swedrape
11.10.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Pět muslimských migrantů brutálně znásilnilo ve Švédsku ženu na vozíku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Policií byli všichni již nepochopitelně propuštěni. Švédsko je opět v šoku. Švédská média se brání zveřejnit identitu hanebných kriminálníků. Lidé z Visby v Gotlandu však vyšli znechuceni do ulic se vzkazem imigrantům: “Jste jen spodina a nejste tady vítáni.”

 

Další nepokoje švédských občanů po dalším zbabělém a ubohém znásilnění ženy na vozíku, gangem pěti migrantů, ač se policie i média snažili jejich identitu zatajit. Ale to již prostě naštěstí nejde tak “dobře” a Švédové se oprávněně bouří.

Ve Švédském Stockholmu se bude v listopadu také demonstrovat. Gang pěti muslimských migrantů brutálně znásilňoval ženu na invalidním vozíku po několik hodin. Oběť si vytrpěla kruté mučení. Již po jediném dnu byli policií zadrženi násilníci, ale rychle byli osvobozeni, a to bez jakéhokoliv obvinění.

Jeden švédský a odvážný muž natočil video, ve kterém jsou vidět tři z pěti pachatelů. Švédské noviny naopak zveřejnili pouze rozmazané fotky a bez popisu. Švédové však byli šokováni i pouhými titulky, které poukazovaly na to, že handicapované ženě (30) na vozíku u uprchlické ubytovny zastavil taxikář, protože si potřebovala odskočit na toaletu. Místo toho se na ni ovšem vrhla skupina obyvatel azylového centra.

Začal kolotoč znásilňování, který trval údajně několik hodin. Ženin právník Staffan Freriksson řekl, že jeho klientku začali muži z ubytovny sexuálně obtěžovat na záchodě, kam ji krátce předtím pustili. A postupně bylo násilníků víc a víc. Díky legislativitě prosazené levičáky, média nezveřejňují identitu hanebných a odporných kriminálníků, jako jsou tito “muži”. Švédské noviny smějí zveřejňovat v těchto případech pouze rozmazané fotky a bez popisu.

Anonymní zdroj však přivedl Mad World News k videu, které tři z pěti násilníků zachycuje. Jak asi mnoho Švédů očekávalo, tak podezřelými sexuálními násilníky jsou muslimští migranti. To je prý přesně to, proč levicoví představitelé ve Švédsku, kteří jsou zodpovědni za chod země, dělají vše, co je jen možné, aby je ochránili. Ale kdo ochrání Švédky? Co je však skutečně doslova chorobné a neuvěřitelné, že švédská policie osvobodila všech pět těchto podezřelých mužů s takovou rychlostí, s jakou byli zadrženi. Po jejich zadržení prokurátor Mats Mihlborg vysvětlil, že zde není “pravděpodobně důvod” myslet si, že by zadržení spáchali nějaký trestný čin.

To se údajně stalo proto, jelikož řídící orgány prý nevěří, že se odehrálo násilí, nebo, že by bylo ženě vyhrožováno. Samozřejmě je zcela zjevné, že gang pěti mužů snadno dokáže přemoci handicapovanou ženu bez toho, aby se tomu říkalo násilí, nebo vyhrožování, píše se také v článku. No, a protože je to tedy vlastně “pouhá formalita”, tak mohli muslimští migranti opustit jakožto volní policii již ve středu večer. Naneštěstí pro ty korektní a liberální, ale naštěstí pro původní obyvatele Švédska, se zpráva po Visby šířila rychle.

Místní lidé jsou znechuceni ze “šlechetného” a liberálního programu švédské vlády. Myslím, že znechuceni nejsou pouze lidé z Visby, ale ti často prý poslouchají, že městští úředníci pracují přesčasy, ale proto, aby ochránili identity a živobití útočníkům ve Švédsku. Z policie byli podezřelí doprovozeni až do “svých domovů”. Odpovědí švédským úřadům bylo shromáždění naštvaných a bouřících švédských občanů před policejním oddělením ve Visby, požadujících, aby tito “muži” přestali být chráněni, a aby byli obžalováni.

MWNews již rozšířilo video s jedním z násilníků. Neznámý kameraman pořídil záběry jednoho z násilníků a později dalších dvou. Hela Gotland otiskl, že doslova spousty pobouřených občanů se spojilo v protestech proti ochraňování násilníků. Právě v průběhu těchto protestů pořídil svým telefonem jeden odvážný civilista záznam s obličeji sexuálních násilníků. Riskuje tím zatčení, protože své video zveřejnil na sociálních sítích.

Nový švédský zákon, který byl zaveden od 1.10.2016, omezuje právo v přístupu k detailům, ohledně podezřelých z kriminálních činů. Není to ničím jiným, než jen dalším krokem v předání země islámským nepřátelům. Naštěstí se odvážný kameraman nového zákona nebojí a tyto hnusáky (scumbags) úspěšně promítl po celém internetu. Pod vládou práva Šaría neexistuje svoboda tisku, slova, projevu, nebo náboženského vyznání. Naopak je hlídáno vše, od oblečení, až po sociální média, která jsou silně monitorována. Hledají se “pachatelé”, kteří se provinili tím, že urážejí islám.

To se děje ve Švédsku od té doby, kdy je jakýkoliv nesouhlas s Koránem, Hadísem (původní a ústně uchovávaná výpověď o činech proroka Mohameda), nebo muslimskými kněžími bráno jako urážka islámu. Někteří pachatelé trestných činů jsou údajně chráněni justicí, ale tak se to skutečně jeví. Švédský sociální stát nechce, aby lidé věděli, kdo znásilňuje jejich ženy. Ale většina ze znásilněných žen si to bude pamatovat až do konce života. Podezřelým byla poskytnuta ochrana dvou policistů v civilu, kteří je hlídají na “jejich” adrese.

Naštvaný Švéd, který podezřelého ze znásilnění sledoval a pořídil i záznam, který má již na YouTube více jak 170.000 shlédnutí, nevydržel se svými nervy, a to v okamžiku, když se setkal podezřelý s dalšími dvěma podezřelými. Začal se jich ptát, jsou li to oni, kdo byli čtyři dny zadržováni policií, a když mu to potvrdili, tak na ně začal vzteky řvát a možná by je, ač asi sám, i napadl, kdyby nezasáhla jejich policejní ochranka. “Jste zku….á spodina. Zk…… spodina je přesně to, co jste. Opusťte tuto zemi, vy špinavá zvířata. Nejste tady vítáni.”

Více jak 2 miliony cizinců již žije ve Švédsku. Na předměstích švédských měst jsou časté výtržnosti a policií je oznamováno stále více no-go zón. Ekonomika země je doslova demolována vyplácením sociálních dávek. Na videu také zazní to nejsmutnější. “Náš národ je ničen tím, že švédští lidé mají být nahrazeni.” Ve Švédsku je myslím skutečně nejvyšší čas k občanskému odporu. Dne 12.11. se uskuteční ve Stockholmu u monumentu severského odporu demonstrace nespokojených Švédů. Kéž by všech.

Přál bych si, aby listopadová demonstrace proti součané a strašidelné situaci ve Švédsku byla tou největší, jakou kdy Švédsko zažilo. Přál bych si, aby levicová vláda padla a Švédsko ještě dostalo šanci k přežití. Protože jinak je švédská kultura odsouzena k zániku, stejně jako původní Švédové.

ZDROJ: Mad World News, Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 4 000,00 Kč
Vybráno 11.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
60 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.