stahlvikimg-1536x864
4.8.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Petice vyzývá k přísnému potrestání olympijského vítěze, který prohlásil, že je švédský Viking

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ve Švédsku – podobně, jako v jiných zemích, které se plně oddaly politice multikulturalismu a postupné islamizace – je jakýkoli odkaz na původní obyvatelstvo, tedy na předky skutečných Švédů – Vikingy – považován za rasismus. Odvolávat se tak na tento původ je pro mnoho Švédů trestuhodné, dnes se totiž za skutečného Švéda považuje kdejaký Somálec či Afghánec, nesoucí si s sebou i svoji nenávistnou ideologii, která je ovšem Švédy plně akceptována.

 

“Miluji svou zemi! Jsem švédský Viking!” křičel anglicky Daniel Ståhl, když o víkendu získal olympijské zlato v hodu diskem. Nyní přichází volání po tom, aby byl potrestán za “rasistický” výrok.

“Slyšet ho vzdát hold krutým a rasistickým Vikingům, éře ve švédských dějinách, na kterou bychom raději zapomněli, cítil jsem se hrozně a necítím žádnou švédskou hrdost a radost z jeho zlaté medaile.”

Přispěvatel dále píše, že Ståhl by měl být “okamžitě” médii vyzván k vysvětlení a omluvě za své chování.
.
“Mnoho lidí ve Švédsku, jak rodilých, tak Novošvédů, pociťuje velké nepohodlí, když se mluví o rohatých oblíbencích krajní pravice.”

Za předkladatelem petice, která vyvolává vášnivou debatu na sociálních sítích, je podpis “Respektujte hodnoty!”

Je zajímavé, že pisateli petice, kterému vadí Vikingové, nevadí muslimové, kteří přinesli do Švédska zejména v posledním desetiletí rekordní kriminalitu ve všech oblastech a z původně nejbezpečnější země udělali jednu z nejnebezpečnějších.

Jde-li o vážně míněnou petici, pak bude zajímavé sledovat, kolik lidí se k tomuto šílenci připojí a bude požadovat exemplární potrestání vítěze, který projevil hrdost na svůj původ. Najde se dostatek Švédů, kteří svůj původ pokládají za ostudný??

Pokud ano, pak se nelze divit rychlosti, jakou se tato země islamizuje. Kdyby si totiž většina Švédů vzpomněla na svůj původ a byla na něj hrdá, dávno by vypráskali muslimskou sebranku ze země a další by si tam nepustili. A nadále by mohli být hrdí na to, že jsou jednou z nejbezpečnějších zemí v Evropě…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 030 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (54 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)