BARTOS
1.8.2021
Kategorie: Společnost

Pirát Bartoš se pral s Krpálkem v mladších žácích, já trénoval Čáslavskou

Sdílejte článek:

JOSEF PROUZA

A chlubím se tím? Nechlubím. I když je to svatá pravda, kdežto u Bartoše čirá lež, z níž ho média s chutí hned usvědčila, že pěkně kecá. Kdepak, v předvolební době aspirant na premiéra něco plácne a už se veze.

“Lukáše Krpálka si pamatuji ještě z mládí, kdy jsme se spolu prali v mladších žácích,” pochlubil se Ivan Bartoš na netu. Judu se prý věnoval do svých 18 let, teda Bartoš, ne Krpálek, ten judo (zaplaťpámbů) dělá dodnes a dost mu to jde. Protože je Bartoš starší o dekádu, mohli se teoreticky utkat v mladších žácích jen tak, že by cca 12-14letý Bartoš zle zmasakroval cca tříletého Krpálka. No fuj! Bartoš sice příspěvek rychle smazal a později přiznal, že to nebylo možné, ale že nelhal, protože: „Lhát a něco si blbě pamatovat je zásadní rozdíl!“ Tak jsme se dozvěděli, že jedenačtyřicetiletý kandidát na premiéra země je sice nadále pravdomluvný, ale trpí pokročilou sklerózou.

Ale na druhou stranu, mohl by to jako argument použít třeba prezident Zeman, který tvrdí, že Peroutkův článek Hitler je gentleman našel v tisku vlevo dole. Kdyby řekl, že nelže, ale jen si to blbě pamatuje, mohl být z toho venku. Protože stejně jako Krpálek i Bartoš dělali judo a kluky ve stejném kimonu si spletete, jen to hvízdne, článek opravdu vyšel, ale ne v Přítomnosti, ale v Rudém právu (skutečně vlevo dole). A ještě se nenazýval Hitler je gentleman, ale Hitler-gentleman, čeští nár.soc.pirátiZase ti piráti!!! I když tedy, dnešní Piráti jsou nár.soc. asi jako Klaus je soc.dem. nebo Okamura propagátor eura.

Přihřívání olympijské polívčičky našimi politiky nás zřejmě ještě čeká, kdo by na sobě nechtěl nechat spočinout odlesk zlatých medailí, že? Nebo si aspoň podumat o úloze neočkovaných lékařů na mimořádné lince Praha-Tokio nebo o významu bikin v plážovém volejbalu.

Už vás ale vidím, jak dumáte nad tím, jak jsem já mohl dělat trenéra Čáslavské, když ona byla ročník narození 1942 a já 1957. To jsem ji na olympiádu v Tokiu v roce 1964, odkud přivezla hned 3 zlaté a stříbrnou z družstev (ještě máš, Krpálku, co dohánět!) drezíroval jako sedmiletý? A dřel jsem s ní víc kladinu nebo přeskok? Ale takhle je to se vším, některé výroky jsou lživé, i když znějí pravdivě (pravděpodobně), a jiné jsou pravdivé, i když se to zdá na první dobrou nemožné. Jen jsem použil dnes velice užívanou novinářskou metodu něco důležitého zamlčet a zbytek dobře prodat už v titulku. Netrénoval jsem samozřejmě Věru Čáslavskou, ale její dceru Radku Čáslavskou, a ne kladinu, ale moderní tanec. Nelžu a moc dobře si to pamatuju, už proto, že její maminka byla v té době ve velké nemilosti režimu a někteří se od její rodiny „pro sichr“ odtahovali. A to mám jinak sklerózu jako… jako Bartoš.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 133 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)