8.10.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Pětistupňový plán islamizace “Západní civilizace”: Jsme na třetím stupni

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

GFP 08|10|2015

Anonymní organizace alkoholiků má 12-ti stupňový program jak zvítězit nad démonem pití. Strana Černých panterů má 10-ti stupňový program. Existuji 4, 5 a 10-ti stupňové programy proti kouření a 10-ti stupňový program na zhubnutí. Kam se podíváme tak existují nějaké “stupňové” programy jak dosáhnout nějakého cíle.

Církve také mají své “stupňové” programy. Existuje 9-ti stupňový program jak se obrátit k židovské víře a 13-ti stupňový jak se obrátit ke katolické víře. Dokonce i radikální Islám má svůj “stupňový” program.

Ano, Muslimské Bratrstvo, tvůrce moderního terorismu, ze kterého se zrodil veškerý moderní Islámský teror, má 5-ti stupňový program, neboli strategicky plán, jak ovládnout Západní národy, včetně USA a podmanit si všechny jejich občany tak, aby se podrobili právu Šária.

Ten plán se nazývá “Civilizační Džihád”. Tento 5-ti stupňový (nebo fázový) plán vytvořil Mohammed Akram, vedoucí představitel Hamasu v USA a člen Muslimského Bratrstva v USA a byl schválený na sněmu Šária v roce 1987.

Jejich poslání-úkol je následující:

Proces kolonizace je “Civilizační džihádský proces” v plném smyslu slova. Ikhwan musí pochopit, že jejich práce v USA je Velký Džihád ke zlikvidování Západní civilizace zevnitř a sabotáží jejich hnusné domoviny vlastníma rukama věřících tak, aby byla zničena a Boží církev byla vítězná nad všemi ostatními církvemi.

jihad

První fáze vyžaduje zdrženlivost, když členové a agenti přicházející do USA (nebo do jakékoliv jiné Západní země). Musí být minimálně nápadní – věnovat se svému podnikání jako majitelé obchodu, studenti a profesionálové. Maji být pokládáni za příkladné občany, získat si respekt v svých povoláních a společenstvích.

Roky nebo desetiletí mohou uplynout mezi stupni.

Druhá fáze požaduje od Muslimů, aby začínali vycházet ze stínu. Ta muže být docílena jen když je dostatek počtu obyvatelstva. Tehdy mají začít lehce tlačit na uznání práva Šária, ale jen ovlivňovat v okruhu svého společenství, ale přitom být po celou dobu na straně Západu proti radikálnímu Islámu. Musí tvrdit. že Islám je církev míru, mezitím přibírat západní progresivní vůdce v rámci tohoto působení. Musí ujišťovat vůdce, že Šária nikdy nebude použita mimo jejich vlastni společenství.

Třetí fáze je proniknuti a vystupňování. To je, dle mého názoru fáze, kde se nyní nacházíme. Když je dostatečný počet Muslimů v kterémkoliv městě, začínají pronikat do západní společnosti, tedy mimo jejich vlastní společenství, tj. např. Dearborn (Michigan) a Minneapolis (Minnesota).

Staví mešity jako blázni – mnohem více než je jich potřeba, financovanými cizími subjekty. V roce 1994 bylo v USA 962 mešit. Dnes, o 20 let později, je jich skoro 2200. 

Snaží se ovládat více a více předních skupin a “organizací” aby se zdálo, že mají více moci a vlivu, než ve skutečnosti mají. Zde je seznam.

Není lepšího příkladu než je přední Bratrstvo CAIR, které má asi 70 zaměstnanců a více než 300 dobrovolníků. Přitom jsou více respektováni a více obávaní než NRA (National Rifle Association) ze svými 4.5. miliony členů.

Prací těchto předních skupin je působit na politiky, Akademii pro Muslimské studie a modlitební kruhy, vyhlašovat diskriminaci s požadavkem ubytování. Mají podávat žaloby a vyhlašovat Islamofobii na každém kroku, a tím unavovat své západní hostitele.

Čtvrtá fáze je, kdy Muslimové, nyní již významná menšinová populace v hostitelské zemi, se stane více agresivní a trvající na zákonu Šária a jeho zařazení do zákonného a politického systému. Násilí údajně nezávislými a zoufalými radikálními skupinami, může být také součástí fáze čtyři.

Pátá fáze je konečný stupeň, když Muslimové mají nyní většinu, nebo alespoň “vedoucí” menšinu. Celou dobu se drželi zpátky, již nepředstírají, nevycházejí s nikým, kdy skončí jakýkoliv neislámsky vliv. Zákon Šária je potom zaveden celostátně.

Myslíte si, že to se zde nikdy nemůže stát? Musíte si stále uvědomovat, že to jsou trpěliví lidé a toto je jejich 100-letý plán. Uběhlo méně než 30 let od První fáze a jsou již ve Třetí fázi.

.

Více zde. Překlad Nina Ingriš 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
123 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.