MIGRCR

Petříček mlčí, vláda mlčí, což je špatně

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRBlíží se nám další z „ Paktů o přistěhovalectví a azylu“. Západní část EU se stále snaží vnutit té východní skupině států v EU hordy propašovaných migrantů, a to prý pro dobro těchto států. Jde o EU nevyslovenou stanovenou nutnost vymýtit původní evropské národy a vytvořit jeden Evropský národ. V očích současné EU totiž evropské národy představují jakousi nežádoucí sektu a tu je nutné potlačit všemi prostředky. Ponechme na každém, jak tuto „progresivní politiku“ hodnotí.


Komisařka pro vnitřní věci Ylva Johansson 24. září 2020 řekla: „Imigrace je součástí toho, proč náš kontinent prosperuje. Do Evropy směřuje hodně imigrantů a my je potřebujeme. My tyto lidi potřebujeme. Naše společnost stárne. Musíme však vytvořit nové cesty umožňující legální imigraci. Nejen pro kvalifikované pracovníky, ale také pro průměrnou nebo nízko kvalifikovanou pracovní sílu, která chce přijít do Evropské unie….“

Výrok Ylvy Johansson si zaslouží pozornost. Poprvé musíme přiznat, že evropský kontinent stárne, ale bylo by dobré, kdyby tato madam neházela všechny do jednoho pytle a přiznala, ve kterých zemích se tak děje a proč. Aby se třeba stárnutí Německa neřešilo přísunem migrantů do Maďarska.

Podruhé opět jsme u toho, že EU a Johansson není výjimkou a používá tu otřepanou lež, že Evropská unie se rovná Evropa. Asi jako když nacisté tvrdili, že Němci jsou nadřazený národ. Obě lži byly a jsou dodnes směšné. Je obecně známo, že migranti jsou pašováni pouze do Evropské unie, nikoliv do Evropy jako kontinentu. A protože pašeráctví a obchod s lidmi je odporný, stejně jako kdysi bylo odporné otroctví, snaží se EU tomuto špinavému obchodu dát zdání legality. Dost pofidérní a pošetilá snaha.

Potřetí Johansson generálně tvrdí, že migranti jsou přínosem v EU a podílejí se na její prosperitě. To nepochybně u určité části platí, ale nemalá část představuje nejenže trvalou spotřebu, ale dokonce i sociální problém doplněný náboženským napětím. Tvrdit v absolutní rovině, že migranti jsou přínosem je lež, ostatně nikdo odborně nevyvrátil tvrzení Thila Sarrazina, německého politika, bývalého ministra financí spolkové země Berlín a člena představenstva Spolkové banky, který v knize „Německo páchá sebevraždu“ prokazoval pravý opak, tedy že migranti přínosem nejsou.

Počtvrté:„Musíme však vytvořit nové cesty umožňující legální imigraci“ hlásá Johanson, opět jakýsi nový „životní prostor“ tentokráte pro migranty. Ale kdyby tato madam nechala o tomto názoru provést v EU referendum, nepochybně by se přijímá dalších migrantů v řadě států dočkalo odmítnutí.
Paní Johansson nám vnucuje svou představu, ale nejenže ji do její funkce nikdo nezvolil, ale dokonce se z ní nikomu ani nezpovídá. Není divu, že tohle jednání vyvolává tolik negativních příměrů ve všech kritických komentářích, zleva i zprava.

Popáté Johansson nepokládá nemalou skupinu Vietnamců, žijící v České republice, za ty „žádoucí migranty“ a stejně tak nepokládá mnoha set tisícovou skupinu Ukrajinců, žijících v ČR, za „žádoucí migranty, kteří nezřídka plní to její směšné přání o „nízkokvalifikované“ pracovní síle. Ale o tom všem migrace do EU je a Bruselští papaláši se záměrně tváří, že tito lidé je nezajímají. Proč ne? A jak zapadá požadavek EU na nízkokvalifikovanou sílu do plánů, jak se EU stane centrem světového technologického pokroku? To bylo řečí….

Johansson je stejně tak pokrytecká, prolhaná a manipulující jako celá Evropská komise a je to fakt, se kterým by měla česká vláda pracovat a v případě otázek migrace především ministr zahraničí Petříček (ČSSD). Jenomže neslyšíme nic, jenom prázdné ticho. Neslyšíme žádné vládní argumenty, které by výroky Johanssonové uváděly na pravou míru, neslyšíme žádná vládní ekonomická zdůvodnění, proč si má ČR právo vyhradit v této věci svůj přístup.

Budiž Petříčkovi malou omluvou, že Soudní dvůr EU nepřiznal ČR ani právo stanovit si pravidla „veřejného pořádku“, ačkoliv mezinárodní právo tak jednoznačně a bezvýhradně umožňuje. Pokud se nejvyšší soudní moc EU stala Urválkovským soudem, potom o to více by měl Petříček, potažmo česká vláda, sdělovat svým občanům, jaké hodlá podniknout kroky proti scestné ideologii Johanssonové a nesmyslným plánům EU vůbec. Snad na to v přicházejícím Novém roce najde odvahu.

Pozn. Josef Urválek byl český komunistický prokurátor, později soudce. Je známý jako fanaticky hovořící prokurátor z vykonstruovaných procesů v 50. letech 20. století, zejména s Miladou Horákovou. Neblaze proslul jako jeden z nejkrutějších a nejbezohlednějších. (Zdroj: wikipedie).

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 766 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)