ZEMANHRADSVICKY
11.5.2021
Kategorie: Společnost

Pieta …

Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak nám na Hradě způsobili pietu, matko, za těch třicet tisíc covidových zemřelých a my od Hooka to hodnotíme bez ironie kladně a skloněné hlavy a smutný xichty, bo každé zbytečné úmrtí je špatně moc a smekli bychom automaticky bez ohledu na to, co si o hradním ansámblu myslíme, akorát že to prostě nejde, fakt ne a Džesika řikal, že podle něj je na Hradě desant Monty Python, protože jebnout třicet tisíc čajovek do plastových kelímků od piva vymyslí jen ten, kdo dal dohromady Life of Brian a pravdu má pan mluvčí, který celou akci označil za historicky největší, protože tohle se fakt vidí málokdy a komentář, že třicet tisíc plamínků doprovodí Hudba Hradní stráže postrádal info o tom, že dechová sekce svůj part markýrovala, bo z hroutících se kelímků ucházelo cosi, co centrálu Greenpeace uvedlo do pohotovosti a nedovolovalo se nadechnout ani otužilé žesťové sekci.

A pan Rudolf Jindrák, ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky prohlásil, že kelímky se nezhroutily teplem, ale že byly schválně přimáčknuté k čajovkám, aby si plamínek přišel na svý a my od Hooka jsme někde četli, že Hrad má roční rozpočet víc jak šest set mega a myslíme si, že by místo těch pitomejch čajovek šly zaplatit ledky, který by se sladily s hudbou a klidně by to mohlo být i Hradu blízké Ej uchněm, vem to čert, furt by to mělo aspoň minimální noblesu a zaznamenali jsme, že pan Hamáček vydal prohlášení, že v tomhle opravdu nejede, že má svých zpravodajských her až nad hlavu a potřebuje je dotáhnout do konce a tyhle minimalistický pyrotechnický nesmysly že ho nezajímaj, on jede v levelu kráter v zemi a já čet pana Kaplana od Rostena a pan Kaplan byl americkej přistěhovák a měl svýho největšího kamaráda a ten umřel a pan Kaplan mu nešel na pohřeb, bo ctil americký přísloví nejdřív byznys, a potom zábava a i když je to hodně černej humor, přijde mi to o něco pietnější, než ta hradní blamáž a možná, kdyby na Hradě víc četli, věděli by, že plast se v horku kroutí, nedrží tvar, narušuje rozjímání nad životem a smrtí a možná, že by někomu z toho souboru podivínů došlo, že než se na sílu snažit, je lepší nedělat nic.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli si myslím, že dnešek bude na pohodu. Jsem jim řekl, že určitě.

To jsem ještě nevěděl, co se stane večer.

Dnes bude fajn. Snad.

To je zatím vše.

  • Zelený Škraloup, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 235 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)