3,30 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.