PETRICEK
10.4.2021
Kategorie: Politika

Petře Petříčku …

Sdílejte článek:

VIDLÁK

… chlapče rozmilý.  

ČSSD dala důkaz,

ČSSD dala důkaz,

že (ještě) není v prdeli. 

 

Tak nám Petříček neuspěl při kadidatuře na předsedu ČSSD. Zdá se, že delegáti on-line sjezdu při tajném hlasování projevili větší odolnost vůči tlaku progresivních pražáků a projevili větší dávku zdravého rozumu, než bych jim normálně připisoval. Zdá se, že do sebevraždy se socanům ještě nechce. 

Ono jim to asi nebude nic platné, zřejmě se do sněmovny nedostanou asi s Hamajdou, ale zdá se, že někde hluboko mezi obyčejnými členy je zakořeněná neochota spáchat sebevraždu v přímém přenosu. Jakožto dlouholetý příznivec této strany tento vývoj vítám a tak trochu jim přeju, aby opravdu na chvíli z vrcholné politiky vypadli. Odpadla by jim celá řada parazitů, politických kšeftsmanů a podobných Petříčků, kteří chtěli ze strany dělníků udělat B manšaft pražské kavárny. Bez Lidového domu se ČSSD obejde, ale s Petříčkem by přišla nejen o Liďák, ale rovnou o všechno.  

„Potřebujeme nalákat levicové voliče z pražských sídlišť. Lidé, kterým je Tomáš Petříček sympatický, ČSSD stejně volit nebudou,“ řekl zdroj redakci pod příslibem anonymity. (Seznam zprávy) 

Člověk přímo čumí, kolik zdravého rozumu se tváří v tvář katastrofě v ČSSD našlo. 

Hned po mimořádně příznivé zprávě, že Petříčka považují za nekompetentního předsedu sami Socani, hned se začalo mluvit o tom, že by Červený svetr mohl mít konečně mandát se trochu pomstít. Má také za co. Ještě si všichni pamatujeme, kterak Petříček vyžvanil v médiích svojí kandidaturu a nominaci o které se ještě ani nehlasovalo. Hamáček měl spoustu důvodů Petříčka nesnášet a teď zřejmě má i možnost se s ním vypořádat. 

Tož se těším na představení, kterak pevně je Pocheho poskok usazen ve stranických strukturách. 

Pro Babiše je to také moc dobrá zpráva. Petříček na zamini byl poměrně velkou překážkou jak se Sputnikem tak s Rosatomem… Mluví se o Zaorálkovi, který v tomto býval uměřenější. Sice to také není žádný lumen a v poslední době se také projevoval jako zasloužilý kafírník, ale já si ještě pamatuju, že kdysi jezdil na komunistické konference, pořádal přednášky Jana Kellera a tak bych si myslel, že ideologicky bude použitelný, že jeho příklon k Praze byl dán čuchem na prachy. Třeba teď bude mít trochu čuchu na správnou atmosféru a nebude blbnout. 

ČSSD přeju, aby i Hadži Hamáček nabral ještě trochu zdravého rozumu, protože kdyby to udělal, byl by možná důvod tuto stranu zase volit a hodně lidí, co teď odešlo od Babiše by nemuselo svoje hlasy splachovat do kanálu. Do voleb ještě nějaký čas zbývá a při trošce štěstí by strana mohla zastavit svůj propad a třeba i trochu povyrůst. Stačí, když si tam v Práglu vzpomenou, kdo byli jejich skuteční voliči, kteří jim byli věrní až do chvíle, kdy se objevil ten nejlepší premiér této země Sobotka a zbavil se všech lidí, kteří za něco stáli. 

Kdybych byl na Hamáčkově místě, omluvil bych se Foldynovi i Paroubkovi a pozval je, ať se zase přidají. Vzpomněl bych si na Haška, Zimolu, sakra… koho to tam ještě měli?  Zbavil bych se Chovance, Šmardy a pár dalších aktivních blbců a hele… ono by se to dalo docela volit. 

Před pár lety Babiš vykradl program ČSSD… a nejen vykradl, on ho celkem i naplnil. Například já dostávám na svoje haranty deset klacků měsíčně. Nikde není řečeno, že by to teď Hamáček nemohl udělat také tak – vykrást program ANO a třeba se také pokusit jej naplnit. Babiš je teď otřesený bojem proti covidu, kdy se proti němu spojili Piráti s chřipečkáři  a brzy tu bude hodně vyděšených voličů, kteří si uvědomí, že bojovali za Piráty, ale nebudou chtít na plnou hubu přiznat, že sice bojovali proti Babišovi, ale s výhledem na Bartoše mu to budou muset zase hodit… bude to hodně lidí a ČSSD by z nich mohla něco posbírat… ne každý je nadšený z Okamury.  

Tož ať se Hamajda snaží…  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 787 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 2,44 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)